Şimdi Ara

YENİ 2017 Mercedes E-Class Ve C-Class Cabrio

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar daha önce 2015 bordo tenteli e 250 cabrio aracım vardı 11 bin km kullandım sattım satmanın birinci nedeni bu gelecek olan yeni kasaların haberini almam oldu muhtemeldir bunlar çıkınca bizim fiyat düşer diye düşündüm şimdilik çok alakasız bir araç kullanıyorum karavan hevesine girdiğim için ancak bana göre değil şimdi paylaşacağım bu iki araçtan biri için para biriktiriyorum C-class cabrio benzinli olanı hali hazırda var satışta ancak E-Class cabrio 2017 sonunda yada 2018 de gelecek diyorlar ama ben ozamana kadar ithal araçların çıkacağı kanısındayım bu arabalar ile ilgili bilgili arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var yeni E-Class cabrio resimlerini bulamadım coupeleri koydum zaten bakınca cabriosuda gözünüzde canlanır şimdiden teşekkürler.

NOT; C Cabriolar için dizelleri gelecek hurafesi var doğru ise ne zaman gelir? benzinli yerine dizel olsa tadından yenmez ben kullanırken benzin baya yıpratıyordu.

2017 Mercedes E-Class Coupe/Cabrio

2017 Mercedes C-Class Cabrio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaLminSSaH -- 20 Şubat 2017; 16:54:59 >

• Para var rahmet var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayat parası olana güzelmiş derler.

• Bu araçlara resimlerden bakmaktan sıkıldım artık

• Yardım ve değerli fikirlerinize minettarım :)
  • DaLminSSaH D kullanıcısına yanıt
    o kadar param olsa 4.20 cabrio alırım.
    Tente çok eski bir görünüm veriyor ve (binme fırsatım olmadı ama) çok gürültü olacağını düşünüyorum tabi kendiniz yaşamışsınızdır.
    4.20 cabrio daha modern bana göre
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    Bugün bir arkadaşım ile tamda bunu istişare ettik aramızda aslında gerçi konumuz ses değildi bu tip kot ve kumaş tenteleri park halinde iken maalesef delinme yırtılma benzeri şeyler oluyor benimkine de tükürmüşlerdi 4.20 cabrio dizel olması da büyük avantaj ama araç çok sattı ya.
  • jilet gibi maşallah
    Ben ankarada e cabrio çok daha fazla gördüm şehirden şehire değişir tabi ama dediğim gibi imkanım olsa ben bmw yi tercih ederdim
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 17 Nisan 2021; 18:24:16 >
  • C ve E arasında azımsanmayacak derecede fiyat farkı olur öncelikle onu belirteyim. Dizel motor gelirse fiyat olarak yine uçacaktır her ikisi de. Kapalı garajınız yok ve tek araç olarak soft top cabrio kullanacaksanız riske girmiş olursunuz. Bu konuda metal tavanlı araçlar çok daha iyiler.(Günümüzde bunun en iyi örneklerinden birisi BMW 4 serisi cabrio). Seçim sizin tabii ki. Cabrio otomobiller özellikle yaz aylarında akşam saatlerinden itibaren çok keyifli oluyor. 4 serisi güzel bir tercih olabilir alternatif olark SLC gibi otomobiller de var tabii.
  • Arkadaşımda a3 cabrio vardı açıkçası hiç güven vermiyo tenteli cabrio içindeyken ve dediğiniz gibi park halindeyken tehlikeli onun da tentesini delmişlerdi
  • BirDHayranı kullanıcısına yanıt
    Bir türlü anlam veremiyorum bu adamlar neden metal tente yapmazlar? maserati vs hepsi kumaş tente akıl sır işi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLminSSaH

Bir türlü anlam veremiyorum bu adamlar neden metal tente yapmazlar? maserati vs hepsi kumaş tente akıl sır işi değil.

Ağırlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bana da tam tersine cabrio tente olunca guzel geliyor. Hele ki biraz da aractan farkli renk olursa bana yatlari falan cagristiyor daha bir ust seviye goruntusu veriyor bence. Metal olunca gorunus olarak coupeden farki kalmiyor. Siradanlasiyor, kumas daha fakli.
    Bej tenteli Z4um vardi cok begeniyordum. Simdi suradaki beyaz renk kirmizi tenteli c serisine hasta oldum.
    Metal tavan ağırlık demek. Kumaş tente ise ağırlıktan tasarruf sağlıyor haliyle. Otomobillerde her bir kilogramın önemi var. Ekstra ağırlık katmak istemediklerinde üreticiler kumaş tenteye yöneliyor. Görselliğe önem verme durumu da söz konusu. Güvenlik konusunda herhangi bir farkları yok. Tabii ki kumaş tente yalıtım konusunda biraz daha zayıf kalacaktır. Bu arada benim kumaş tenteler daha çok hoşuma gidiyor. Oldukça klas durduğunu düşünmekteyim. Cabrio araç keyif işi olduğuna göre bunu bir sıkıntı olarak görmemek gerekiyor bence
  • Hemican kullanıcısına yanıt
    Sanırım c180 cabrio nun yeni kasada e den pek farkı yok ve sanki daha beğenildi?
  • quote:

Sanırım c180 cabrio nun yeni kasada e den pek farkı yok ve sanki daha beğenildi?

C nin ic ve dis tasarimi sportifliginden oturu bence cabrioya ya daha cok uyuyor.
  • C Coupe ve C Cabrio 'da Almanya'da dizel motorlar var fakat bize gelmeyecek.

Bu arada dizellerde 2.2 motor kullanılıyor o yüzden bizim için hala esprisi yok.
  • Kuray K kullanıcısına yanıt
    Bir galeri sanırım ithal etmiş araba İstanbul gümrükte lakin bu süper zeka arkadaşlar yokluğu fırsat bilip 100 bin euroya satmaya çalışıyor umutsuzca :)https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-referans-otomotiv-2016-mercedes-benz-c220d-cabrio-374042836/detay
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.