Şimdi Ara

Yeni Adrese Taşınıyorum 99tl Nakil Ücreti Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirttiğim gibi adres değiştiriyorum Mevcut hattım ve tarifemden memnunum fakat ne yazık ki taşınıyoruz Yeni adrese baktığımda vdsl hızları desteklediği görülüyor Normalde yapmam gereken 99tl verip nakil ettirmek ama bu ücreti vermeye gerek var mı emin değilim Hazır iptal edilme işlemeleri de kolaylaşmışken buradan iptal edip oradan aynı bilgilerle başvuru yapmak mantıklı değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurulum ne kadar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turktelekom bu ucretin yarısını alıyorken Turknet kasitli ve bilerek sessizce 99 TL e çıkardı.İptal edin gitsin.İmkan varsa tekrar Turknet almayinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 11 Ağustos 2020; 7:42:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, sıfırdan başvurularda eğer kredi kartına talimat verirseniz kurulum ücreti 66 TL talimat vermezseniz 99 TL' dir. Nakil işlemleri 7 iş günü içinde tamamlanıyor.
  • Ben turknet kullanırken 10 TL idi hangi ara 99 TL olmuş...

• Sanıyorum kapattırmak en mantıklısı

• Kapattırın GIBIRNET ile ücretsiz açtırın. Ama ne yazık ki gibirnet de arkadaşını getir gibi kampanya yok. Hatta donanımbaer üyelerine ilk ay ücretsiz..

Bende Türknet kullanıyordum Taşındığım yerde Telekom fiber olduğundan Türknet hizmet veremedi. Gibirnet e ücretsiz geçiş yapmak zorunda kaldım. Hiç sıkıntı yok ama Türknet de arkadaşını getirden bedavalarım vardı hepsi gitti mecburen :( Bu bedavalardan dolayı Türknet ile devam etmek isterdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.