Şimdi Ara

YAYLA BAKLİYAT FİRMASINA AİT 1KG AŞURELİK BUĞDAY ÜRÜNÜNÜN İÇİ BÖCEK DOLU! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
19.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aron2186

Bu mu varsayım cümlesi bi oku bakalım kendi yazdığını :)) ayrıca böcekler bir yerden giremiyorsa, paket hava aldığında iceride yoktan mı var oluyorlar, yeni bir bilim dalı kazandıracaksınız sanırsam bilime,tebrik ederim sizi :))

Bak dayanamadım cevap verdim yine ya ah ben :))

Alıntıları Göster
    Ateistler bunu da açıklasın 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok kötü bir durum... Firma sizinle irtibata geçmeyerek hata yapıyor. Bak ne oldu şimdi... Donanım Haber'de arzı endam ediyor marka ismi.
  • Yayla firması vasat ürünler üretiyor. En son 1 kg pirinç almıştım indirimde diye.Başka markette aynı tarz üründe kapalı pakette böcek görmüştüm.Alırken bakarak aldım emin oldum sonra aldım. Benim bu markaya güvenim yok zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başıma gelse yapacağım şey bütün bakliyatı kuşlara vermek olurdu.
    Firmaya iki kanaldan ulaşmaya çalışmışsınız, foruma konu açmışsınız. Münferit bir olay bu. Saklama koşullarıyla alakalı olarak bakliyatlarda meydana gelebilir. Biz de Migros indiriminden stok yaptık, bir sorun yaşamıyoruz.
    Fabrikadan çıktıktan sonra mağaza yanlış stoklamış olabilir. Markanın kalitesiyle pek alakası yok bence bu durumun.

• Valla sonradan böceklenme olma ihtimali de var ben emin olamadım kimsenin suçunu almak istemem.

• wearesorryserver kullanıcısına yanıt
    Biz alırken son tüketim tarihine bakıyoruz. Demek ki yanlış yapıyormuşuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SencerSD

Biz alırken son tüketim tarihine bakıyoruz. Demek ki yanlış yapıyormuşuz.

• Alay Komutanı kullanıcısına yanıt
    Ateistlerin açıklamasına gerek yok, çok basit bir şeyi Google a yazsa bile cevabını bulur, üst yorum sahibi, adam dünyadan, bilimden o kadar uzak ki, ben buraya tonlarca şey yazsam da anlamayacak , kendi haline bıraktım o yorumunu görünce, bunun bilmemekle alakası yok, farklı bir düzeyde arkadaş, yoramam kendimi,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar olabilir böyle durumlar. hani içinde bir tane kurt veya böcek varsa paketin tümüne yayılması normal birde hava alıyorsa yapacak bişey yok.

sizin yapacağınız ilk iş müşteri hizmetlerine yazmanız. sadece instagram değil. mail yoluyla iletişime geçin. hatta nereden aldıysanız migros sanırım orayla da konuşun mail atın, eğer dikkate alıyorlarsa zaten migrosun kendisi iletişime geçer yayla ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 6 Aralık 2019; 11:13:37 >
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajda var zaten. Biz gerekli yerlere yazdık. Canımızı sıkan bize olan geri dönüşün zayıflığıydı. Bugün dönüş yaptılar sağolsunlar. Sosyal medyadan haberleri olmuş sanırım telefonda o şekilde söylüyorlardı. Konuyu editledim ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Hocam ilk mesajda var zaten. Biz gerekli yerlere yazdık. Canımızı sıkan bize olan geri dönüşün zayıflığıydı. Bugün dönüş yaptılar sağolsunlar. Sosyal medyadan haberleri olmuş sanırım telefonda o şekilde söylüyorlardı. Konuyu editledim ayrıca
    olabilir arkadaşım bizim ülkede bazı firmalar geri dönüşte cidden sıkıntı. bende geçen ay 2 firmaya mail attim. 1 aydan fazla geçti tek dönüş yapmadılar.

benim demek istediğim böyle bir durumla karşılaşsam tek noktadan yazmazdım. insta. twitter şikayetvar facebook mail vs her yolu denerdim. sizde zaten yapmışsanız ve firmada geri dönmüyorsa firmanın müşteri menuniyetsizliğini gösterir.

• Doyurucu işte daha ne istiyorsun?

• @07kubi07 Başlığı tam okumadım, gerçek Dünya'da da yaşıyorum galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

Ateistlerin açıklamasına gerek yok, çok basit bir şeyi Google a yazsa bile cevabını bulur, üst yorum sahibi, adam dünyadan, bilimden o kadar uzak ki, ben buraya tonlarca şey yazsam da anlamayacak , kendi haline bıraktım o yorumunu görünce, bunun bilmemekle alakası yok, farklı bir düzeyde arkadaş, yoramam kendimi,
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aron2186 -- 11 Aralık 2019; 8:35:27 >
  • aron2186 A kullanıcısına yanıt
    Okuduğunu anlamayacak kadar küçüldün mü?, yorumu sana atmadım, 3. Kişi yani üst yorum sahibi yazdım, senin alıntı yaptığın kişiyi belirterek yazdım, seninle aynı düşünceleri paylaşmamıza rağmen nasıl olur da bana hakaret ettin pes doğrusu, tekrar tekrar kontrol ettim, yazdığım gayet açık olmasına rağmen neden seninle aynı şeyleri düşünüp senin alıntı yaptığın kişiye gönderme yapmamı üstüne alındın? Neyse dediğin gibi ben anlayacak birisi değilim boşver, cevap atma

• quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

Okuduğunu anlamayacak kadar küçüldün mü?, yorumu sana atmadım, 3. Kişi yani üst yorum sahibi yazdım, senin alıntı yaptığın kişiyi belirterek yazdım, seninle aynı düşünceleri paylaşmamıza rağmen nasıl olur da bana hakaret ettin pes doğrusu, tekrar tekrar kontrol ettim, yazdığım gayet açık olmasına rağmen neden seninle aynı şeyleri düşünüp senin alıntı yaptığın kişiye gönderme yapmamı üstüne alındın? Neyse dediğin gibi ben anlayacak birisi değilim boşver, cevap atma
    Tamam tamam pardon,hocam senin gibi sonradan bi birkaç defa bakmadım yazılana,hata etmişim. Bir sefer hızlı hızlı okudum onda da üst yorum sahibi kısmını ya görmemişim ya da başkası olduğunu anlamamışım.Bana demediysen mesele yok o zaman yazmadım say,hatta silebiliyorsam siliyorum şimdi yazdığımı,kusura bakma :)

• aron2186 A kullanıcısına yanıt
    gece yazmışsın, tahmin etmiştim.

• Merhaba arkadaşlar,

Poşetli pirinçlerin böceklenmemesi için hangi yol izlenmesi uygun olur? Siz nasıl muhafaza ediyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.