Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
6.193
Cevap
265
Favori
1.982.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce paraya kıyıp Larissa markasının en pahalı visco yatağını almıştık. Daha sonra kendim IKEA Hövag (sert olanından) aldım ve müthiş memnunum. Başka bir arkadaşıma daha aldırdım o da memnun kaldı.
    Bu arada 175 boyum 70 civarı kilom, bunu da göz önünde bulundurmak gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yatsan'dan geçen hafta fiyat almış, Clementine ile Caramel arasında kalmıştım. 3 gün önce %10 zam gelmiş, hiç de haber vermedikleri için moralim bozuldu ve Yatsan'dan almamaya karar verdim.

Dengi yataklar önerebilir misiniz? Eşim (60kg) Caramel seviyordu, ben (85kg) Clementine sevmiştim.

Öyle özel bir isteğimiz yok. Markaların uydurduğu ne olduğu belirsiz özelliklerden o kadar sıkıldık ki hiç numara çekmeyen IKEA en mantıklısı gibi gelmeye başladı, ama bir bilene danışmak istedim. Sıcak basmasın, bel ağrıtmasın, doğal olsun, vs. Teşekkürler.
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Gömülme hissini seven, bel ağrısı olmayan ve 5 senede bir yatak değiştirenler için uygun olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serta perfect sleeper yatak orta diye geçiyor ama cidden yumuşakmış. İçine gömülüyor :) bir tarafı visco , bir tarafı lateks

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodsielord

Yatsan'dan geçen hafta fiyat almış, Clementine ile Caramel arasında kalmıştım. 3 gün önce %10 zam gelmiş, hiç de haber vermedikleri için moralim bozuldu ve Yatsan'dan almamaya karar verdim.

Dengi yataklar önerebilir misiniz? Eşim (60kg) Caramel seviyordu, ben (85kg) Clementine sevmiştim.

Öyle özel bir isteğimiz yok. Markaların uydurduğu ne olduğu belirsiz özelliklerden o kadar sıkıldık ki hiç numara çekmeyen IKEA en mantıklısı gibi gelmeye başladı, ama bir bilene danışmak istedim. Sıcak basmasın, bel ağrıtmasın, doğal olsun, vs. Teşekkürler.
    Hocam ben yataştan yastık, yorgan, alez aldım 20 gün önce. Bugün fiyatlara baktım Adamlar herbirine %33 zam yapmışlar. 3te 1 fiyatlarda artış var. Böyle bir zam olabilir mi ya. Ayıptır. Bir alez daha alıcaktım yedekte dursun diye. Kızdım almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Gömülme hissini seven, bel ağrısı olmayan ve 5 senede bir yatak değiştirenler için uygun olabilir.
    Gömülme hissi fena değil. Bel ağrım yok.
    Kilo 82
    5 sene de bir yatak değiştiremem o konuda çeliştik :)

Yaklaşık 5 sene sonra visco artık tepki veremez hale geliyor, göçüyor, eski haline gelmeyen bozuk yatak olmuş oluyor.

Visco alıp da “çok memnunum, belim ağrımıyor, visco tepki süresi ilk günkü gibi, rahat uyuyorum, dönerken rahat dönüyorum, eşim dönüşlerden etkilenmiyor.” diyen varsa buyursun onun yorumlarını dinleyelim

Tempur için bile çöm fazla şikayet var.

Benim görüşüm: Visco mu? Asla.
    Yerine lateks daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Yaklaşık 5 sene sonra visco artık tepki veremez hale geliyor, göçüyor, eski haline gelmeyen bozuk yatak olmuş oluyor.

Visco alıp da “çok memnunum, belim ağrımıyor, visco tepki süresi ilk günkü gibi, rahat uyuyorum, dönerken rahat dönüyorum, eşim dönüşlerden etkilenmiyor.” diyen varsa buyursun onun yorumlarını dinleyelim

Tempur için bile çöm fazla şikayet var.

Benim görüşüm: Visco mu? Asla.
    Yerine lateks daha iyidir.
    Hocam serta sleeper twin çift yönlü olduğu için ilk 5 yıl visco tarafını sonraki 5 yıl lateks tarafını kullansak 10 yıl götürür mü :)

• merhaba

3 yaşındaki kızımıza bir yatak almak istiyoruz ama bir türlü karar veremedik. bütün markalara baktık sayılır, herkes bir şey diyor, kafamız karıştı.

bucca ve pukka markalarının lateks serilerinden alalım diyoruz. sizin öneriniz ne olur? yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler
    2 tarafı da lateks olan bi yatak bul kendine 20 sene yat

• Bugün araştırdım baya mağazaları gezdim. Bambi serenity yatağını aldım . Kullanan var mıdır ? Nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: hknerdr

merhaba

3 yaşındaki kızımıza bir yatak almak istiyoruz ama bir türlü karar veremedik. bütün markalara baktık sayılır, herkes bir şey diyor, kafamız karıştı.

bucca ve pukka markalarının lateks serilerinden alalım diyoruz. sizin öneriniz ne olur? yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler
    Hocam yazdığın mesajın aynısını yazmak için buraya gelmiştim Miniğe karyola aldım .Şimdi yatak araştırıyorum.

Yataş Bedding

Sleep Balance
    Wool Sense
    Silver Theraphy

90*200 olacak yatak. Ben bu üç ürünü yerinde inceledim ancak bana biraz sert geldi bu yataklar. Var mı tavsiye ?

Teşekkürler

• 6 yaşında oğlum için 120x200 yatak arıyor,almışken uzun yıllar kullansın diyorum 20 sene filan:)
    tavsiye edeceğiniz ürünleri bekliyorum.linkteki ürün işimizi görür mü?
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yatak-odalari/yataklar/yayli-yataklar/70257558/hovag-tek-kisilik-yatak.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanza

Hocam merhaba bende aynı yatağı aldım genelde sırt ağrısı ve bazende bel ağrısı çektiğim için tercih ettik ama nedense daha fazla sırt ağrısı ile uyanıyorum değiştirsem mi değiştirmesem mi diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Diğer arkadaşlara bilgi olması açısından yazıyorum yatsandan king koil continental almıştım ilk başta hiç alışamadım sırtım kitlenerek uyanıyordum, sonra yatağı değiştirecektim kararlıydım, belli bir müddet sonra ağrılarım azaldı şuan ağrısız uyanıyorum, arkadaşlarada fikir olması açısından yazdım, garip bir tecrübe oldu bana yeni aldıysanız biraz beklemek gerekiyor sanırım

• 90x190 yatak arıyorum.(en fazla 1k tl) Bütün yatakar çift taraflı kullanılabiliyor mu? bunu anlamadım. Bazılarında yaz kış yazıyor da yazmayanlar nasıl oluyor? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 17 Eylül 2020; 4:25:23 >
  • Yataş blue star nasıldır? Kardeşime almayı düşünüyorum 90*190

• Bambi Magnasand Therapy deneyimleyen oldu mu?
  • yaneolacaagdi Y kullanıcısına yanıt
    Bellona caprice

• İşbir kardelen deneyimleyen oldu mu? 100×200 ölçüde 1760 fiyat aldık, teslimat 45 iş gunü

• yok mu acaba bu islerden anlayan yetkili bir abi? Herkes soruyor ama cevap yok.

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.