Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YAZ TATİLİNİ VİLLADA GEÇİRMEK İSTER MİSİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Eyupuyar Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
131
Cevap
28
Favori
18.798
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gezi ve Turizm >> Oteller ve Tavsiyeler >> YAZ TATİLİNİ VİLLADA GEÇİRMEK İSTER MİSİNİZ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      369 Mesaj
      09 Mayıs 2019 12:21:12
      hocam merhaba.https://www.tatilvillam.com/kiralik-yazliklar/villa-avangard/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber bu ilanda da 1 haftalık aralık yok.ama 19-24 mayıs arası boş istesek bile seçtirmiyor.bu durumlarda ne yapıyorsunuz?
      09 Mayıs 2019 16:54:11
      Villa tatili saçma geliyor bana. Tatilde evde yaptığım gibi yemek yap oday topla yapacaktım niye tatile çıktım. Tatil dediğin bunları düşünmediğini herşey dahil bir tatildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      09 Mayıs 2019 19:00:54
      Donanım Haberden 10 kişi çıkarsa kişi başı 1000 liraya 7 gün Villa Şahmerdana talip olalım

|
      |
      10 Mayıs 2019 10:15:33
      Neyse hayal kurmayalım şimdi
      |
      |
      10 Mayıs 2019 12:08:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

hocam merhaba.https://www.tatilvillam.com/kiralik-yazliklar/villa-avangard/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber bu ilanda da 1 haftalık aralık yok.ama 19-24 mayıs arası boş istesek bile seçtirmiyor.bu durumlarda ne yapıyorsunuz?
      Selamlar,
      Bu gibi ara tarihli 7 gun alti konaklamalar icin telefonla iletisime gecip ara tarihin kiralanmasini saglayabiliyoruz.
      Telefon numaraniz ve mail adresinizi iletebilirseniz ilgilendiginiz tarih icin arkadaslarimiz sizinle iletisime gecebilir.

Tesekkurler
      |
      |

• Firma Yetkilisi
      30 Mesaj
      10 Mayıs 2019 12:12:25 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

Villa tatili saçma geliyor bana. Tatilde evde yaptığım gibi yemek yap oday topla yapacaktım niye tatile çıktım. Tatil dediğin bunları düşünmediğini herşey dahil bir tatildir
      Selamlar,
      Gorusunuze tabiki saygi duyuyoruz.

- Yemek yapmak istemeyenler cevredeki bircok restorandan yada paket servisi yapan fast foodlardan yemegini siparis edebiliyor. Kendi yemegini kendin pisirme, hijyen konusunda hassa olan misafirlerimiz icin ideal bir secenek.

- Odanizida toplama gibi bir zorunlulugunuz bulunmuyor. Zaten yazliklar temiz olarak size sunuluyor. 7 gunluk tatil suresinde odanizi dilediginiz gibi dagitabilirsiniz. Tatil bitiminizde temizlik gorevlilerimiz villayi tekrar bir sonraki misafir icin temiz hale getiriyor. Ayni zamanda 7 gunluk tatilin ortasinda ara temizlik talep edebiliyorsunuz. 150 - 200 TL araliginda bir fiyata villa yine bastan asagi gorevlilerce temizlenmektedir.

Tesekkurler
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      10 Mayıs 2019 14:48:34
      Villa ne güzelmiş ya. Paramız olsada gitsek.
      |
      |
      12 Mayıs 2019 11:11:51
      Tatilciler için değişik bir seçenek olmuş...Farklı alternatifler isteyenler için uygun olur diye düşündüm...
      |
      |
      13 Mayıs 2019 08:07:34
      Fethiye Ölüdeniz, plaja yürüme mesafesi, Katre Hotel, Herşey Dahil, 16-22 Haziran 6 gece, 3 yetişkin 3.888 TL.
      Hemen her yerde bu fiyatlara 3 kişi tatil imkanı var.

Sizin yerlere bakıyorum, aynı tarihlerde denize yakın tüm apartların hepsi daha pahalı. Üstelik, buna yemek dahil değil.

Denize yakın olmadıktan sonra evde de tatil yaparım.

Asla gidilmez. Tabii parasını bolca dağıtmak isteyen varsa o başka.
      13 Mayıs 2019 12:53:52
      Adam güzel bir alternatif tatil imkanı sunmuş. Gençken gitmediğim tatil köyü neredeyse kalmadı, hepsinden çok keyif aldım ama belli bir yaştan sonra böyle huzur verici,sakin, kendine özel yerlerini de arıyor insanlar...
      Herkesin tatil tarzı ayrıdır. 20-30 hatta 40'lı yaşlardakiler için çok yıldızlı hotel ve tatil köyleri belki cazip gelebilir ama buraların güzelliklerini de bilmeden kötülemeyin, çünkü görmediniz.
      Benim düşünceme göre özellikle çocuklarını büyütmüş, üniversiteye, askere göndermiş yada evlendirmiş orta yaştaki aileler için 2 yada 3 yakın ailenin birleşip çokta güzel ve uygun fiyata tatil yapıp kafa dinleyebileceği mekanlar buraları..
      Güzel ve mantıklı bir tatil düşüncesi.. Zamanla daha da ucuzlayacağını düşünüyorum.
      Boş yorumları görünce; "ergenler ve fakirler çıksın, kasıyor" diyen arkadaşın düşüncesine katılmamak elde değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 13 Mayıs 2019; 12:59:54 >
      |
      |

