Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.191
Cevap
265
Favori
1.982.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yatsan kullanan arkadaşlar 5 yaşındaki oğlum içim yatak alacağım Serta serisi hakkında fikriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnsenAnsen -- 28 Eylül 2020; 11:59:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sailor24 S kullanıcısına yanıt
    Star olan bizim ki.
    Dün geldi gayet güzel beğendim.
    Çift yönlü yazlık ve kışlık.

Hocam merhaba alez dışında bambu yastık ve yorgan da alacağım. Aşağıdaki ürünü tavsiye eder misiniz ? Bambu oranı çok az geldi bana %20 bambu Kalanı silikon elyaf bambulugundan bir hayır gelirimi emin olamadım.
    Yakmasın terletmesin ama sıcak tutsun istiyorum en uygunu bambu ürünler sanırım

https://www.englishhome.com/bamboo-basic-bambu-cift-kisilik-yastik-yorgan-tk-195x215-cm-beyaz/?integration_size=Z00844

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 30 Eylül 2020; 20:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Hocam merhaba alez dışında bambu yastık ve yorgan da alacağım. Aşağıdaki ürünü tavsiye eder misiniz ? Bambu oranı çok az geldi bana %20 bambu Kalanı silikon elyaf bambulugundan bir hayır gelirimi emin olamadım.
    Yakmasın terletmesin ama sıcak tutsun istiyorum en uygunu bambu ürünler sanırım

https://www.englishhome.com/bamboo-basic-bambu-cift-kisilik-yastik-yorgan-tk-195x215-cm-beyaz/?integration_size=Z00844
    Biz kışın Linens bambu yorgan kullanıyoruz. Çok memnunuz.
    Yastık olarak da linens bambu yastık ve istikbal lateks yastık kullanıyoruz.

https://www.linens.com.tr/p/20017/bambu-tek-kisilik-yorgan

https://www.istikbal.com.tr/ev-tekstili/yastiklar/ametist-therapy-lateks-yastik

https://www.linens.com.tr/p/20020/bambu-yastik

Çok teşekkürler hocam linens de bambu yastığı görmüştüm güzeldi paraya kıyıp linens den alcagim bambu oranları yüzde 50 diger markalarsa 20 ve 30 arası.

Teşekkürler.

• xxsgaxx X kullanıcısına yanıt
    ayrıntılı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. biz de çok benzer bir süreç yaşıyoruz. bugün yatsana gitme fırsatı bulduk ve öneriniz üzerine king koil modellerine baktık. bayide continental yoktu ancak rose ve savoy modelleri, serta majesty'e göre daha rahat geldi. kısa bir süre daha düşünerek karar vermeye çalışacağız fakat söylediğiniz gibi gece rahat uyumak gibisi yok. o yüzden mutlaka elimizdeki yatağı değiştireceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsgaxx

merhaba, bel fıtığı sorunu yaşıyorum. bir kez çok şiddetli ağrı girmişti, iki büklüm oldum 2 hafta...

sonra dedim ki iyi bir yatak alayım, çeşitli forumlardaki önerileri okudum. youtube'daki doktorların tavsiyelerini dinledim. kalitesine güvenerek yatsan'dan yatak almaya karar verdim. okuduklarımdan ve dinlediklerimden orta sertlikte bir yatağın fıtığa iyi geldiğini düşündüm.

böylece yatak maceram başladı. ilk önce yatsan serta majesty yatağı aldım. yatak gerçekten çok konforlu, sağlıklı biri için çok ideal. zaten çeşitli forumlarda ve ekşi'de hep övülmüş, hilton yatağı olarak da biliniyor. ancak ben bir türlü alışamadım. ilk katmanında kullanılan yumuşak sünger beni rahatsız ediyordu. 100 gün içinde değişim hakkı veriyor yatsan %25 kesinti ile, sert bir yatak ile değiştirmek üzere aldığım şubeye gittim.

