Şimdi Ara

YAZ TATİLİNİ VİLLADA GEÇİRMEK İSTER MİSİNİZ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
23
Favori
25.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bahadir.Gurel

Haklısınız, yemeklerin dahi içinde olduğu bir otelin fiyatlarının, her şeyi cebinizden karşıladığınız boş bir evden ucuz olmasını açıklamak hatalı bir karşılaştırma oldu.

Alıntıları Göster
    @bagurel üstat argümanlarıyla koca bir villa kiralama sektörünü çökertmiş. airbnb falan siteyi kapatsın gitsin bence (gerçi 30 milyar dolar değer biçiliyor ama daha ucuza otel bulunuyorsa bu iş bitmiştir)

#fakirlerçıksınkasıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahadir.Gurel

Haklısınız, yemeklerin dahi içinde olduğu bir otelin fiyatlarının, her şeyi cebinizden karşıladığınız boş bir evden ucuz olmasını açıklamak hatalı bir karşılaştırma oldu.

Alıntıları Göster
    Selamlar,
    Yemeklerin dahi icinde oldugu tatilinizin size fazla kilo katmadan huzurlu gecmesini diliyoruz.
    Polemik konulara girmek pek taraftar oldugumuz nokta degil lakin sordugumuz sorularin neredeyse hicbirine cevap vermeden konuyu farkli yerlere yonlendirmeniz, pek elestiri kaldirabilir yapida olmadiginizi gosteriyor.
    Elestirel mesaj pek tabiki sizden once oldugu gibi bircok kullanici tarafindan bize yoneltildi. Kendi bilgi/birikimimiz dogrultusunda herkese saygili sekilde yanit vermeye gayret gosterdik.
    Konunun daha fazla uzamamasi adina gelebilecek yeni mesajlariniza uzulerek yanit veremeyecegimizi soyleyebilirim.

Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: VilladaTatil

Selamlar,
    Yemeklerin dahi icinde oldugu tatilinizin size fazla kilo katmadan huzurlu gecmesini diliyoruz.
    Polemik konulara girmek pek taraftar oldugumuz nokta degil lakin sordugumuz sorularin neredeyse hicbirine cevap vermeden konuyu farkli yerlere yonlendirmeniz, pek elestiri kaldirabilir yapida olmadiginizi gosteriyor.
    Elestirel mesaj pek tabiki sizden once oldugu gibi bircok kullanici tarafindan bize yoneltildi. Kendi bilgi/birikimimiz dogrultusunda herkese saygili sekilde yanit vermeye gayret gosterdik.
    Konunun daha fazla uzamamasi adina gelebilecek yeni mesajlariniza uzulerek yanit veremeyecegimizi soyleyebilirim.

Tesekkurler.

Alıntıları Göster
    Anlaşılan eleştirilere tahammülünüz yok. 3 kişilik bir aileye 6 kişilik otel fiyatlarını soruyorsunuz. Bu mu tartışma kültürü?

Tatilde yemek işinin hem ciddi masraf hem de kaldığınız yerde hazırlamak isterseniz külfet olduğu sizi ilgilendirmiyor. Anlaşılan paralar kolay kazanılıyor ki, yemek dert değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahadir.Gurel -- 31 Mayıs 2019; 14:36:8 >

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    biraz bahçesi çocuğun yürüyeceği çim alanı olursa hoş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrUltiva

biraz bahçesi çocuğun yürüyeceği çim alanı olursa hoş olur
    Selamlar,
    Villa olarak lanse edilmesinin en onemli artilarindan biri yalnizca size ait ozel yuzme havuzu olmasi ve yine mutlaka bir bahceye sahip olmasidir.
    Bazi villalarda bahce kucuk olsada buyuk oranda villalarimizdaki bahceler gayet buyuk bir alani kaplamaktadir. Ve hatta bazi villalarimizda bahcede sebze ve meyvede yetistirilmekte, konaklayan misafirlere bir sonraki gelecek misafirede yetecek kadar kalmak sarti ile ikram edilmektedir.
    Bahce bakimlari surekli yapildigindan cocugunuz toprakta ve cimde rahatlikla oynayabilir. Bahcelerin ve villa cevresinin ilaclamasi haftalik periyodlarda yapiliyor olsada cok nadir surungen yada bocek gorulmesi ihtimaller icinde.

Tesekkurler
  • Merhaba
    Hayır bazı villaların geniş bahçesi çim alanı var bazıları sadece havuz etrafı taş parke veya minimal küçücük çim alan.. ben zaten yaz için villa buldum kiraladım istediğim tarzda sizin sitenizden
  • Arkadaşlar,

Gerçekten bazı konularda çok yersiz eleştiriler yapmışsınız.

Farklı tatil tercihleri vardır. Kimi herşey dahil otele gider ve hiç bir şey düşünmek istemez.
    Kimi airbnb den ev kiralar ben koy koy gezeceğim tüm sahil şeridini dolaşacağım der yol güzergahında ev , hatta oda kiralar yemekle vs vs kendi uğraşır ama gezmek ister. Malak gibi aynı sahil kenarında ve havuzda günlerce sabit kalmak istemez.
    Kimi yurt dışına turla gider uğraşmak istemez planla vs vs. Kimi kendi gider organizasyonu kendi yapar.

