Şimdi Ara

Yavaş yavaş motor dünyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar abilerim kardeşlerim.Uzun zamandır motor aşkı var.Aşk ta değil kara sevda :) Herneyse 17 yaşındayım açık lisede bilgisayar okuyorum haftanın 3 günü okula gittiğimden çalışamıyorum.700 liradan aşşağı ehliyet yok Telefonumu ve bilgisayarımdaki ekran kartını satıp a 2 almayı daha sonrada kuryelik yaparak motor almayı düşünüyorum.Bilmem böyle düşünerek cahillikmi yaptım tavsiyeleriniz nelerdir Şimdiden herkese teşekkürler

• part time çalış niye bilgisayar malzemelerini satıcaksın ayrıca taksit yaptır bide kurs fiyatını iyi araştır ben haziran da herşey dahil 500 lira ya aldım.
  • abi yaş 17 taksit nasıl yapsınlarki bana part time da iş bulamadım bakalım bulursam zaten o aklımda ama senet yapıyorz demişti bi sürücü kursu 500 lirayı 4 e böleriz demişti ki bunun bide trafiği falanda var ve bursada harbiden çok pahalı ehliyet kursları gezmediğim yer kalmadı
  • Hocam ehliyeti aldınız diyelim motoruda aldınız bunun kaskı var giysisi var daha çok para lazım olucak size bence biraz biriktirin elinizde nakit para olursa daha çok indirim alırsınız hem

Hepsini tamamladınız diyelim bakım parasıydı benzin parasıydı yıllık sigorta parasıydı bunlarıda hesaba katın acele etmeyin derim ben herşey zamanla olur acele işe şeytan karışır
  • Kesinlikle haklısın ama bu senin söylemiş oldugun sorunlar için bir çözüm düşünmüştüm moto kuryelik yapmak sonuçta sevdiğim işi yapacagım :D
  • bence şimdiden al motoru
  • quote:

Orijinalden alıntı: sshyzhe

bence şimdiden al motoru

abi heralde konuyu açtığımda yazdıgım mesajı kimse takmıyor
  • Bunun gibi her hafta 3-4 tanoe konu açolır...Siz ciddiye almamışsınız zaten....Forum ahalisi niye alsınki.....

• Benim ciddiye almadıgımı nerden biliyorsun
  • canhty123 kullanıcısına yanıt
    Ben bilirimmmm...2-3 gün sonra topiğe siz dahil , kimse uğramaz ve arkalara gider....Sahi yazdıklarınıza kendiniz inandınızmı??
  • Bence mantıklı eğer motor kullanmayı biliyorsan ehliyeti ilçelerden almaya çalış daha ucuz olur sadece sınava gidersin

Son olarak kurye ile motor icin lazım olan parayi kazanan 5 ayı bulur sabır işi Allah yardimcin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Bence mantıklı eğer motor kullanmayı biliyorsan ehliyeti ilçelerden almaya çalış daha ucuz olur sadece sınava gidersin

Son olarak kurye ile motor icin lazım olan parayi kazanan 5 ayı bulur sabır işi Allah yardimcin olsun

Çok sağolasın teşekkür ederim amin hepimizin
    bulursun git burger a ne bileyim normal dükkan lara gez biraz kendi paranı kazan hazır olan bişeyi satma ayrıca dedikleri gibi senet üzerinden taksit yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engelss

bulursun git burger a ne bileyim normal dükkan lara gez biraz kendi paranı kazan hazır olan bişeyi satma ayrıca dedikleri gibi senet üzerinden taksit yapıyorlar

Peki yaşım 17 ama bana senet yaparlarmı
    Reşit olman lazım benim bildiğim yakın akrabandan yardım iste bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engelss

Reşit olman lazım benim bildiğim yakın akrabandan yardım iste bu konuda

Eyvallah hocam son olarak bursada önerebilceğin bi yer varmı eğer bursadaysan D:
  • Yok bursa da degilim dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kursla görüşüp senetsiz taksit yapabilirsiniz. Belirli bir tarihe kadar kurs sizden ücreti yatırmanızı istiyor hepsi bu kadar. Senet vb uğraşmıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apparel

Kursla görüşüp senetsiz taksit yapabilirsiniz. Belirli bir tarihe kadar kurs sizden ücreti yatırmanızı istiyor hepsi bu kadar. Senet vb uğraşmıyorsunuz.

Ozaman güzel ya ama umarım öyle 10 gün içinde yatır demiyorlardır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.