Şimdi Ara

YENİ 2012 HONDA CİVİC FOTOLAR 49.300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
13.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu gün honda ayışığı na gitmiştik ve yeni civic i showroom a çıkartmışlar sergilemeye başlamışlardı bizde gelmişken çekelim fotoğrafları foruma koyarız dedik en full olanı 49.300.-TL lansman fiyatı ile satışa sunulmuş ve bayi başına ortalama 50-60 tane stok ayrılmış ancak bu lasman stokları bitince 2.000-3.000 arası zam gelecekmiş bilginiz olsun. Ş. içi tüketim 9.6 olarak yazıyordu yan camdaki enejji verimliliği tablosunda fakat fotoğrafını çektiği kağıtta 10 lt yazmış herhalde eski civic in verilerini koymuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astra-Elegance -- 24 Aralık 2011; 20:45:20 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astra-Elegance -- 24 Aralık 2011; 18:14:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astra-Elegance

.
    Arkası berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: astra-Elegance

.
    Güncel Civic'in koltukları ve iç konsol tasarımı kesinlikle daha iyi. Direksiyon da eskisinde çok daha şık.

Onun dışında ön tasarım gayet güzel. Arka tasarım da iyi sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 24 Aralık 2011; 17:26:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Güncel Civic'in koltukları ve iç konsol tasarımı kesinlikle daha iyi. Direksiyon da eskisinde çok daha şık.

Onun dışında ön tasarım gayet güzel. Arka tasarım da iyi sayılır.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

Alıntıları Göster
    bunda navi yokmu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

bunda navi yokmu...

Alıntıları Göster
    ''civic'le accord'u çiftleştirmişler. Nur topu gibi bi yavru civic çıkmış.''

diye düşündüm ilk anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angel_f!re -- 24 Aralık 2011; 17:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angel_f!re

diye düşündüm ilk anda

Alıntıları Göster
    çok güzel olmuş fiyatı da korelilere göre uygun sayılır. arkada şaft tüneli yok mu fotodamı gözükmüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONURTO

çok güzel olmuş fiyatı da korelilere göre uygun sayılır. arkada şaft tüneli yok mu fotodamı gözükmüyor?

Alıntıları Göster
    gayet güzel bence özellikle ön tarafı hasta olduğum araç accord a benziyor
  • quote:

diye düşündüm ilk anda

Alıntıları Göster
    Bir buçuk porsiyon Honda City desem trollük etmiş olur muyum? Hondayı bilen tanıyan beni uyarsın. Ama yandan bakınca nedense bana hormonlu City gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalavun

Bir buçuk porsiyon Honda City desem trollük etmiş olur muyum? Hondayı bilen tanıyan beni uyarsın. Ama yandan bakınca nedense bana hormonlu City gibi geldi.

Alıntıları Göster
    ilk fotoğraftaki solda duran güncel civic daha çok hoşuma gitti
  • quote:

diye düşündüm ilk anda

Alıntıları Göster
    araç güzel ancak cd calar bölümü rezalet...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalavun

Alıntıları Göster
    önden güzel....

diğer kısımlar gerçekten kötü.... hondaya yakıştıramadım... Güncel kasa Accorda bak bir de şu araca bak

çok karektersiz kalburüstü bir tasarım olmuş... eski kasa kesinlikle daha kendine özgü çizgileri olan bir tasarıma sahipti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper911 -- 24 Aralık 2011; 17:48:03 >
  • quote:

öncekinde de yoktu diye hatırlıyorum
  • quote:

diye düşündüm ilk anda

Alıntıları Göster
    yahu bu çekik gözlüler ne adi adamlar. sadece sürücü camını tek dokunuş açılır kapanır yapıp diğer camlara bu özelliği koymamak gibi bir adiliği sadece uzakdoğu kökenli araçlarda görüyorum. kia, hyundai, suzuki, honda, mitsubishi vs. hiçbir alman arabasınıda bu adlliği görmedimç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 24 Aralık 2011; 17:53:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

quote:

öncekinde de yoktu diye hatırlıyorum

Alıntıları Göster
    içi çok sade olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

önden güzel....

diğer kısımlar gerçekten kötü.... hondaya yakıştıramadım... Güncel kasa Accorda bak bir de şu araca bak

çok karektersiz kalburüstü bir tasarım olmuş... eski kasa kesinlikle daha kendine özgü çizgileri olan bir tasarıma sahipti...

Alıntıları Göster
    ne bileyim şuan ki kasa daha iyi geliyor bana... bu biraz aceleye gelmiş gibi sadece araç önden güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

içi çok sade olmuş...

Alıntıları Göster
    önü güzel de içini ve arkasını hiç beğenmedim, hele arkası honda city gibi olmuş

teyp klima kısmı da çok basit kalmış bence... focus kadar abartı olmasın tamam da bu kadar da sade olmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: "BMW"

ne bileyim şuan ki kasa daha iyi geliyor bana... bu biraz aceleye gelmiş gibi sadece araç önden güzel

Alıntıları Göster
    ilk fotoda arkadan gözüken civic herşeyi anlatıyor aslına bakılırsa...

Capon civic bu kasayla sınıfta kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

yahu bu çekik gözlüler ne adi adamlar. sadece sürücü camını tek dokunuş açılır kapanır yapıp diğer camlara bu özelliği koymamak gibi bir adiliği sadece uzakdoğu kökenli araçlarda görüyorum. kia, hyundai, suzuki, honda, mitsubishi vs. hiçbir alman arabasınıda bu adlliği görmedimç

2001-2006 civic'te aynen bu durumda 3.nesildir tek cam otomatik
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.