ikinci yatağım yatsan switzerland premium oldu. üstüne para vererek bu yatağı istedim. bir haftada değişim gerçekleşti. hâlâ acaba "plus" olanı mı alsaydım diye düşünüyorum. çünkü bu yatak gerçekten "sert" sıfatının karşılığını veriyor. 75 kg olarak yatağa hiçbir baskı yapamadım ve halıda yatar gibi yattım. bir gece yattıktan sonra eski yatağımı istedim. sağ olsun şube sorun çıkarmadı ama verdiğim para boşa gitti. alışır mıydım sert yatağa bilemiyorum. sert yatağı severim ama bu yatakta hiç esneme yoktu. malzeme kalitesi olarak bir numara ama...

birkaç hafta sonra majesty yatağımdan yay sesleri duydum, önce de duymuştum ama değiştirecem diye önemsemedim. teknik servis talep ettim ve gelip incelediklerinde yay sisteminde bir bozukluk olduğunu rapor ettiler ve değişim kararı verdiler.

üçüncü yatağımı king koil continental'dan yana kullandım. şubedekiler çok yardımcı oldular, bu yatağı almam için bölge sorumlusu ile iletişim kurdular. yatsan, müşteri memnuniyetini gerçekten ön planda tutuyor. hep yardımcı oldular.

king koil continental, yatsan majesty'den sert, switzerland'dan yumuşak ve esnek bir yatak. 15 gecedir yatıyorum, şu an için diğer iki yatağa göre daha memnunum. bana iyi geldi bu yatağın sertliği ve yapısı.

eğer maddi olarak iyi durumda iseniz yatsan'dan serta majesty, serta clementine, yatsan switzerland premium plus ve king koil continental'ı deneyerek aralarından birini almanızı tavsiye ederim.

majesty'deki yumuşaklık bir süre sonra rahatsız etti beni. kişisel olarak king koil continental'ı öneririm. omurga yapısı, üzerinde iken bozulmuyor ayrıca aşırı basınç da uygulamıyor. Ancak şunu unutmayın ki yatak tercihi kişiseldir. Mutlaka kendi bedeninizin sesini dinleyin.

%25 kesintiye kesinlikle değer. bırakın belki biraz para kaybedeceksiniz ancak geceleri rahat uyumak gibisi yok. parayı düşünmeyin.

umarım yardımcı olabilmişimdir.
    Serta Twin Perfect Sleeper ürününü neden hiç düşünmediniz acaba ?

Majesty çok yumuşak geldi içine gömülüyorsun resmen ama Twin Perfect Sleeper daha iyi göründü. Clementine denemedik ki zaten fiyat olarak Perfect Sleeper ı bile yüksek buluyoruz.

Bu ürün hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Daha önce aldığını belirten arkadaşları da etiketleyeyim, uzun kullanım hakkında fikir verebilirse sevinirim :)

• muratozcirpici kullanıcısına yanıt
    Şu an ne kadar fiyatı bilmiyorum hocam ama ben perfect sleeper twin 160x200 ünü 4.700 TL 6 taksit şeklinde aldım. Yataktan genel olarak çok memnunum, ama belki bir tık daha sert olmasını tercih edebilirdim. Clementine alma aşamasında denemiştim, benim daha çok hoşuma gitse de eşim perfect sleeperı daha çok beğendi. O yüzden bunda karar kıldık. Kısacası ben öneririm hocam çok rahat ediyorum yatağımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Şu an ne kadar fiyatı bilmiyorum hocam ama ben perfect sleeper twin 160x200 ünü 4.700 TL 6 taksit şeklinde aldım. Yataktan genel olarak çok memnunum, ama belki bir tık daha sert olmasını tercih edebilirdim. Clementine alma aşamasında denemiştim, benim daha çok hoşuma gitse de eşim perfect sleeperı daha çok beğendi. O yüzden bunda karar kıldık. Kısacası ben öneririm hocam çok rahat ediyorum yatağımda.
    5920 TL diyorlar fiyatı maalesef :(
    Bayiler %6-7 gibi bir indirim yapıyorlar liste fiyatı üzerinden pazarlık yapın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

Serta Twin Perfect Sleeper ürününü neden hiç düşünmediniz acaba ?

