Şimdi Ara

Yeni bir başlangıç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hepinize iyi geceler öncelikle. Lafı fazla uzatmayayım, hepimizin hayatında bazı zor zamanları olmuştur, öyle anlar gelmiştir ki ipleri elinize almanın , kontrolü elinizde tutmanın vaktinin geldiğini hissetmişsinizdir, hissetmişizdir. Ben, neler olduğunu söylemeyeceğim çünkü yazı çok uzayacak, gerçekten çok zor şeyler atlattım. Büyük sıkıntılar yaşadım. Gerek duygusal olarak gerek sağlık olarak. Benim elimde olmayan nedenlerden ötürü hayatımda yolunda gitmeyen şeyler bir yana, artık en azından kendi çabalarımla yoluna koyabileceğim bazı 'engellere' odaklanmaya karar verdim. Ve inanıyorum ki gerçekten istersem , sıkıntıların kaynağının hayatımdaki eksiklikler , yalnızlıklar değil de stres, her şeye çok fazla anlam yükleme, dünyayı gözünde devasa hale getirme,takıntılar , keşkeler gibi fazlalıklar olduğunu kendi kendime kavratabilirsem , başarılı olacağım.Hepimizin 'bu sefer farklı olacak' dediği anları olmuştur ; ancak bunu söylediğimiz andan sonra yaşananlar ,bir daha aynı cümleyi kuramayacak kadar umutsuz hale getirmiştir bizi. Fakat bu sefer gerçekten her şeyin farklı olacağına inanıyorum .Umarım aklında bin türlü düşünce olan, kafasında bir o kadar soru barındıran sizler için de hayat çok umut dolu olur ve en güzel kararlarınızı hiç beklemediğiniz bir zamanda alabilirsiniz.Okuyan herkese teşekkür ederim , tekrardan iyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarım her şey istediğin gibi olur

• Hep bende.ipleri elime alacagim.diyorum bu sefer olacak gibi

• Anahtar kelimen "Cesaret"
    Kaybedecek birşeyin yoksa bu kelime hayatını değiştirecek. Güven bana.
    Benim ki değişiyor çünkü.
  • Neler olmasını isterdin mesela yeni bi başlangıçta ben varya 60 binlik bi araba bide mutlu bi aile isterdim herhalde
  • hayat herşeye rağmen yaşamaya değer kardeşim. o kadar büyük gözüküp esasında ceviz kabuğunu doldurmayacak şeylerle dolduruyor ki insan kafasını, sonra farklı şeylere odaklanamıyor. hiçbir şeyi ve kimseyi sıkıntı etmek kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oolumbakgitt -- 4 Eylül 2014; 10:24:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.