Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: arasira , arasira Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.186
Cevap
265
Favori
1.982.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbuldan yazıyorum, 7 yaşındaki oğluma baza başlık yatak alıcam. Yatak konusunda kafam karıştı bilgim yok tavsiyesinizi bekliyorum 90x190 öneriniz nedir acaba

https://www.hepsiburada.com/sleeppeople-3d-bamboo-visco-tek-kisilik-yatak-90x190-cm-p-HBV000006NL4M?magaza=Sleeppeople Bu nasıldır acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu aktif değil sanırım ama çocuk -bebek için 90x190 yatak alacağım.
    Bu konuda destek rica ederim.
    idaş goody
    işbir mina
    bambi safe care arasından hangisini seçeyim. ( veya farklı alternatif.)
    (Çocuk şuan 9 aylık genç odası yapılıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vvlkn -- 6 Kasım 2018; 10:28:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vvlkn

Konu aktif değil sanırım ama çocuk -bebek için 90x190 yatak alacağım.
    Bu konuda destek rica ederim.
    idaş goody
    işbir mina
    bambi safe care arasından hangisini seçeyim. ( veya farklı alternatif.)
    (Çocuk şuan 9 aylık genç odası yapılıyor.)
    Konu gayet AKTİF de... Sorulan sorulara cevap veren yok...

Delinin 1ri kuyuya taş atar, ......
  • ben de yatak alma sürecindeyim araştırma sonuçlarımı paylaşayım:

İşbir lateksit almamanızı tavsiye ederim, gerçek lateks ile yakından uzaktan ilgisi yok, PU süngerden yapıp lateksit diye bir şey uydurmuşlar. o yüzden fiyatları uygun.

viscoların kimyasal yapısı ve vücudu sarması genel olarak sağlıksız sonucuna ulaştım, dolayısıyla onu da tavsiye etmem.

yataşın hybrid lateks yatağı var (pocket yay üzeri lateks) seven-z sanırım ona bakabilirsiniz, yatsan bambu gibi markalarda da doğal lateks seçenekler var sanırım.

normalde içine gömülmeyeceğiniz ama rahat olan sertlikte bir yatak almanız lazım omurganın duruşu bakımından. ancak fıtık vs. durumlarda doktorunuzdan tavsiye almanız iyi olur bence.

ben oğlum için wellmatt'dan lateks medium sipariş ettim ama henüz gelmedi geldiğinde yorumlarımı iletirim.
  • emregullu kullanıcısına yanıt
    Nasıl yataktan memnun kaldınız mı ? bende 20 gündür aynı yatağı kullanıyorum ama hâlâ sevemedim çok sert geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: SupermanPrime

quote:

Orijinalden alıntı: falkon

quote:

Orijinalden alıntı: SupermanPrime

quote:

Orijinalden alıntı: falkon

bu satıcı fason üretim yaptırıyor hocam. 2-3 ay sonra firmaya ulaşamazsınız.

http://www.hepsiburada.com/therapy-bedding-navy-visco-yatak-90x190-p-EAKSMONNVY90190 şundan aldım hocam en son

hocam aklınızda bulunsun visco yataklar hiç bir zaman yay üzerinde kullanılamaz. visco konforunu kullanamazsınız. Visco yataklarda en iyi konfor 30hr veya 55hr süngerde anlaşılır ve çok daha uzun ömürlüdür.

doğrudur hocam, fakat be bileyim bu fiyat aralığında diğer yataklar pek içime sinmedi bu hoşuma gitti aldım.pişman etmez umarım

Alıntıları Göster
    kardeşim yataktan memnunmusun almayı düşünüyorum ?

• Merhaba, son zamanlarda ağrılarla uyanmaya başladık, 14 yıllık yatağı değiştirmenin zamanı geldi.
    190 boy 115 kg
    Yan yatarım
    Genelde terlerim
    Boyut 160/200 olacak

Fiyat 5000 civarına kadar..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • işbir levarden garden visco yatakmı?yatagın üzerinde vicso oldugu yazmıyor garanti ve kitapcıkdada visco yazmıyor sadece işbir sitesinde levarder garden 5 cm visco yazıyor yatak bel agrısı yaptı açtım 5 cm sünger var elimle sıkdım çok yumuşak kauçuk gibi visco dansitelire seçenek sunuyor 80 dansite 60 dansite sertmidir elinle dokundugunda anlaşılırmı kauçukdan çok çok sertmidir bilmiyoruz visco diye yatak aldık bildigin yumuşak sünger gibi kauçuk çıkdı her gün bel agrısı
  • Bebek yatağı için foruma uğradım ama gördüm ki yatak arayışında arkadaşlar var. 9 ay önce sırt ağrılarım vardı sabahları. Doktora bile gidecektim az kaldı. Yatakta eskiydi değiştirme niyetine girdim. Yatsan vb. yatakları denedim. Serta - perfect sleeper aldım. Yatak vb. hiç bir şikayetim kalmadı. daha doğrusu yatak gündemimden tamamen çıktı çünkü ağrı vb. kalmadı.

