Şimdi Ara

Çok acil sakinleştirici ilaç tavsiyesi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
251.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi arkadaşım sakinleştirici ilaç istedi.İçtin mi 24 saat merül merül insanlara bakacak
    bişey sorduklarında hatırlamıyorum veya bilmiyorum diyecek cinsten olsun dedi.Bildiğiniz sakinleştirici ilaç isimlerini yazalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cargo3230C -- 2 Kasım 2009; 0:45:15 >

• sakinleştirici olarak placebo ilaç passiflora var.etkili olarak atarax alabilir.
  • morphine en etkilisi bu :)
  • atarax
    sedatif
    cipram
  • ilaç adı vermek yasak,adam alıp içse yan etikisinden dolayı kalp krizi geçirebilir
  • Doktora danışmadan ilaç kullanmayın, hele ki böyle ilaçları hiç kullanmayın...
  • merak etme ben sağlık sektöründe çalışıyorum :) ilk yardımı ben yaparım :)
  • Benim yazdıklarımı zaten reçete olmadan alamaz.
    hele cipram'ı heyet raporu ile veriyorlar.
  • Şu İskender'in Polat'a içirdiğinden içsin
  • :::KR@L::: senin yazdığın atarax sakinleştirici değil alerji hapı diğer ikisi sakinleştiri.atarax ın yan etkisi uyku yapıyor doktorlar o yüzden weriyolar :)
  • Xanax--->5 sene önce öss maratonuna hazırlanırken 1 ay kullandım..1000mg olanı hele çok fena, uyuşturucu gibi ama doğal uyuşturucu*, zararı falan yok...yeşil reçete ile verilir ben yalvar yakar zor almıştım doktordan öle herkese vermiyorlar, ağır psikolojik travma olursan ancak...arkadaşına söyle bir doktora gitsin yalvarıp yakarsın biraz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

sakinleştirici olarak placebo ilaç passiflora var.etkili olarak atarax alabilir.

Placebo herhangi bir farmakolojik etkisi olmayan, insan anatomisinde kimyasal bir değişikliğe sebep olmayan ilaçlar ya da tedavi yöntemlerine tıpta verilen isimdir.

Ya sen placebo nun anlamını bilmiyorsun, ya da passiflora nın ne olduğunu bilmiyorsun!

Ayrıca Passiflaoranın bilinçsiz kullanımı Mİ (Miyokart infarktüsü) ne yolaçar. Bilip bilmeden Trankilizan tavsiyesi vermeyin. Başınızı belaya sokmayın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cargo3230C

Bi arkadaşım sakinleştirici ilaç istedi.İçtin mi 24 saat merül merül insanlara bakacak
    bişey sorduklarında hatırlamıyorum veya bilmiyorum diyecek cinsten olsun dedi.Bildiğiniz sakinleştirici ilaç isimlerini yazalım..

O dediğin tarz ilaçları buradan söylesek bile arkadaşının ya eczaneyi soyması ya da doktora gidip kırmızı reçeteye yazdırması gerek.

Milletçe "sağa sola sorarak ilaç tavsiyesi isteme" hastalığımızdan ne zaman vaz geçeceğiz acaba?
  • En iyisi bi kutu aspirin iç öbür tarafta ne sorarlarsa öle dersin
  • ketiamin (at morfini), sakinleştiriciler arasında son nokta diyebiliriz. baytarlarda bulunur. (ekşhi sozlukten alıntı)
  • Bas. Cipralex 2 tane yaninda babasi ölse cokda tin der
  • seroxat + xanax karişmi yapsın

mmmmmmmm mukemmel karışım
  • bence kafanıza göre ilaç tavsiye etmeyin. Adamın yaşını biliyormusunuz doz ayarlaması yaşa bünyeye o anki durumuna göre değişir. Ayrıca tavsiye edilen bu tarz depresyon ilaçları yaşı küçük olanlarda intihara sebep olabiliyor.. içinde yazıyor ,
  • Recetesiz satilan yokmu? gorusmeye gidicem acayip heycanliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.