Majesty çok yumuşak geldi içine gömülüyorsun resmen ama Twin Perfect Sleeper daha iyi göründü. Clementine denemedik ki zaten fiyat olarak Perfect Sleeper ı bile yüksek buluyoruz.

Bu ürün hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Daha önce aldığını belirten arkadaşları da etiketleyeyim, uzun kullanım hakkında fikir verebilirse sevinirim :)

Alıntıları Göster
    Ben kullanıyorum perfect sleeper şuanlık sorunum yok. Yumuşak yatak ama baştan söyleyeyim. gömüldüğü için vücudu içine çektiği için terletebiliyor. Şuan sıcaklar pek kalmadığı için daha rahat konforlu hissediyorum. Bütçem buna yettiği için aldım. Bakalım ne kadar gidecek. Yumuşak ve visco malzemeden olduğu için çökme yapar diyorlar ama daha pahalı modellere çıkacak bütçem yoktu. illa serta olacak diye takmıştım. Bunu aldık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Ben kullanıyorum perfect sleeper şuanlık sorunum yok. Yumuşak yatak ama baştan söyleyeyim. gömüldüğü için vücudu içine çektiği için terletebiliyor. Şuan sıcaklar pek kalmadığı için daha rahat konforlu hissediyorum. Bütçem buna yettiği için aldım. Bakalım ne kadar gidecek. Yumuşak ve visco malzemeden olduğu için çökme yapar diyorlar ama daha pahalı modellere çıkacak bütçem yoktu. illa serta olacak diye takmıştım. Bunu aldık :)

Alıntıları Göster
    ya bu kadar pahalı bir ürün alıp çökme yaşayacaksak zaten direk uzak durmalı... terletme mevzusu da sıkıntı, Adana'da yaşıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin.sert

Bahsettiğiniz işbir mina yaysız ve latex oranı biraz fazla olan sünger bir yatak.
    %100 doğal latex değil.
    O yaş grubuna omurgayı iyi desteklemesi açısından sertlik derecesi orta olan yaylı ve doğal içerikli yatakları daha çok tavsiye ediyoruz.
    idaş Sleep Care, Altın Ortopedik Delux ve Altın Ortopedik Delux Pedli modellerini incelemenizi tavsiye ederim.
    Henüz 2,5 yaşında olduğu için İdaş Baby Collection serisinden Goody modelini de önerebilirim.
    Bende 8 yaşındaki kızım için yatak baktım. Kendim İşbir Frezya kullanıyorum ama çocuk için İşbir ve Yataş ın önerdiği yataklardansa İdaştaki modelleri daha çok beğendim.

İdaş müşteri temsilcisi Altın ortopedik delux önderdi ama satıcının yönlendirmesi ile Sleep Care aldım. Umarım memnun kalırım.

Bana kalsa Jewelry modelini alırdım ama çocuk için öndnerdikleri modeller Altın Ort. Deluxe ve Sleep Care oldu.

Dolgu malzemesi visco olan yatakları doğrudan eledim. Visco içerikli yatakları pek sevmiyorum. Alanların çoğu da bir süre sonra pişman oluyor.

Ayrıca malzeme doğal olmadığı için başta terletme gibi olumsuzluklar yaşatıyor.

Bundan dolayı hiç düşünmedim.

Önerdiğim modellerden King Koil Continental sizi pişman etmez diye düşünüyorum.

Ama tekrar tekrar uyarmakta fayda var. Yatak seçimi kişiseldir. Yorumlara göre değil bedeninizin yatak üzerindeki sesini dinleyerek yatak alın.
  • bfifget kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu, hem sayemizde, yatak almayı düşünen arkadaşlar da fikir sahibi oluyor.

Bence başka bir yatsan şubesinde King Koil Continental yatağı deneyin. Bu yatağı denemeden karar vermeyin. Hem söylediklerinize göre daha ucuz hem de çift taraflı kullanım imkânı var.