• Firma Yetkilisi
      30 Mesaj
      14 Mayıs 2019 13:51:34 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: bagurel

Fethiye Ölüdeniz, plaja yürüme mesafesi, Katre Hotel, Herşey Dahil, 16-22 Haziran 6 gece, 3 yetişkin 3.888 TL.
      Hemen her yerde bu fiyatlara 3 kişi tatil imkanı var.

Sizin yerlere bakıyorum, aynı tarihlerde denize yakın tüm apartların hepsi daha pahalı. Üstelik, buna yemek dahil değil.

Denize yakın olmadıktan sonra evde de tatil yaparım.

Asla gidilmez. Tabii parasını bolca dağıtmak isteyen varsa o başka.
      Selamlar,
      Malumunuzdur ki tatil anlayisi yalnizca deniz olarak lanse edilemez.
      Denize 50mt mesafede de bircok kiralik villamiz bulunuyor. Zaten villalarimizi konumlarina gore kategorilere ayirdik.
      Dileyen doga icerisinde gozlerden uzak tatil, dileyen deniz kenarinda dileyen ise sehir icinde bir tatil tercih edebilir.
      Bahsettiginiz otele ait en uygun fiyat anlik 4.406 TL olarak gorunuyor lutfen inceleyinhttp://prntscr.com/nocrnv
      Kaldiki bu 3 yetiskin icin uygulanan fiyatlandirma. 6 yada 12 kisilik bir villa ile kiyasladiginizda bu rakam kat ve kat fazlasi olacaktir.
      Bu nedenle fiyat kiyaslamasi yaparken bizim sundugumuz kriterlere esdeger bir karsilastirma yapmaniz daha dogru netice verecektir.
      Ayrica yukarida cok defa acikladigimiz uzere, yemegi kendi hijyenik kosullariniza gore yapmayi tercih edebilir yada siparis edebilirsiniz.

Size evinizde iyi tatiller diliyoruz.
      Tesekkurler

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      15 Mayıs 2019 11:10:14
      Gecen sene, buna benzer bir firma tarafindan dolandirildik. Sahibinden.com da ilan acarak tursab belgeli siteleri uzerinden yedik hem de. Iyice arastirmadan sakin para gondermeyin, ki bizim hala mahkememiz devam etmekte.

15 Mayıs 2019 12:26:17
      hiç istemez miyim ammma gel gelelim ki iş güç para lazım yoksa 2 ay 3 ay yatmak çok güzel olur
      |
      |
      16 Mayıs 2019 11:57:25

Biraz detay versen de bilgilensek.
      |
      |
      Lamb Of God kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      16 Mayıs 2019 12:27:55
      Daha önce bu konseptle tatil yapmış bir kişi olarak şunu söyleyebilirim arkadaşlar.
      * Kendine ait özel havuzun var.
      * Evlerin mimarisi ve konumları çok güzel.
      * Kalabalık gidilirse fiyat daha iyi oluyor.
      * Balayı çiftleri, Muhafazakar ve çocuklu aileler için gayet uygun.
      |
      |
      Asus TUF H370 Pro Gaming - Intel i7 8700 - 16gb DDR4 2666mhz Crucial Balistix Sport - Asus Rog Strix 8gb GTX 1080 - Samsung 860 Evo SATA 250gb - Crucial MX500 M2 500gb - Cooler Master Masterair MA410P CPU Cooler - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Balance RGB - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Flow RGB - Zalman R1 Case - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung s7 Edge - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
    • Çavuş
      64 Mesaj
      17 Mayıs 2019 11:17:41

Başka bir yerden fiyat alıp örnek vermişsiniz. Ancak her yer aynı fiyatı vermez. Hizmeti sağlayan ETS. Reklam olmasın diye adını yazmamıştım.
      https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1251678/1fa95a3c-60d6-46af-bd5e-aea5b506ab99.jpeg

Geçen hafta aradım; 23 Haziran seçime denk geldiği için, 16-22 Haziran'a aktardım. Fiyat farkı da ödemedim. Fiyatlar halen geçerli.

Denize 50 mesafe dediğiniz bir apart otelin 6 gecelik fiyatını verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bagurel -- 17 Mayıs 2019; 11:19:37 >
      |
      |
      TatilVillam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
SEO
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.