Şimdi Ara

Yeni araç aldım ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzunca bi aramadan sonra allaha şükür kendime uygun bi araç aldım ama bi kaç eksiği var bi kaçta sorum var size multimedya sistemini takarken bi çerçeveyi çıkarmışlar acaba o parçanın adı ne , dörtlü lambasının ve multimedya sisteminin düğmeleri çok yıpranmış onları nerden bulabilirim acaba ? multimedya sisteminin markansınıda anlıyamadım fikri olan varmı ? Birde 22 yaşındayım trafik sigortası için 1200 lira istiyolar çok yüksek fiyatı hangi şirketi önerirsiniz teşekkürler
     Yeni araç aldım ama... Yeni araç aldım ama...

• O nasıl trafik sigortasıymış öyle kasko gibi?

Cam açma, flaşör vs düğmeleri tamam ama genelde bu tip teyp vs düğmeleri tekil satılmıyor da multimedya cihazının ön yüzü ya da toptan sıfırı satılıyor. O yüzden uygun fiyata bulunabilirse yeni yüz ya da direk yenisini almak internette parça parça düğme aramaktan çok daha kolay olur.
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    kozmetik olarak gerçekten çok kötü duruyo markasını öğrensem üretici firimada full ön yüzü vardır mail atıp yardım isticem ama bulamadım bi türlü
  • direc-t06 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Bu cihazlar açılışta önce markasını yazarlar. Sonra menu ekranına gelirler. Açılışta markası yazmıyor mu?

1200 TL sigorta ücreti çıkaran şiket hangisiymiş. Merak ettim cidden. Kasko o kadar tutar anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: direc-t06

kozmetik olarak gerçekten çok kötü duruyo markasını öğrensem üretici firimada full ön yüzü vardır mail atıp yardım isticem ama bulamadım bi türlü
    Bak 4 köşesinde ufak yuvalar var görüyormusun? Onlar ön yüzünü çıkarma yerleridir büyük ihtimal. Plastik trim sökücülerden alıp ön yüzünü sökmeyi denersen en azından arkasında ne markadır ne modeldir yazar birşeyler.
  • Audinin a4 umu aldiginiz araç.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim açılışta audi a3 mmi yazıyo bi tek . Yaş 22 olunca sigortam neti aradım en uygun fiyat 1200 lira çıktı daha yeni araştırmaya başladım ama umudum yok plaka 34 yaşta küçük olunca fiyatlar fırlıyo
  • hayır 2005 model a3
  • quote:

multimedia modeli : audi a3 VIGO vaa8796

http://www.vigoshop.net bu siteden belki iletişim kurup yardım isteyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary! -- 19 Ağustos 2015; 16:16:50 >
  • quote:

çok teşekkür ederim açılışta audi a3 mmi yazıyo bi tek . Yaş 22 olunca sigortam neti aradım en uygun fiyat 1200 lira çıktı daha yeni araştırmaya başladım ama umudum yok plaka 34 yaşta küçük olunca fiyatlar fırlıyo
    Sigorta fiyatlarının %200 arttığından kimsenin haberi yok sanırım yeni yönetmelik sağolsun soyulmaya devam
  • Kardes aracin veya sizin kaza gecmisiniz ne durumda ?.. Sizin ve aracin kaza gecmisi temizse sigorta yuksek ama arac kazaliysa dusuk bile cikmis olabilir. 2000,2500 tl sigorta policeside gordum
  • quote:

hayır 2005 model a3
    sanırım o parça sonradan takılmamış, orijinal multimedia sistemi, daha önce bir kaç eski audi de aynısını görmüştüm. Bu tip eski araçların parçalarını en uygun çıkma olarak bulabilirsiniz ancak fiyatları duyunca vazgeçebilirsiniz. Çıkmacılar zaman zaman sıfırından yüksek fiyat isteyebilirler.

http://www.aliexpress.com/item/New-Warning-Emergency-Hazard-Light-Switch-For-Audi-A3-1996-2003-8L0941509L/32260360704.html?s=p

en güzeli parça kodunu araştırıp ona göre sipariş vermek. Bir çok modelle uyumludur ayrıca.

• Legendary! L kullanıcısına yanıt
    çok benziyo ama değil yazılımı ve kart yuvaları farklı yerde bunun çin versionu sanırım
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    araçta farklı zamanlarda toplam 10 bin liraya yakın kaza çıktı 5664 te benim kaza geçmişim temiz üstüme aldığıma pişman oldum açıkcası
  • Yani bu kaza gecmisine bagli cikmistir bu fiyat ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Yani bu kaza gecmisine bagli cikmistir bu fiyat ...
    Ben trafik sigortasında etken sürücünün geçmişi diye biliyordum ama yanlış mı biliyormuşum?
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    taa 2008 de olan kazada benim suçum ne faturasını bana kesiyolar sistemdeki saçmalığa bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Ben trafik sigortasında etken sürücünün geçmişi diye biliyordum ama yanlış mı biliyormuşum?

Alıntıları Göster
    Sizdeki galiba orjinalin çakması. Orjinali rns-e navigasyon diye geçiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-audi-tt-rns-e-led-dvd-navigasyon-multimedya-hd-cihazi-130020154/detay

Burada da nasıl çıkarıldığı örnek:

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Sizdeki galiba orjinalin çakması. Orjinali rns-e navigasyon diye geçiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-audi-tt-rns-e-led-dvd-navigasyon-multimedya-hd-cihazi-130020154/detay

Burada da nasıl çıkarıldığı örnek:

Alıntıları Göster
    Hocam 18 yaşındayım 07 plaka araç için 650 lira trafik sigortası ödedim.İnternetten bende teklifler almıştım yüksek miktarlar çıktı. Sigortacıları gezerseniz daha iyi teklifler alabilirsiniz.

• Meeta kullanıcısına yanıt
    hangi şirket olmadı geçici tescille devir yapılıyomuş babamın üzerine devretcem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.