Şimdi Ara

Yeni Arama Özelliğimiz Tekrar Aktif Oldu ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
20.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sırf bu yüzden foruma aylarca girmiyorum. Bu kadar boktan sorunları olan başka bir site yoktur yemin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000 küsür mesaj sayısı olan kişinin adını yazıp aratıyorum, 11 tane başlık çıkıyor. peki bu nasıl oluyor? nerede hata yapıyorum?
  • Hocam görüntüye bakınca sanki Google Search api kullanıyor gibime geldi ama yanılıyor muyum? Ayrıca ihtiyacı giderdiği müddetçe çok da isabetli olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam görüntüye bakınca sanki Google Search api kullanıyor gibime geldi ama yanılıyor muyum? Ayrıca ihtiyacı giderdiği müddetçe çok da isabetli olmuş.
    Tasarım olarak andırıyor olabilir hocam ama hiçbir arama motoruyla bağlantısı yok. Kendi datamızda kendimiz arıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Tasarım olarak andırıyor olabilir hocam ama hiçbir arama motoruyla bağlantısı yok. Kendi datamızda kendimiz arıyoruz.

Alıntıları Göster
    Hocam içinden geç, veritabanı patron kimmiş ögrensin, sana güveniyoruz.
  • Çok önemli bir eksiklik giderilmiş. sürekli sıkıntısını çekiyordum. tebrikler
  • uzun zamandır bu özelliği bekliyordum çok büyük bir eksiklikti hatta forumu bile bırakmayı düsünüyordum teşekkürler

• Mobilde reklamdan uyuz oluyordum şimdide bu sayfanın neredeyse yarısını kaplıyor. Arkadaş siz birşey geliştirmeyin form olduğu gibi dursun raziyiz dedirtmeye mi çalışıyorsunuz insana !!!!

• ileri teknolojiye yatirim cok onemli

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 10:47:11 >
  • Açılmaz olaydı, bu nedir ya?
    Yeni Arama Özelliğimiz Tekrar Aktif Oldu !

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:5:6 >
  • Miniye koyduğunuz ikon bildirim işaretine benzemiş sürekli bildirim var sanıyorum düzeltin lütfen.

• Doğru düzgün İş yapamayan yazılımcılarınız sayesinde son yıllarda sadece sıcak fırsatlara girip çıkıyorum. Şimdi mobil sayfaya sağ üste saçma sapan bir şey gelmiş bu konuda başlığı altında. Arkadaş birşeyide düzgün yapamazsınız, ekranımın o bölümünü gereksiz bir şey için neden kapatıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel93 -- 25 Mayıs 2019; 10:59:30 >
  • quote:

-bakın burası çok önemli-

Olmamış.
    Doğrusu bu
    quote:

-bakın burası çokomelli-

• Bunu kaldirma yolu var mi? Mobile boyle hisey konur mu ya? Hangi akilli dusundu bunu anlamiyorum!!! Bunun kullanici tarafindan acma kapama yontemi varsa bildirilsin uyelere. Cunku ekrani bu sekilde kaplayan bisey islevsel filan degil.

Yeni Arama Özelliğimiz Tekrar Aktif Oldu !

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Aynen mobildeki sabit alan kesinlikle çok saçma. Sayfanın arama bölümünde olmalı bu buton, aşağı inince kaybolmalı. Herşeyi geçtim arama fln da yapılmıyo şuan oradan. Sadece seçim ekranı var, kelime yazmaya yer yok

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    İyilestirme adinda batirma calismalari. Bence bisey ellemesinler eski hali benim icin sorun teskil etmiyor cunku.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu forumda arama özelliği yok .gereksiz bir şey olmuş. berbat.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.