Şimdi Ara

Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
4
Favori
23.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

@spark73 adlı kullanıcının, yanıtlanan mesajı:

Audi A3 1.5lt ile Passat Business 1.5lt arasında karşılaştırma yapabilecek, her ikisinide kullanmış arkadaş varmıdır. Biliyorum biri D sınıfı diğeri C sınıfı ama Passat yerine A3 alsam Passat konforunu verirmi?

Yeni A3'ün içi çok güzel görünüyor, Passat çok eski ve hep o standart görünüm ve hiç albenisi yok ama gel görki D sınıfı araç. Audi A3 daha önce hiç kullanmadım, uzun yolda konfor ve kabin içi ses olarak Passat'a göre üzermi sizce?

Passat fiyatına nazaran çok premium gelmiyor bana içi özellikle Opel Astra dan büyük farkı yok bence

Geniş D segment ise olay Ford Mondeo da bakardım ben. Opel Insignia bakılabilir vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

Asla vermez. Aksine malzeme kalitesi ve sorunlariyla a3 passatin yaninda cok dusuk kaliyor. İceriside passata gore cok dar. Ozellikle arka bolumu. Tabikide a3 daha yeni bir arac yeni teknolojileri kullaniyor. Ancak hala cozulmemis kronik sikintilari var. Yanyana bir kere bile a3e donup bakmazdim. Yine passat derdim.  

• Merhaba. Yakın zamanda sıfır a3 için sipariş veren oldu mu? Beklemem sorun değil diyelim ne kadar zamanda teslim ederler?

• Merhaba, A3 sedan mi,A3 hatcbac mi ? Konfor, sürüş rahatlığı,yakıt avantaj yönden hangisini seçmeliyim çok kararsız kaldım lütfen acil yardım rica ediyorum ..Teşekkürler ..

• 2023 den yazıyorum şubat 17 aynı aracın fiyatı 1milyon 123 milyar. Neeerden neeereeeye neeerden neeereeye

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

hocam hangi donanım ve extra olarak ne var aracınızda rica etsek bilgi verir misin

• 1.5 milyon olmuş şaka mı :d

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Kronik sıkıntı da wv den kat kat daha iyidir kanaatindeyim

• TITAN kullanıcısına yanıt

65 bin dolar ideal

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.