Şimdi Ara

Yavaşlayan iPhone'ların iOS 11.3'le daha hızlı çalışacağı kanıtlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
3.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önce yavaşlat sonra hızlandır , Apple politikası olmaya başladı
  • Beyler yılların ioscusu olarak cok net söylüyorum hic bir ise yaramayacak cihazlar her guncellemede ne yazikki performans kaybetmeye devam edecek her ne kadar islemci hizi ozgur birakilmis olsada, bunu goz onunde bulundurarak cihaz alin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.3 ile kendilerini affettirecekler. 6/6s/SE serisi için yapılan son kıyaktır bu. 11'in son sürümüne güncelleyin daha da güncellemeyin. Yıllar sonra 11.3.x sürümlü 6s tıpkı efsaneleşen 6.1.3'lü 4s gibi olacak.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Efsane olacağını düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu rezalete rağmen yine sağda solda apple apple diye konuşacaklar, her ürününü çıktığı an almak için sıraya girecekler vs...

Üzücü.

• Geçen yıl aldığı telefonu güncelleme desteği kesilince “en azından telefon yavaşlamıyooo” diyenlerle tartışmayın bence ahahahahaah

• Apple kurnazca bir yol izledi bence. Yeni seriler cikarken gorece eski olanlari yazilim ile yavaslatip kullanicilari yeni serilere yoneltti ve simdi de eskileri tekrar normal hallerine donduruyor. Ama su bir gercek ki Apple cok ciddi prestij kaybina ugradi.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Fazla iyimsersiniz hocam, inşallah umduğunuz gibi olur.

• Bu yavaşlatma olayı sadece 6/6S lerde mi yoksa 7/8 ler içinde geçerli mi?

• Pil düsüklügünden yavaslamasa bile sürüm yükseldikce islemci ve Ram düsüklügünden yavaslayacaktir. Apple salakmi yeni cihazlari eskileri yavaslatmadan nasil satacak? Inanmayin Pil skandalina böylece kilif bulmus oldular ve davalarin önüne gecmek icin dikkatleri bu sekilde dagitmak istiyorlar. Diger telefon üreticilerinde neden Pili korumak icin yavaslatma yöntemi olmadigi halde telefonlar aniden kapanmiyor? Apple milleti salak yerine koyuyor.
  • böyle birşey gerçekse gerçekten helal olsun

• lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Hocam valla helal olsun o takoza 3.5 yıl dayanabilmissiniz. İlk akıllı telefonum olmasi sebebiyle kullanmıştım da bir yil kadar sonra kırmak suretiyle telefondan kurulmuştum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

pil sağlığı açık olsa da olmasa da ürünün stock ios sürümündeki akıcılığı ve pil performansı olmayacaktır. pil konusunda ne olaylar dönüyor bilmiyorum ama ilk çıktığı gün alınmış 4s ios 8.3 yüklerken kullanılmaz hale gelmişti. 2 sene de kullanılmadan bekledi sözde baseband i arızalı telefon. ios 6.1.3 efsanesinin imzaları açılınca ilk denemede kusursuz kurulum yaptım. o telefon şuan 8 saat kullanım veriyor.
    Steve Jobs olmadan apple büyüklerinin kafa yapısı belli. Bundan sonra eski apple ruhu ile yapılan ürünler beklemeyin.

Defalarca yazdık, iphone kullanıcısı olarak söylüyorum, bu telefon instagram ve snapchat telefonu haline geldi.
    Kağıt üzerinde göze görünüp pratikte fayda sağlamayan şeyler iphone, 3, 3gs, 4, 4s, 5'te yoktu, steve jobs gitti, sonra gördük ne hale geldi ios.

• Merhaba hocam ben 5 aylik 6s sahibiyim fakat telefona isinamadim iphone benlik degilmis. Apple in bu yavaslatma mevzusunu kanit gostererek telefonu iade edebiliyormuyum acaba bilginiz varmi

• Apple bu durumu kabul ettiği için olay oldu.sanki androidde eski telefonlar güncellemede güçlenerek yenileniyor.

• Şu haber çıktığından beri dikkat ettim telefon daha da yavaşladı. Programı açıyorsun 3-4 saniye beyaz ekrana bakıyorum sonra açılıyor, açıldıktan sonra uygulamanın kendine gelmesini bekliyorum. Daha da yavaşlatıp sonra eski haline getirip hızlandırdık diyecekler sanırım.
  • İmkansız öyle bişey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

pil sağlığı açık olsa da olmasa da ürünün stock ios sürümündeki akıcılığı ve pil performansı olmayacaktır. pil konusunda ne olaylar dönüyor bilmiyorum ama ilk çıktığı gün alınmış 4s ios 8.3 yüklerken kullanılmaz hale gelmişti. 2 sene de kullanılmadan bekledi sözde baseband i arızalı telefon. ios 6.1.3 efsanesinin imzaları açılınca ilk denemede kusursuz kurulum yaptım. o telefon şuan 8 saat kullanım veriyor.
    Steve Jobs olmadan apple büyüklerinin kafa yapısı belli. Bundan sonra eski apple ruhu ile yapılan ürünler beklemeyin.

sosyal medyayı geçtim hiç bir uygulamanın yüklenmediği telefonda gayet doğal bir sonuç.

• quote:

Orijinalden alıntı: lg02561

peki bu skandal ortaya çıkmasaydı ne olacaktı? tabii ki hiçbir şey olmamış gibi devam edeceklerdi ve insanlar 3-4 asgari ücret parasını yine bir telefona gömmeye devam edeceklerdi. gerçi pardon hala devam ediyorlar. allah akıl fikir ihsan eylesin.

avrupada bugün garson alıyor 1500-2000 euro.tr dışında hangi asgari maaşı zorlarki? kaldıki iphone alacak adam zaten asgari maaş çalışanı olmayacak.en basit üniversite mezunu alıyor 3000euro.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.