Şimdi Ara

YAZ TATİLİNİ VİLLADA GEÇİRMEK İSTER MİSİNİZ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
23
Favori
25.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanmadığım villamı size kiralayabilir miyim?
  • Eylül ya da Ekim ayı için arkadaşlarımla planı oturtabilirsem ulaşacağım size.
  • Çok yüksek fiyatlar orta gelirin üstü insanlar gidebilir ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu istatistik veriyi nereden cikardiniz acaba?
    Gelen yorumlarin %99'unun 5 yildiz oldugunu ispat etmenizi rica ediyorum. Bu durumda size 1 haftalik dilediginiz villada tatili ucretsiz vermeye hazirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VilladaTatil -- 21 Nisan 2019; 23:29:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Kullanmadığım villamı size kiralayabilir miyim?
    Selamlar
    Gerekli sartlara uygun kiralik villanizi bizim araciligimizla kiralayabilirsiniz.
    Lutfen buradanhttps://www.tatilvillam.com/evinizi-kiraya-verin/
  • Merhaba. 5 ağustos giriş 9 ağustos çıkış teklif alabilir miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VilladaTatil

Fiyat soran arkadaslarimiz ilk mesajda belirttigim gibi, fiyatlar yaz, bahar ve kis aylarinda farklilik gostermektedir. Tipki otellerde oldugu gibi yogun talep goren yaz donemi yuksek kis donemi ise dusuk fiyatlardan sunuluyor.

Ana sayfadan dilediginiz tarih araliginda arama yaptirarak net fiyatlari gorebilirsiniz.http://prntscr.com/ndbn1r
    Sitemizden birden fazla villa bulundugu icin herbirinin fiyatida kalitesi, denize yakinligi, kapasitesine gore degiskenlik gosteriyor.

Rezervasyon asamasinda toplam tutarin %35 bedelini kredi karti ile yada banka havalesi ile odeyebilirsiniz. Kalan bedel villaya girisinizde ofisimizde nakit olarak aliniyor.
    Yav sitede sorun var galiba
    örnek temmuz 1 giriş 7 çıkış fiyat ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Selamlar
    Gerekli sartlara uygun kiralik villanizi bizim araciligimizla kiralayabilirsiniz.
    Lutfen buradanhttps://www.tatilvillam.com/evinizi-kiraya-verin/

Alıntıları Göster
    4 sayfa da farklı farklı linkler koymussunuz.
    1 temmuz giris, 7 temmuz çıkış. 2 kişi. Fiyat istiyorum.
    3-5 kaç TL ise.
    Villa bizimse kisi sayısı önemli mi!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 21 Nisan 2019; 23:39:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Çok yüksek fiyatlar orta gelirin üstü insanlar gidebilir ancak.
    Kaç para?

• Selamlar,
    Gelen yorumlarda agirlikla fiyat konusunda bir elestiri aliyoruz.
    Kisacasi su sekilde bir ornek vermek istiyorum luften.
    3 yildizli bir otel ile 7 yildizli bir otel arasindaki kalite ve hizmet farkini tasvir edebilirsiniz.
    Icerisinde kapali havuzu, sauna, oyun salonu, spor salonu, ve jakuzisi olan bir villa ile siradan bir villa arasindaki kaliteyi pek tabiki idrak edebilirsiniz.
    Herhangi bir sehirde otel ararken geceligi 100 liraya oda bulabilirken 10.000 lirayada oda bulabilirsiniz.
    Bir villa size ne kalitede hizmet veriyorsa buna gore bedeli talep etmek durumundadir.
    Daha once belirttigim gibi biz kiralama hizmeti veren araci kurumuz. Fiyat politikasi villa sahipleri tarafindan belirlenmektedir.

Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

4 sayfa da farklı farklı linkler koymussunuz.
    1 temmuz giris, 7 temmuz çıkış. 2 kişi. Fiyat istiyorum.
    3-5 kaç TL ise.
    Villa bizimse kisi sayısı önemli mi!?

Alıntıları Göster
    Herhangi bir bolge sinirlamasi olmaksizin 1-7 Temmuz girisli musaitligi olan ilanlari bu linkten inceleyebilirsinizhttps://www.tatilvillam.com/?s=&destinations=&date1=01.07.2019&date2=07.07.2019&persons=1&vtype=

Villalarda en fazla kac kisi konaklayabilecegi her ilanin sayfasinda belirtilmistir. Bu belirtilen kisi sayisi disinda konuk kabul edilememektedir.
    Tesekkurler

• oooooo alırım bi dal

• quote:

Herhangi bir bolge sinirlamasi olmaksizin 1-7 Temmuz girisli musaitligi olan ilanlari bu linkten inceleyebilirsinizhttps://www.tatilvillam.com/?s=&destinations=&date1=01.07.2019&date2=07.07.2019&persons=1&vtype=

Villalarda en fazla kac kisi konaklayabilecegi her ilanin sayfasinda belirtilmistir. Bu belirtilen kisi sayisi disinda konuk kabul edilememektedir.
    Tesekkurler

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler.
    Temizlik vs vs nasıl onla ilgili bilgi verebilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 22 Nisan 2019; 0:43:40 >

• bizim için hayal ama yabancılar için mükemmel kampanya ,adam 1000 dolar ile gelse (şuan 5,80 galiba) ,5800 tl. ye villada tatil yapıp gidecek
    euro ve sterlin örneğini verip milleti isyan ettirmediğim için artık bir teşekkür edersiniz :)

işin şakası bir yana bu ülkede de kredi çekip tatile gidenler tanıyorum ,kısa bir süre kral olmak için aylarca taksit ödemek nasıl iştir ,diye sormayacağım ,malum renkler ve zevkler tartışılmazmış :)

paramız yok ama çenemiz çok ,bizi de böyle idare edin :)
  • Vilyada hemi?

YAZ TATİLİNİ VİLLADA GEÇİRMEK İSTER MİSİNİZ?
    Sol alt köşeye dikkat ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi massacrer -- 23 Nisan 2019; 18:16:21 >
  • inşallah bu yaz bir aksilik olmazsa villa kiralayacağım
  • Otelde kalsam daha avantajli sabah ogle cay saati aksam yemegi var otelde .ben bunlari villada alsam daha pahali.

• Ya cidden ne oluru var bu işin? 3-10 Agustos arasi minimum 4500 lira çıktı 3 kişi, denize baya uzak. Arabayla gitmek lazım veya havalimanından araba kiralamak lazım, bi sürü yorgunluk ve masraf. Ek olarak habire yeme içme uğraşı ve masrafı. Sıfır aktivite. Fiyatlar da uygun değil, ne anladık bu işten? Tamam hd oteller bu sene uçtu fiyatlarda ama bu da çok mantıklı degilki.

• Aktivitesiz villa 1 hafta ye, ic, zibar. Ardindan yaylan... memleketim kastamonu cide sahillerindeki dinlenme tesislerinde daha ucuza tatil yapiyorum her yaz. Orada da aktivite yok ama hic degilse daha ucuz ve bakimli.

Benim tatil yaptigim ablamin arkadasinin villasinda zibilyon tane aktivite vardi.

Havuz, kopekle oynama, tenis, masa tenisi, playstation vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 24 Nisan 2019; 0:57:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.