Ben son 4-5 yılımda evlendiğimden beri , çocuk ve eşimin ailesine karıştığımdan beri.
    Villa veya ev tutup, baldızın ailesi , eşimin ailesi, kendi ailem bir şekilde bütçeyi bölüştürüp ucuza tatil yapıyorum.
    Aksi halde herşey dahil otelde 3-4 oda tutmak bana daha pahalıya geliyor. Zaten git gide fakirliyoruz. 4 yıl evvel çok güzel bir otelde yaptığım tatil bakıyorum yurt dışı sitelerinde halen aynı fiyat ( euro olarak ) ama ben 3000tl odediğim yere artık 6-7 bin tl ödemek zorunda kalıyorum

Yemek olarak bazen karpuz peynir yemeyi dert etmiyorum.

• Temmuz ayı 1-31 temmuz için tarattım. En ucuz villa 22bin:) 22bin e yıllık küçük bir daire kiralarım. Bodrumda kiralık yazlık bakıyorum temmuz için. Bu fiyatlar ne böyle. Sadece bu site değil. Sahibinden de aynı. 2-3 sene önce 150-200bin eden evleri nerdeyse 1milyon a satmaya çalışıyorlar. O yüzden kiralarda fırlanış. Ayvalık vs taraflarına bakacaz artık. Yada cruise turuna çıkarım.

Belkide fiyatlar uygundur. Biz çok fakiriz büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ism72 -- 17 Haziran 2019; 11:35:28 >
  • Bir süredir kurban bayramında Kalkan bölgesi için villa araştırıyorum ama geç kaldığımız için boş yer bulmakta çok zorlandım. Bu süreçte bir çok web sitesi ve turizm acentası ile görüştüm. Yoğun bir dönem olduğu için istediğiniz zaman muhattap bulmak gerçekten çok zor. Görüştüğüm yerler arasında en ilgili ve güven veren yer tatilvillam oldu. Netice'de bugün rezervasyon yaptırdım, şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım inşallah daha sonrasında da yaşamam.
  • OverD@Se kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Guven konusunda hicbir sekilde sorun yasamayacaginiza emin olabilirsiniz. 13 Yillik faaliyet donemimizde 100.000'den fazla misafir agirladik.https://www.tatilvillam.com/2018-turizm-sezon-degerlendirmesi/
    Ozelikle bu yil icin talep cok daha yuksek seviyede.
    Kalkan ve Fethiye Ofisimizde mesai saatleri icerisinde telefon, mail, canli destek hattinda hizmet veren 14 calisma arkadasimiz mevcut. Dilediginiz zaman 444 6106 cagri merkezimizden tum sorularinizada aninda yanit alabiliyorsunuz.
    Tatilinizden sonrada yorumunuzu burada okumak isteriz.

Bizi tercih ettiginiz icin tesekkurler
  • Az önce konuya denk geldim, bir bakayım dedim. Ölüdeniz'e karşı nefis bir manzara, göz alıcı bir mimari, gözlerden uzak özel bir havuz, güzel bir villanın bir haftalık ücreti 5000 tl civarı. Eylülde ise 4000e düşüyor. Bazı arkadaşlar boş eleştirmişler bence, gayet makul. Özel villa kiralıyorsunuz, oda değil. Kalabalık otel ortamlarından, havuzlardan vesair hoşlanmayan kişiler için daha sessiz, sakin bir tatil seçeneği olmuş. Ben beğendim.

Bahar aylarında denk gelseydim keşke, bir haftalığına kiralamak isterdim. Yaz döneminde fiyatlar benim için de yüksek. Eylül ayını bekleyeceğim değerlendirmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 30 Haziran 2019; 14:40:5 >
  • Konu sahibine Pm üzerinden ulaştım. Balayı için villa kiralamayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Konu sahibine Pm üzerinden ulaştım. Balayı için villa kiralamayı düşünüyorum
    Bizi tercih eden tum misafirlerimize tesekkurler.
    DonanimHaber forumundan da bircok misafir agirladik bu sene icerisinde.
    Hizmet alan misafirlerimiz yorumlarini bu baslik altinda paylasabilirse memnun oluruz.

Tesekkurler
  • Donanımhaber ailesine ufak bir indirim mümkün değil mi ? :) Kiralama yapmayı düşünüyorum yakın zamanda
  • Kaş da villanız bulunyor mu?

Haziran ayında kalmayı düşünüyorum.Varsa Link gönderebilir misiniz? Erken rezervasyon indirimi yapıyor musunuz ?
  • Merhaba,

yaşıyorsanız bilgi almak istiyoruz. :)
  • Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar,
    Ilgi gosteren ve bizi tercih edip bu sene bizimle tatil firsati yakalayan forum uyelerine tesekkurler.
    Yanit veremdigimiz arkadaslarimizdan da ozur diliyoruz.

2020 yili icin rezervasyon alimi son 1 aydir yogun sekilde baslamis durumda.
    Villa kiralamada her yil surekli karsilastigimiz sorunlardan biride son dakika tatil tarihlerine karar vererek bos yer bulamama sikintisi.
    Bu nedenle villa tatili tercih edecek forum uyelerimizede biran once rezervasyonlarini gerceklestirme uyarisi yapmak istiyoruz.

Ilerleyen zamanlarda ozel indirimli kampanya firsatlarimiz oldugunda buradan mutlaka duyurusunu ilk olarak yapacagiz.

Ozel istek talepleriniz icin ozel mesaj iletebilirsiniz.

Tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.