Düzeltme: Benim yatak serta perfect sleeper twin, yani kışlık yazlık tarafı olan modelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeki_gs -- 17 Kasım 2018; 18:0:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talibun

Biraz geç olacak kusura bakmayın. Daha önce bu forumda switzerland alıp 2-3 gün sora iade ederek whisper aldığımı ifade etmiştim, mutlu mesuttum ancaaakkk....

Lordford hocamızı dinlememekle büyük hata etmişim. Üstat ısrarla 80 kilo üstünün paket yaylardan uzak durmasını söylüyor, biz de dinlemiyoruz.

Valla yatak çöktü. Daha 90 gün oldu, iade etmeye gideceğim. 185 boyunda 105 kilo ağırlığında adamım. Hep aynı yere yattığımdan benim taraf göçük, dışardan belli olmuyor. Bir iki gündür hanım yok, yalnız yatıyorum. Orta taraf ile benim taraf arasındaki farkı bariz hissediyorum. Gidip Serta majesty alacağım, paylaşayım dedim.

Bu arada hanım memnun yataktan (65kg) ama buraya kadar... Kayınvalidelerde yattığımız yatak bonel yaylı doğtaş climate mıydı neydi, aşırı rahat ediyorum.

Whisper gibi yataklarda daha sert paket yay, ya da yay içinde yay tarzında birşeyler kullanılmalı diye düşünüyorum. Ya da mikro paket yay kullanılmalı, ki ezilse bile yatağın ergonomisi bozulmamalı... Naçizane fikrimi paylaştım.

Bu arada naviga70 whisperı bir senedir kullanıyorum ve memnunum demiş o da ayrı bi konu... Selamlar
    Hoca ayni kilodayiz ne yaptiniz hangi yatağı önerirsiniz. Ben 105 esim 64 kg ...

Serta majesty nasıl?

• Malesef konuya cevap veren pek kalmamış sanırım.

Ben de 5 yaşındaki oğlum için bir yatak alacağım ama visco, lateks zararlı vs. derken kafalar iyice karıştı.
    Bütçem 1000 TL maks. Aradığımız boyut 200*100

Ne önerirsiniz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbirantalya

Yaylı yatağı neden tavsiye ettiklerini sorarsan yapacakları medikal tavsiyeyi çok merak ettim yanlış bilgilendirmiş.
    Yaylı yataklar ticari standart yataktır hiç bir artısı yoktur ekonomiktir sadece

Vucut ve omurga için İyi yatak visco lateks ve polimer yay sistemli yataklardır diğerlerinin bir açıklaması yok
    merhabalar 6 senedir mekan firuze marka yatak kullanıyorum ve çok memnunum şimdi evlenecegimve yine aynı yatagı alsammı yoksa daha iyisi varmıdır pişman olmak istemiyorum cunku kullandıgım yataktan gercekten cokmemnunum 100 kg agırlıgındayım yatakta cok az bı yamulma harıcı hıc bır deforme yok yatagın ozellıklerı su sekilde yazıyor full ortapedik bonneil yay elyaf sert keçe tefa soft sünger kenar destek anti bakteriyel
    siz ne önerirsiniz
  • Bütün yatakcilari gezdim, bel fitigim var, ida? milenyum aldım, 4 gündür kullanıyorum memnunum arkadaşlar... Visko alacaktım ama yorumlar beni vazgeçirdi, kısa süre denemekle karar veremiyor insan, eski yatağıma bile deneme amaçlı yatınca ohh ne güzel yatak diyorum ama çöp olmuştu aslında artık.

• İdaş marka iyi midir? boyum 1.86 kilo 120. 90x200 yatak bakıyordum şunu almamı önerir misiniz?
    https://urun.n11.com/tek-kisilik-baza/idas-irem-baza-baslik-90x200-P269934015

Başlığı beraber alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaisyLucky59 -- 3 Aralık 2018; 12:53:59 >
  • Buraya bir yatak uzmanı lazım , neyse ben de sorumu sorayım belki cevaplayan çıkar..

