Şimdi Ara

YENİ 2012 HONDA CİVİC FOTOLAR 49.300 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
13.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ohara

yahu bu çekik gözlüler ne adi adamlar. sadece sürücü camını tek dokunuş açılır kapanır yapıp diğer camlara bu özelliği koymamak gibi bir adiliği sadece uzakdoğu kökenli araçlarda görüyorum. kia, hyundai, suzuki, honda, mitsubishi vs. hiçbir alman arabasınıda bu adlliği görmedimç

benim arabamda japon mazda 3 gel incele gör bakalım adiligik nasıl oluyormus
  • honda iyice bozdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astra-Elegance

Evet arkadaşlar bu gün honda ayışığı na gitmiştik ve yeni civic i showroom a çıkartmışlar sergilemeye başlamışlardı bizde gelmişken çekelim fotoğrafları foruma koyarız dedik en full olanı 49.300.-TL lansman fiyatı ile satışa sunulmuş ve bayi başına ortalama 50-60 tane stok ayrılmış ancak bu lasman stokları bitince 2.000-3.000 arası zam gelecekmiş bilginiz olsun. Ş. içi tüketim 9.6 olarak yazıyordu yan camdaki enejji verimliliği tablosunda fakat fotoğrafını çektiği kağıtta 10 lt yazmış herhalde eski civic in verilerini koymuşlar.

Fotoğraftaki araba 49.300 mü şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: astra-Elegance

Evet arkadaşlar bu gün honda ayışığı na gitmiştik ve yeni civic i showroom a çıkartmışlar sergilemeye başlamışlardı bizde gelmişken çekelim fotoğrafları foruma koyarız dedik en full olanı 49.300.-TL lansman fiyatı ile satışa sunulmuş ve bayi başına ortalama 50-60 tane stok ayrılmış ancak bu lasman stokları bitince 2.000-3.000 arası zam gelecekmiş bilginiz olsun. Ş. içi tüketim 9.6 olarak yazıyordu yan camdaki enejji verimliliği tablosunda fakat fotoğrafını çektiği kağıtta 10 lt yazmış herhalde eski civic in verilerini koymuşlar.

Fotoğraftaki araba 49.300 mü şimdi?

evet 49.300 ancak ellerindeki 50-60 araç bitene kadar sonra zam varmış

• Konsol çok kötü görünüyor, gri plastik
    Arka tasarım kötü.
    Kaş yapalım derken göz çıkartmaya çok güzel bir örnek olmuş.
    Güzelim Civic'i rezil etmişler.
  • Gördüğüm en kötü Civic. oldumu şimdi Honda yakıştımı sana.
  • zaten satışların yerlerde sürünüyor,niye kumar oynuyorsun honda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

yahu bu çekik gözlüler ne adi adamlar. sadece sürücü camını tek dokunuş açılır kapanır yapıp diğer camlara bu özelliği koymamak gibi bir adiliği sadece uzakdoğu kökenli araçlarda görüyorum. kia, hyundai, suzuki, honda, mitsubishi vs. hiçbir alman arabasınıda bu adlliği görmedimç

Tabi , almanlar daha çok en üst donanımda 2 hava yastıklı esp siz pololar satmakla ünlüler. Aynı sınıfta japonlar en boş araçta 6 hava yastıgı + esp yi standart sunuyor ama haklısınız, arka camlar tek dokunuşla açılmıyor, polo almak şart.
  • Ben beğendim arkadaşlar. haluk 23 detaylı fotoğrafları koydu diğer konuya, oradan da bakabilirsiniz. 47.000 liraya yepyeni, tam donanımlı Civic işte. Arka tasarımı falan da fena değilmiş. Fark yok gibi ama Amerikan Civic'ten daha güzel duruyor bence.
  • arkayı ne yaptın japon amca mahvetmişler arabayı
  • Buradaki resimler detaylı değil.

@gorkemuse'ye katılarak

Ben 47.000tl ve bu kadar donanımlı olmasıyla beğendim.Hyundainin bugün 50.000tl'ye araba sattığı arabalarla karşılaştırırsak hakikaten BEDAVA

Haluk Abinin İncelemesi
  • İlk resimde yanda duran bir önceki kasa daha güzel Ön konsola da insan bir ekran koyar bişey koyar çok boş geldi bana.Bu arada tek dokunuşla açılan cam sattığımız corollada 4 camda da vardı.Birisi japonlarda yok demiş o yüzden yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rstknksl

Konsol çok kötü görünüyor, gri plastik
    Arka tasarım kötü.
    Kaş yapalım derken göz çıkartmaya çok güzel bir örnek olmuş.
    Güzelim Civic'i rezil etmişler.

koltuk ısıtma var iyi hoş da butonları tam bir facia
  • kuzende 2003 makyajlı civic var, sunroof falan var da, sadece sürücü camı tek dokunuş açılabiliyor, o da açılabiliyor, kapatmak için basılı tutuyorsunuz, torpido gözüne de lamba koymayı unutmuşlardı
  • Resimler için teşekkürler.
  • Resimler için teşekkürler..
    Aracın iç tasarımı insanın göz zevkini bozacak cinsten.
    Arkası Symbol'ü andırıyor.
    Kasa genel hatlarıyla Elantra'ya benziyor.
    Geçen Civic'ide beğenmiyordum bunuda beğenmedim malesef
  • Aracın arka tasarımı berbat, böyle birşey olamaz, güncel kasa civic kesinlikle çok iyiydi, bozmuşlar.
  • akşam iş yerini kapatıp eve dönerken mersin honda'da dışarıdan gördüm aracı eski kasasıda yanındaydı gerçekten yeni kasa eski kasaya göre iğrenç. abartmıyorum arka tasarım özellikle yandan çok kötü görünüyor beklendiği ilgiyi göremeyeceğine inanıyorum yani honda ya koskocaman
  • ben çok beğendim.

retro durmuş biraz beğenilmemesini normal karşıladım..Bence şık olmuş.
  • bildik Honda çizgileri, eski civic' de tasarım harikası değildi, şaşıracak birşey yok bence.

buradaki fotoğraflar olduğundan kötü göstermiş aracı

ayrıca beyaz rengin yakıştığı bir model olmuş.

tabi 5-6 sene gidecek bir kasa olduğunu düşünürsek sanki biraz erken eskiyecek gibi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.