Şimdi Ara

Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
4
Favori
23.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8V makyajlı kasada, virtual cockpit'te sadece navigasyon paket içerisindeki araç haritası gösterilebiliyordu. Telefondan gelen harita ise sadece MMI ekranında gösterilebiliyordu.

Aynı durum 2021 8Y kasa için de geçerli diye biliyorum.

• fenerlee1907 kullanıcısına yanıt

Arabayı teslim aldığımızda Apple carplay ile telefon bağlıydı. Telefondaki Nagivasyon açıkken Sanal gösterge ekranında nagivasyon gelmişti yanlış hatırlamıyorsak.

Eğer arac sahibi olan arkadaşlar varsa deneyip bilgi verebilirler. Araç abimde şuanda :)

• db3 kullanıcısına yanıt

Araçı teslim alırken iphone üzerinden nagivasyon açıktı sanal gösterge ekranına gelmişti ama o günün vahametiyle yanlış hatırlıyor olabiliriz araç abimde olduğundan net bir bilgi veremiyorum maalesef aracı kullanan arkadaşlar isterlerse deneyip bilgi geçebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e00017 -- 30 Mart 2021; 12:36:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fhm06

Arkadaşlar merhaba, bende yeni aldım aracı bir sorum olacaktıda. Her arabayı açışta, mmi ekranı açılınca not gizlilik ayarı kısmı geliyor. Sağ alttaki artık göstermeye basınca da fonksiyon misafir kullanıcı için geçerli değil diyor. Ana kullanıcı nasıl yapabiliriz kendimizi?

arabası olan arkadaşlar bu konu hakkında kısa bir cevap verebilirler mi?

• fhm06 F kullanıcısına yanıt

+1 :( Ben de çözemedim maalesef bu sorunu...

• 8y kasa sahipleri olarak bir alt forum kursak halihazırda yoksa?
  • alkgs A kullanıcısına yanıt

Gerçekten çok güzel olur aslında. Bir kaç gün yoğun olacağım, kurulursa katılırım hemen. Kurulmamış olursa da yardımcı olurum.

• Arkadaşlar Audi forumunun altında yeni konumuzu oluşturdum. Bundan sonra oradan devam edelim isterseniz, o konuyu ön plana çıkarmış oluruz:

https://forum.donanimhaber.com/audi-a3-2021-8y-ana-konu--148533983

• Klas araç
  • BlackFire248 kullanıcısına yanıt
    Sedan mı hocam.
  • fenerlee1907 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ne kadara almıştınız
  • Arkadaşlar merhaba 2021 model A3 sedan arkaçlarında kor nokta uyari sistemi var mı? konu hakkında desteğiniz rica olunur.

• azberk kullanıcısına yanıt

415'e satıldığı zaman almıştım ben. Şu an zamlanmış sanırım.

• Audi A3 1.5lt ile Passat Business 1.5lt arasında karşılaştırma yapabilecek, her ikisinide kullanmış arkadaş varmıdır. Biliyorum biri D sınıfı diğeri C sınıfı ama Passat yerine A3 alsam Passat konforunu verirmi?

Yeni A3'ün içi çok güzel görünüyor, Passat çok eski ve hep o standart görünüm ve hiç albenisi yok ama gel görki D sınıfı araç. Audi A3 daha önce hiç kullanmadım, uzun yolda konfor ve kabin içi ses olarak Passat'a göre üzermi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: spark73

Audi A3 1.5lt ile Passat Business 1.5lt arasında karşılaştırma yapabilecek, her ikisinide kullanmış arkadaş varmıdır. Biliyorum biri D sınıfı diğeri C sınıfı ama Passat yerine A3 alsam Passat konforunu verirmi?

Yeni A3'ün içi çok güzel görünüyor, Passat çok eski ve hep o standart görünüm ve hiç albenisi yok ama gel görki D sınıfı araç. Audi A3 daha önce hiç kullanmadım, uzun yolda konfor ve kabin içi ses olarak Passat'a göre üzermi sizce?

kesinlikle üzer hocam. ben 2018 A3 HB sahibiyim. içi çok dar. sedanı aynı şekilde dardır. yeni kasanın da benimkinden farklı olacağını sanmıyorum. zaten biri C, diğeri D segmenti. kıyaslanamaz. passat alacak paran varsa, passat al geç. hele bir de boyun 1.85 ve üzeriyse passatı hiç düşünmeden al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 7 Nisan 2021; 15:37:14 >

• Arkadaşlar merhaba, a3 sedan 30tfsi motor, gümüş gri, advanced paket premium + comfort paket için ellerindeki son araç için 421 bin tl fiyat aldım ve kaporamı vererek aracı opsiyonladım pazartesi alacağım inşallah, ne dersiniz fiyat iyi mi sizce? Jantları 18" s line 5 kollu jantlar bu arada geçen ay 405 bin lira civarlarına verilen aynı paketli aracın üzerindeki 17 inch çok kollu jantlardan değil.

• Bu araca 500 binden fazla verilmez 1 milyona ilandan verenleri ticaret bakanlıgının haksız fiyat uygulamasına şikayet edin . Onlar fiyatları indirir merak etmeyin
  • olaya bakar misiniz.haftalardir audide araba yok.

kasim ilk haftasi 650 bin dedikleri araca yok cektiler.en son 10 gun once arayip 1.2m dediler yeni gelecek 1 tane arac var diyip.

bugun aradilar 1.1milyonmus

gecen hafta 1.2m olan arac 63.000 euro

bugun 63.000 euro 780 bin tl eder.

nasil bir vatan hainligidir bu..

• Shafter kullanıcısına yanıt

1.190a g20 m sport var. Kafayi yemis bunlar. C hb bir arac 1.2 milyon ? Ayrica sorunlarida bitmiyor.  Alanlara basarilar.

• Fiyatların görünce heyecan oldum meğer 17 Şubat 2021 fiyatlarıymış 😱

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.