Benim derdim çökmeyen yatak almak, son yatağım beşinci yılında önce sağ tarafı , bir hafta sonra da sol tarafı çöktü.. yataklar zayıf yapılmaya , fiyatlar ise kalite ile ters şişirilmeye başladı..Pazarlama stratejileri ile sünger yataklar orjinal en hakiki visko diye lateks diye satıldı insanlar yazın isilik çıkardılar..

Tavsiye istediğim yatak da

Lateks, visco, at kılı, kaz tüyü, bambu vs olmasın

Yaylı yatak , standart dolgu , orta sertlikte 160x200

Dolgu malzemesi kaliteli ve çökmeyen olsun, yaylar sağlam, sık yerleşmiş ve hissedilmeyen tip olmalı..

Zaten yay çökmüyor , dolgu malzemesi çöküyor..

Marka takıntım yok ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 5 Aralık 2018; 1:16:13 >
  • Geçen cumartesi idaşa gidip yatakları denedim ve kendimi en rahat hissettiğim mira coil pedli 150 ye 200 yatağı 2000 liraya aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

2 gün önce Yatsan Whisper geldi. İlk 2 gün için oldukça memnunum. Tavsiye ederim.

http://yatsan.com/urunler/whisper/
    slmlar arkadaşım , yatsan whisper modeli nasıl bir yatak ben yumuşak fakat uzun süreli kullanımda çökmeyecek rahat bir yatak arıyorum . orta sertlik bile benim için rahatsız edici sanırım . ben ankara dışı bir ilde ikamet ediyorum ve burda yatsan bayii yok . acele halletmem gereken bir konu ve dogtas ın lovasleep diana modelini begendim ve fazla da alternatifim yok yatas bellona çoğunu eledim visco da istemiyorum biraz kiloluyum 178 boy 106 kilo . ankaraya gidip whisper ı denemek istiyorum ama değecek bir model değilse buradaki dogtas tan dediğim modeli siparis vericem . sence whisper denemeye değer mi ? , ben pedli yataklar sevmiyorum düz yatak daha iyi benim için . senin yatağında çift yüzey kullanılabiliyormu uzun süreli yumuşaksa eğer çökme yaşadınmı .. yanıtlarsan sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 7 Aralık 2018; 12:6:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: estimates29

slmlar arkadaşım , yatsan whisper modeli nasıl bir yatak ben yumuşak fakat uzun süreli kullanımda çökmeyecek rahat bir yatak arıyorum . orta sertlik bile benim için rahatsız edici sanırım . ben ankara dışı bir ilde ikamet ediyorum ve burda yatsan bayii yok . acele halletmem gereken bir konu ve dogtas ın lovasleep diana modelini begendim ve fazla da alternatifim yok yatas bellona çoğunu eledim visco da istemiyorum biraz kiloluyum 178 boy 106 kilo . ankaraya gidip whisper ı denemek istiyorum ama değecek bir model değilse buradaki dogtas tan dediğim modeli siparis vericem . sence whisper denemeye değer mi ? , ben pedli yataklar sevmiyorum düz yatak daha iyi benim için . senin yatağında çift yüzey kullanılabiliyormu uzun süreli yumuşaksa eğer çökme yaşadınmı .. yanıtlarsan sevinirim teşekkürler

Alıntıları Göster
    Ben memnunum ama yumuşak yatak sevmiyorum. Yatsanı marka olarak tavsiye ederim ama yumuşak yada sert kişiye göre değişiyor. Doğtaş konusunda bilgim yok ama esas işleri yatak değil o nedenle ben olsam almazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Bu mesaj silindi.
    Internette cok fazla sikayet okudugum icin yatak gelmeden iptal ettim athletici yatasi

Kaliteli orta sertlikte yatak onerebilecek varmi ? 90x190

Kafamda isbir , bambi , yatsan markalari var. Bu markalarin sikayetleri cok degil

75 kiloyum her turlu yatiyorum yan sirt ustu yuzustu

Baska bir sorum hangi markalar yerli hangileri ithal ? Ithal urunler daha kalitelidir diye dusunuyorum .

Doktor arkadasim ne cok sert nede cok yumusak yatagi orta sertlikte al dedi ilerde bel ve boyun agrisi cekmemek icin.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.