Eğer dediklerinizden birini almayı düşünürseniz Savoy modeli tercih edin. Çünkü Rose modeli yumuşak bir yatak ve ileride rahatsız olabilirsiniz yumuşaklığı yüzünden. Savoy, en azından orta sertlikte bir yatak.

Son kararınızı vermeden önce Continental modelini de mutlaka deneyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxsgaxx -- 2 Ekim 2020; 14:39:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsgaxx

Dolgu malzemesi visco olan yatakları doğrudan eledim. Visco içerikli yatakları pek sevmiyorum. Alanların çoğu da bir süre sonra pişman oluyor.

Ayrıca malzeme doğal olmadığı için başta terletme gibi olumsuzluklar yaşatıyor.

Bundan dolayı hiç düşünmedim.

Önerdiğim modellerden King Koil Continental sizi pişman etmez diye düşünüyorum.

Ama tekrar tekrar uyarmakta fayda var. Yatak seçimi kişiseldir. Yorumlara göre değil bedeninizin yatak üzerindeki sesini dinleyerek yatak alın.
    Cevabınız için teşekkürler. Evet direk visco malzemeden ben de korktum açıkçası ama paket yaylı bir yatak ve bir tarafı visco bir tarafı latex olunca hoşumuza gitmişti. Yazın latex tarafı, kışın visco tarafı kullanırız diye düşünmüştüm. Mağazada zaten latex tarafını denedim, oldukça rahat gelmişti. Fakat zamanla çökme olayı olursa çok can sıkıcı olur.

Continental yatağa da baktık ama çok ilgimizi çekmemişti, tekrar denemek gerekecek sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

Cevabınız için teşekkürler. Evet direk visco malzemeden ben de korktum açıkçası ama paket yaylı bir yatak ve bir tarafı visco bir tarafı latex olunca hoşumuza gitmişti. Yazın latex tarafı, kışın visco tarafı kullanırız diye düşünmüştüm. Mağazada zaten latex tarafını denedim, oldukça rahat gelmişti. Fakat zamanla çökme olayı olursa çok can sıkıcı olur.

Continental yatağa da baktık ama çok ilgimizi çekmemişti, tekrar denemek gerekecek sanırım.

Alıntıları Göster
    Adana sıcağına Clementine modeli uygundur. İçeriğinde ipek, pamuk ve deve tüyü gibi doğal dolgu malzemeleri kullanılmış. Terleme sorunu yaşayanlar için ideal ancak biraz pahalı...

Yatsan'dan başka markaların da yataklarını deneyin. İdaş, Yataş, işbir vb. markaların da güzel yatakları vardır mutlaka...

Acele karar vermeyin, ben ilk yatağımı alırken acele ettim ve sonra pişman oldum.

• İstikbal active life gold yatağı tavsiye etmiyorum. Ben normalde terlemeyen biri olarak bu yatakta beni afaganlar basıyor anormal sıcak oluyor yatak bildiğiniz yakıyor.
    İnternetdeki şikayetler doğruymuş yatakta isi sorunu mevcut. Uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 3 Ekim 2020; 17:23:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

İstikbal active life gold yatağı tavsiye etmiyorum. Ben normalde terlemeyen biri olarak bu yatakta beni afaganlar basıyor anormal sıcak oluyor yatak bildiğiniz yakıyor.
    İnternetdeki şikayetler doğruymuş yatakta isi sorunu mevcut. Uzak durun.
    Geçmiş olsun mu denir bu durumda bilmiyorum ama her insanın başına böyle olumsuzluklar gelebiliyor.

İstikbal'in internet sayfasından dediğiniz yatağa baktım ve 30 gün mutluluk garantisi olduğunu gördüm.

30 gün içinde iade etme hakkınız bulunuyor sanki, bundan yararlanarak yataktan kurtulabilirsiniz.

Bu 30 gün mutluluk garantisi hakkında şubeden bilgi alarak buraya da yazarsanız başka arkadaşlar da bu bilgiden yararlanabilir.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.