Şimdi Ara

Yeni Arama Özelliğimiz Tekrar Aktif Oldu ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
20.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

İyilestirme adinda batirma calismalari. Bence bisey ellemesinler eski hali benim icin sorun teskil etmiyor cunku.
    Önbelleğinizi temizlediğinizde düzelecektir.
  • Mobil sürümde şu sağ üstteki zımbırtıyı kapatın ya nedir bu ekranı kaplıyo boş yere

• Peki o da beni bulabilecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Mobil sürümde şu sağ üstteki zımbırtıyı kapatın ya nedir bu ekranı kaplıyo boş yere
    kapanmayan dropdown'ı diyorsanız önbelleği temizlediğinizde gidiyor ve normal bir şekilde çalışmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

kapanmayan dropdown'ı diyorsanız önbelleği temizlediğinizde gidiyor ve normal bir şekilde çalışmaya başlıyor.

Alıntıları Göster
    Hele şükür düzeldi sağolun

• Sayın yönetim

Arkadaşlar soru sorduğunda cevap veriyoruz o da tekrar ya alıntı ya da cevap yazmak zorunda kalıyor teşekkür için. Sorulan soruya cevap verildiğinde teşekkür butonu koysanızda teşekkür için o butona bassa soru soran kişi. Bu şekilde sayfa ya da açılan konu uzayıp gitmez. Teşekkür butonuna basan kişinin de nicki yazarsa süper olur.

Bu dediğim özellik egitim hane. Com da mevcut. Resmini paylaşayım.

Yeni Arama Özelliğimiz Tekrar Aktif Oldu !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 27 Mayıs 2019; 21:39:15 >

• ben mini surum kullaniyorum. orda nal gibi buyutec+arama kutusu cikiyor. daha kucuk olsa iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürekli bildirim var diye tıklıyorum kaldırılmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Tamamdır hocam ilgileneyim konu ile.

Alıntıları Göster
    Sorun tam olarak şöyle. Favoriler kısmındaki yeni mesaj sayı bilgisi, bu alana girdikten sonra bile değişmiyor. Ancak, çan kısmına gelip "tümünü okundu" yapmamız lazım. Daha önce böyle bir sorun yoktu.
    Teşekkürler.
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Ben daha bu forumda, sorduğu soruya cevap verene teşekkür eden görmedim, gereksiz olur

• şu an arama çalışmıyor. arama bölümüne yazdığpı şey sonunda Donanımhaber'de arıyorsunuz Forumda Arama diyor ama arama için sonuç yok
  • konuda üye arama var mı?
  • başka yerlere de yazdım, sonuç gelmedi. mini sürümde gezinirken kapı dışarı atıyor forum. neden?

iyice cılkı çıktı ama ha! 15 dakikalık forum gezintisinde en az 7-8 kere offline oldum. tekrar giriş yapmak zorunda kaldım. suyu kaçırdılar demek ki artık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 7 Haziran 2019; 0:15:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine patlamis arama HTTP 500 donuyor.
  • boş çıkıyor arama sonuçları
  • Bulamıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neyse düzeltmeyin offline etme olayını. küfür ederek rahatlıyorum en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Sayın yönetim

Arkadaşlar soru sorduğunda cevap veriyoruz o da tekrar ya alıntı ya da cevap yazmak zorunda kalıyor teşekkür için. Sorulan soruya cevap verildiğinde teşekkür butonu koysanızda teşekkür için o butona bassa soru soran kişi. Bu şekilde sayfa ya da açılan konu uzayıp gitmez. Teşekkür butonuna basan kişinin de nicki yazarsa süper olur.

Bu dediğim özellik egitim hane. Com da mevcut. Resmini paylaşayım.

Öneriniz için teşekkürler, ilk toplantıda dile getireceğim bunu.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.