Yüzbaşı
16 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 101 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese iyi günler,

1.0 TSI 95 beygir 175 tork

1.0 TSI 95 beygir 160 tork

1.0 TSI 110 beygir 200 tork

1.0 TSI 115 beygir 200 tork

1.2 puretech 100 beygir 205 tork

1.2 puretech 130 beygir 230 tork

Yukarıda sıraladığım motorlarla alakalı birkaç sorum olacak. Bu motorların hacmi aşağı yukarı aynı. Fakat beygir ve torkları farklı. Bu farklılıklar göz önünde bulundurulduğunda hangi motor daha uzun ömürlü ve sağlıklı olur? Küçük motor yüksek tork ve beygir gücü kombinasyonu motorun ömrüne etki eder mi? Motor kapağı çatlağına, yağ yakmasına ya da piston kırılmasına sebep olur mu? Turbo kısa sürede revize ister mi? Ya da bunların dışında ne gibi sorunlara gebe olabilir?

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar 2008 model Golf 5 midline otomatik aracım var. Aracımı gösterebileceğim Ankara'da tanıdığınız güvenilir,sağlam usta var mıdır?
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi...Aranızda uzman arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?Hangi bilgisayarı almalıyım?
http://www.teknosa.com/urunler/125033447/asus-x541uj-go058t-i5-7200u4-gb-ddr4500-gb2-gb-nvi

Bu bilgisayarı 1999 liraya temin edebiliyorum.Almalı mıyım sizce?
Herkese merhaba.
Hollanda'dan ilk çıktığı zamanlar iphone 7 gold 32 gb almıştım ve aldığım günden beri de cihazı silikon kılıfla kullanıyorum.Telefonun kasasında bu kılıf leke yaptı.Sorun kılıfta mı kasa da mı bilmiyorum fakat ne yaptıysam lekeleri çıkaramadım.Bu sorunu yaşayan var mı?Ne yapmam gerekli.
Arkadaslar 1200 tl butcem var.Laptop almam lazim.Oyun oynarim ama oyle cok buyuk performanslar beklemem malum butce dusuk.Ekran karti harici olursa iyi olur ne onerirsiniz?
Arkadaşlar 90larda adını hatırlayamadığım bi çizgi film izliyordum.Geçenlerde takıldı aklıma bir türlü buladım.Umarım aramızda bilenler çıkar.Bir grup mumya vardı.Bunlar birbiriyle dosttu.Gündüzleri tabutlarında uyur geceleri ise suçlularla savaşırdı.Vakit gece olunca bunlar evrim gibi bişey geçiriyordu.Zırhlanıyordu falan.İçlerinde şişko olan vardı.Motosikletli olan vardı.
Hatırlayamadım gitti adını.Var mı bilen hatırlayan?
Abilerim kardeşlerim herkese merhaba.Dedemi geçen sene kaybettik.Kendisinin en büyük hobilerinden birisi tüfeklerdi.En son aldığı tüfeği öve öve bitiremezdi.Google'dan araştırdım hiç bilgi bulamadım tüfek hakkında . Neyse dedem vefat ettikten sonra tüfek ortada kaldı.Ailem tüfeğin jandarmaya verilmesinde yana fakat ben dedem tüfeğini çok sevdiği için üstüme almak istiyorum.Ne yapmam lazım.Tüfek ile ilgili bilgi verebilecek bi uzman varsa resim ekleyebilirim.
Herkese merhabalar.Uzun süredir saat bakıyordum.İnce bileğe sahip olduğum için kasa çapı ufak güzel bir otomatik saat bulamadım.Tam ümidimi kestim derken seiko 5 SNKK71K1 i buldum.Saati aldım.Daha elime ulaşmadı büyük ihtimal yarın gelir.Daha önce hiç otomatik saat kullanmadığım için neler yapmam gerektiği konusunda en ufak fikrim yok.Sizlere danışayım dedim.Ne yapmam lazım nelere dikkat etmem gerekiyor?
Arkadaşlar bütçem 2000 tl maksimum 200 300 daha koyabilirim.Uzun yıllar gidecek sağlam bir laptop arıyorum.Oyun da oynayabilirim.Ne almalıyım?
Hakkında
Forum İmzası:
Mike Tyson

Ben bir hayalperestim.Hayal etmeliyim ve yıldızlara uzanmalıyım, ki bir yıldıza yetişemesem bile bir avuç bulut toplarım.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.792
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 85.209 (Bu ay: 880)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 363 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.