Şimdi Ara

YATAY GEÇİŞ REHBERİ [SSS] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.850
Cevap
147
Favori
679.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Bahçeşehir Bilgisayar mühendisliği burs veriyormuş son başvuru 27 ocak yazılır mı sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam merhaba yatay geçiş yapacağım üni benim okulun açılış gününe denk getiriyor, açıklamayı bi sıkıntı çıkarmı. mesela okul 10 nunda açılıyor ben yatay geçiş işlemlerini 12 sinde yapıyorum gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BatucanCL -- 4 Şubat 2020; 21:3:49 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inflamesSsSss -- 24 Mayıs 2020; 20:54:46 >
  • Arkadaşlar Hacettepe Üniversitesi bilgisayar mühendisliğine veya başka bir bölüme daha öncesinde yatay geçiş yapan arkadaşlar varsa bana özel mesaj ile ulaşabilirler mi? Aklımdaki soruları sormak istiyorum
  • İtü, Hacettepe, YTÜ gibi üniversitelere not ortalamasıyla başvuracak arkadaşlar irtibatta kalalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sene sonu ağırlıklı not ortalaması sadece o sene içinde yaptığı ortalama mı yoksa önceki seneler de mi sayılıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dördüncü sınıfta yatay geçiş mümkün mü? Ortalamam 3.60
  • İstatistik bölümünde ekonomi bölümüne ortalama ile geçiş olur mu bilen var mı? YTÜ kurum içi yatay geçişe göre istatistik bölümü iktisat bölümüne geçiş yapabilir ortak dersleri %80 oranında sağladığı için. Ama ben kurumlararası olarak başka bir üniversiteye başvuracağım. İktisat ekonomi isim farklı ama içerik olarak aynı. Eşdeğer programlara başvuru yapılıyor sadece ama bu eşdeğer ne demek? %80 olarak sağlama oluyor galiba ekonomi bölümü ile ama aynı isim, fakülte ya da puan türünde yer almıyor. Acaba başvuramaz mıyım bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar özel bir üniversite de %75 burslu EEM okumaktayım.. 3.71 ortalama yaptım ve istanbulda bir devlet üniversitesine geçiş denemek istiyorum ösym puanım gerçekten düşük barajı zor geçtim desem yalan olmaz ama üniversite eğitimim de gerçekten başarılı bir öğrenciyim.. yatay geçiş denesem şansım nedir acaba bilgisi olan arkadaşlar cevap verse sevinirim
  • İngilizce bir bölümden ingilizce bir bölüme kurumlararası yatay geçiş yaparken ingilizce sınavına girmemiz gerekir mi? Örneğin İstanbul ve Marmara üniversitelerinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanbottom -- 9 Temmuz 2020; 16:15:14 >
  • Tıp fakültesinde ders denklikleri hakkında bana yardımcı olabilecek biri mesaj atabilir mi ?

• Hacettepe Üniversitesine yatay geçiş yapmak istiyorum gerekenler için güncelleme var mı? 2017 senato kararı sitedeki hala geçerli mi?
  • oceanbottom kullanıcısına yanıt
    Çoğu zaman evet toefl, ielts gibi sınavlara girip geçerli puan almamışsanız ünilerin çoğu kendi ing. yeterlilik sınavlarına girilmesini istiyor.
  • Birden fazla üniversiteye yatay geçiş için başvurdum. Birisi erken açıklandı ve kazandım. Bu üniversiteye kayıt yaptırırsam diğer üniversiteler açıklanınca onlardan birine geçebilir miyim?
  • kimanuel kullanıcısına yanıt
    hocam bu sene hazırlık okuyacağım istemediğm bir bölümde seneye myp ile bilgisayar müh'e geçicem biraz üstümde aydın muğla falan var ilk sene köpek gibi çalışırsam sadece derslere geçerşm rahatça fakat sorunum şu ben bu sene yds gireceğim bu planım için ki belgem olsun fakat ilk sene okuyacağım üni türkçe olacak bahsettiklerimse inglizce sorun olur mu ders saydıramazsam vs
  • Merhaba hocam ilk ve acil yardım okuyordum 2. Sınıfa geçerken kaydımı dondurdum güz dönemi yatay geçişleri kaçırdığım içim bahar dönemin de yatay geçiş hakkım oluyor mu acaba ?

• Merhaba hocam ilk ve acil yardım okuyordum 2. Sınıfa geçerken kaydımı dondurdum güz dönemi yatay geçişleri kaçırdığım içim bahar dönemin de yatay geçiş hakkım oluyor mu acaba ?

• Yatay geçiş başvuruları üniversiteden üniversiteye değişiyor mu yoksa net bir tarih var mı?

• yatay geçiş yapmak isteyenler için up

• hocam 14 puanla kaçırdığım itüdeki bir bölüme 3.3 lük agnomla geçiş yapmak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.