Şimdi Ara

Yeni A6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
7.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben kaçırdım; ya da forumda atlanmış
    dizel 177-300 hp
    benzin 204-300 hp arasında

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egunns -- 24 Aralık 2010; 22:39:20 >

• kokpit çok da hoşuma gitmedi...
  • audi' den yılbaşı şakası.

mesela sadece iç mekan olarak satabilirler, A6' yı da.

ya da eski kasa kullanıcılarını çağırıp -hazır geri çağırmak modayken- belli bir ücret karşılığında iç mekanı bu yenisiyle değiştirip geri versinler.

hatta audi ' nin bundan sonra yeni kasa yapmasına da gerek yok, iç mekanı "yenilenebilir" yapsınlar kafi.

ayıp be kardeşim, bu kadar güzel bir kokpite biraz doğru düzgün "farklı" bir kıyafet geçiriverin. değişmeyen tek şey, değişimdir dediler AUDI geldi
  • göğüsteki büyük ekran şaka gibi...
  • 2 kere verildi bu konu güzel kardeşim,anlayacağın atlanmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: can bora

değişmeyen tek şey, değişimdir dediler AUDI geldi

• audi de değişen tek şey, değişmemek
  • Yahu boşversenize muhteşem olmuş araç.Dışıda güzel içide.Size de bişey beğendirebilmek için adamların ağzıyla kuş tutması lazım.Kendi cevap anahtarına sıfır verdiği rivayet edilen hocalara döndünüz.10 üzerinden 10
  • Araç güzel olmuş da tutar buna BMW 5 serisiyle denk fiyat çekerler, hatta Almanya sitesinden baktığım kadarıyla daha pahalıya bile geliyor, paspasa 600 euro, park sensörüne 1.600 euro yazarlar insanı çıldırtırlar..... 80.000 Euro para verip Dolu dolu bir 5 serisi almak mümkünken Audi A6'ya 80-85.000 euro kesinlikle vermem. Audi'nin alınabilir olması için aynı sınıftaki bir BMW-Mercedes'ten en az %15-%20 daha ucuz olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Yahu boşversenize muhteşem olmuş araç.Dışıda güzel içide.Size de bişey beğendirebilmek için adamların ağzıyla kuş tutması lazım.Kendi cevap anahtarına sıfır verdiği rivayet edilen hocalara döndünüz.10 üzerinden 10

Hayır, audinin yüzü hep aynı matruşka gibi araçlar. Mesela a1

Yeni A6

Adamların 2 tane ön 2 tane arka taslağı var, değiştirip değiştirip araba yapıyorlar. Eskiden daha güzel gelirdi audiler c5 kasa rs6 avant hala favorimdir, bu ruh var mı şuan?

Yeni A6

bu arada ekran sonradan mı eklenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeandan -- 25 Aralık 2010; 2:49:42 >

• Kişiye göre değişir ama ekranın gömük olmaması bence iyi değil. A8 de de öyle bence göze batıyor ve sonradan eklenmiş gibi duruyor gerçekten şaka gibi.
  • A6 b sütunu ve silüet klasik oldu galiba; A8 i çizimlerden rezalet bulmuştum ama yollarda short şasi fena da durmuyor; A6 daha yakışıklı gibi; ufak ve gergin dokunuşlar vw nin işi artık; ne yapıyorlarsa kaliteli durmayı başarıyorlar; MMI ekran görüşü kapatır cinsten!
    yine de E ve 5 e sıkı bir alternatif
  • olmuyor..olmuyor..olmuyor..
    her modeli gittikçe kötüleşiyor audinin
  • Bence gayet güzel olmuş Audi'den çok fazla değişim bekleyenler var mıydı harbiden
    Motorlar da gelişmiş iç mekan da gayet iyi şu an E segment araç alacak olsam önceliğim A6 olur.
  • ekran emanet gibi duruyor.. genel yapı yıllardır aynı, yenilik yok, Audi MMI (Multi Media Interface) zaten yenilenmiyor bay geldi artık... kasa değişikliği söz konusu olduğu zamanlarda nedense bana hep makyajlamadan öteye gidemiyorlarmış gibi geliyor..

Yeni A6 olmamış arkadaş.......
  • Audi'nin de çizgisi bu şekilde, artık fazlasını beklemeye gerek yok. Dış tasarım çok hoş olmuş ve eskisinden farklı duruyor. Özellikle yan profilden çok hoş duruyor araba. Bu yeni kasayla resmen A8 tarzı bir otomobil meydana getirdiklerini düşünüyorum. İç mekan herzamanki gibi çok kaliteli, A7'yi de incelemiştim. 2000cc 177 Beygirlik motor gayet yeterli ve ekonomik. Arka stoplar çok hoş olmuş. Konsoldaki "emanet gibi duruyor" diye nitelendirdiğiniz ekrana da zamanla alışırız gibi geliyor. Ayrıca görüş alanı açısından açılıp kapanabilmesi iyi bir durum fakat konsola entegre olsaymış daha iyi olabilirmiş. Ben beğendim.

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

Yeni A6

Düzenleme: Resimler eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the best or nothing -- 25 Aralık 2010; 23:06:50 >

• ekran kapanıp açılıyor zaten arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KINGHUNAL

Audi'nin de çizgisi bu şekilde, artık fazlasını beklemeye gerek yok. Dış tasarım çok hoş olmuş ve eskisinden farklı duruyor. Özellikle yan profilden çok hoş duruyor araba. Bu yeni kasayla resmen A8 tarzı bir otomobil meydana getirdiklerini düşünüyorum. İç mekan herzamanki gibi çok kaliteli, A7'yi de incelemiştim. 2000cc 177 Beygirlik motor gayet yeterli ve ekonomik. Arka stoplar çok hoş olmuş. Konsoldaki "emanet gibi duruyor" diye nitelendirdiğiniz ekrana da zamanla alışırız gibi geliyor. Ayrıca görüş alanı açısından açılıp kapanabilmesi iyi bir durum fakat konsola entegre olsaymış daha iyi olabilirmiş. Ben beğendim.

Hepsi corvette

• quote:

Orijinalden alıntı: dexter48

quote:

Orijinalden alıntı: KINGHUNAL

Audi'nin de çizgisi bu şekilde, artık fazlasını beklemeye gerek yok. Dış tasarım çok hoş olmuş ve eskisinden farklı duruyor. Özellikle yan profilden çok hoş duruyor araba. Bu yeni kasayla resmen A8 tarzı bir otomobil meydana getirdiklerini düşünüyorum. İç mekan herzamanki gibi çok kaliteli, A7'yi de incelemiştim. 2000cc 177 Beygirlik motor gayet yeterli ve ekonomik. Arka stoplar çok hoş olmuş. Konsoldaki "emanet gibi duruyor" diye nitelendirdiğiniz ekrana da zamanla alışırız gibi geliyor. Ayrıca görüş alanı açısından açılıp kapanabilmesi iyi bir durum fakat konsola entegre olsaymış daha iyi olabilirmiş. Ben beğendim.

Hepsi corvette

Bu siteden alınan resimler sonradan hep böyle oluyor. Arada gidiyor bir ara kendim upload edip o şekilde koyacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the best or nothing -- 25 Aralık 2010; 19:31:13 >

• az önce ben baktığımda vardı resimler de bu site hep böyle yapıyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.