Şimdi Ara

Yayıncı kuruluştan skandal 'Yılın Süper 11'i' kadrosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayıncı kuruluştan skandal 'Yılın Süper 11'i' kadrosu

Söyleyecek söz yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bek ne güzel demişsin hocam "objektif bakın" .. evet objektif bakılsaydı Linnes bu kadroda kesinlikle olurdu. Yılın teknik direktörü ödülünü sonuna kadar Okan Buruk hak ediyor. İlk yarı bitiminde 12 puanla ligin dibinden aldığı Rize'yi Uefa Avrupa Ligi potasına soktu. Son olarak şu emre belözoğlu'nun her alanda korunup kollanmasını aklım almıyor. sahada her türlü kabadayılığı yapar, küfür eder, ırkçılık yapar ama hiç bir şekilde cezalandırılmaz. Cezalandırılmamasından daha vahimi yılın 11'ine seçilir. Bu adam Atatürk'ün " Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim" sözüne tepki olarak doğmuş kesinlikle.
  • Bu kadro ilk üçe giremez.

• Yılın kadrosunu geçtim törenin genelinde Galatasaray'a karşı bir tutum vardı, ilginç olan bu tarz şeyler bizi daha çok kamçılar, umarım teknik ekip ve futbolcular töreni izleyip gerekli dersleri almıştır :)
  • Galatasaray gelmedi diye secmediler ama sacma cocukluk yapti hem Gs katilmayarak hem bein o zaman odul vermiyorum diyerek. Trabzona ayni sekilde haksizlik oldugunu dusunuyorum.
  • Objektif bakın,Linnes ve Feghouli'den başka hangi oyuncuyu bu kadroya yazabilirsiniz ?
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Bek ne güzel demişsin hocam "objektif bakın" .. evet objektif bakılsaydı Linnes bu kadroda kesinlikle olurdu. Yılın teknik direktörü ödülünü sonuna kadar Okan Buruk hak ediyor. İlk yarı bitiminde 12 puanla ligin dibinden aldığı Rize'yi Uefa Avrupa Ligi potasına soktu. Son olarak şu emre belözoğlu'nun her alanda korunup kollanmasını aklım almıyor. sahada her türlü kabadayılığı yapar, küfür eder, ırkçılık yapar ama hiç bir şekilde cezalandırılmaz. Cezalandırılmamasından daha vahimi yılın 11'ine seçilir. Bu adam Atatürk'ün " Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim" sözüne tepki olarak doğmuş kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Galatasaray gelmedi diye secmediler ama sacma cocukluk yapti hem Gs katilmayarak hem bein o zaman odul vermiyorum diyerek. Trabzona ayni sekilde haksizlik oldugunu dusunuyorum.
    Siz ne zaman olaylara objektif bakmaya başlayacaksınız? Bu sezon her şey göz önünde o yüzden az biraz susun da hakikaten saygı duymaya devam edelim. İ

• Daha hala her şeyi görüp bunlara para kazandıran bizim taraftarda kabahat. Ben bu sezon fikstür çekilirken GS-FB ve BJK-Başakşehir maçlarının yine aynı haftaya denk gelmesiyle üyelik zımbırtısını kapattım. Bu kadar müdahale edilen , tiyatroya çevrilmeye çalışılan , reyting uğruna dizilere filmlere çevrilen lige daha para vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Siz ne zaman olaylara objektif bakmaya başlayacaksınız? Bu sezon her şey göz önünde o yüzden az biraz susun da hakikaten saygı duymaya devam edelim. İ

Alıntıları Göster
    Objektif bakiyorum o yuzden GS ye ve Trabzona ayip edilmis dedim. Fener macinda gercekten haksizliga ugradiniz lafim yok. Ama Konya macinda neye isyan ediyorsunuz hala anlamadim maci 90 dakika izledim. Diagne nin kendini atmalari yerine oyuna konsantre olsa 1 gol atma sansi vardi en azindan, 0 isabetli sut cektin kardesim. Cok acayipsiniz gercekten benim gibi adaletli olmaya en azindan calisan insanlar bile illalah ediyor. Tabiki %100 tarafsiz olamayiz ama ben karsi taraftan olaylara bakmaya calisan biriyim.

• quote:

Objektif bakiyorum o yuzden GS ye ve Trabzona ayip edilmis dedim. Fener macinda gercekten haksizliga ugradiniz lafim yok. Ama Konya macinda neye isyan ediyorsunuz hala anlamadim maci 90 dakika izledim. Diagne nin kendini atmalari yerine oyuna konsantre olsa 1 gol atma sansi vardi en azindan, 0 isabetli sut cektin kardesim. Cok acayipsiniz gercekten benim gibi adaletli olmaya en azindan calisan insanlar bile illalah ediyor. Tabiki %100 tarafsiz olamayiz ama ben karsi taraftan olaylara bakmaya calisan biriyim.

Alıntıları Göster
    Kim konya maçına hakem diyor ? Ben niye görmüyorum ? Konya deplasmanında hakemlik bir pozisyon bile yaşanmadı. Tek penaltı pozisyonu VAR'a gidip ofsayt verildi.
    İlk maç diyorsan VAR katliamını tüm türkiye gördü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 3 Mayıs 2019; 14:5:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Kim konya maçına hakem diyor ? Ben niye görmüyorum ? Konya deplasmanında hakemlik bir pozisyon bile yaşanmadı. Tek penaltı pozisyonu VAR'a gidip ofsayt verildi.
    İlk maç diyorsan VAR katliamını tüm türkiye gördü.

Alıntıları Göster
    Valla teknik direktorunuz dahil Konya macina bile hakem hatasina kurban gittiginizi soyledi iste o pozisyon aslinda ofsayt degildi makine bize karsi oldugundan bilerek ofsayt gosterdiler dediler. Bircok platformda gordum itiraz eden. O pozisyon ofsaytsa yapacak bisey yok ofsayt olmasaydi penalti garantiydi zaten.

Ilk Konya maci tabiki hakem hatali karar verdi. Erzurum macinda ne oldugunu gordun mu gecen hafta? Adamlar ofsayt cizgisini baska pozisyonda cizip adamlari yaktilar. Cok garip hatalar olabiliyor. Iyi olan macida ligide kazansin, futbol disi seyler olmasin itiraz etmem, bizi yenerseniz Pazar gunu gelir ilk ben tebrik ederim ben futbol disi bos islerle ugrasmak istemiyorum 2 gram kalitemizle zaten.

• quote:

Valla teknik direktorunuz dahil Konya macina bile hakem hatasina kurban gittiginizi soyledi iste o pozisyon aslinda ofsayt degildi makine bize karsi oldugundan bilerek ofsayt gosterdiler dediler. Bircok platformda gordum itiraz eden. O pozisyon ofsaytsa yapacak bisey yok ofsayt olmasaydi penalti garantiydi zaten.

Ilk Konya maci tabiki hakem hatali karar verdi. Erzurum macinda ne oldugunu gordun mu gecen hafta? Adamlar ofsayt cizgisini baska pozisyonda cizip adamlari yaktilar. Cok garip hatalar olabiliyor. Iyi olan macida ligide kazansin, futbol disi seyler olmasin itiraz etmem, bizi yenerseniz Pazar gunu gelir ilk ben tebrik ederim ben futbol disi bos islerle ugrasmak istemiyorum 2 gram kalitemizle zaten.

Alıntıları Göster
    Hakem maçı kusursuza yakın yönetti. Birçok eski hakemde benimle aynı görüşte.
    Çİzgi olayına gelince bana göre de ofsayt değil gibi geldi.O çizgiyi kim çizdiyse günahı boynuna. Ama şunu iyi biliyorum. O çizgiyi bilgisayar çizmiyor.Bazen top ayaktan çıktığında çiziyorlar bazen topa ilk temasta çiziyorlar,bazende ofsayt pozisyonuna bakmıyorlar bile. Mesela kupa maçında malatyanın kazandığı penaltı öncesi net ofsayt vardı hakemler 10 dk VAR'da incelediler.Penaltı verildi.
    Konya maçına özel hakem diye isyan eden taraf değildik.Genel bir memnuniyetsizlik var. Herşeyde art niyet aramamız gayet normal.Artık bu iş sahadaki hakemlerden çıktı.VAR üzerinden doğruyorlar.
    Fener maçında bile doğrandık ersun hoca ve yöneticileri hakem dedi.Bir şeyler yayınlayacaklardı sözde pozisyon bulamadılar üstü örtüldü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Terim'in yerinde olsam bu kadroyu soyunda odasına asarım. Size verilen değer bu derim.
  • Hangi gs li girerki bu kadroya? Bende gs liyim ama biraz objektif olsun. Sag kanada linnesi koyardim ben gs den sadece. Ortaya donk olabilirdi. Okadar bence.

• çokta önemli bir şey değil abartmaya gerek yok, gökhan gönül'ün seçilen 11 e sonradan eklendiği çok bariz belli yalnız
  • linnes falan demişsiniz de Hasan Ali ile Gökhan ekstranın ötesinde oynuyorlar bu sezon.Trezeguet ile Visca varken ciguliyi kimse yazmaz.Ağlayacağınıza biraz kendinize bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Objektif bakın,Linnes ve Feghouli'den başka hangi oyuncuyu bu kadroya yazabilirsiniz ?
    objektif bakın diyorsan demek ki objektif bakılmadığını kabul ediyosun :) kimse 11 in tamamı gs olsun demiyor zaten :D

ama lig bitmemiş ortam fişek gibiyken sen kalk yılın iyilerini seç , olacak iş değil.
  • Son şampiyon bu senenin ilk ikisinde oynayan takımın bir oyuncusu yok.

Başka da bir cümle kurmaya ne gerek var...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bizim ofsayt pozisyonunlarımızda VAR bozulmuyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.