B

Çavuş
12 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar 2011 pandam var, lastiklerin disleri ii durumda. Aracim 60bin kilometrede ama imalat yili 2011 olarak gorunuyor lastiklerin. Kullanim omru ne kadardir lastiklerin, degistirmem gerekir mi, genelde sehir ici kullaniyorum arabayi.
Merhaba arkadaslar, kucuk bir alisveris merkezinin (5-6 dukkanlik) onune isaretlenmis yere park ettim ve alisverisimi yaptiktan sonra geldim ki arkama cikamayacagim sekilde bir arac park etmis. Gittim iceri sordum anons filan edemeyiz bekleyeceksiniz dediler. Bende fotograflarini cektim. Polisi aradim orasi avm ye ait biz birsey yapamayiz dediler.

Biraz sonra dort genc geldi ozur bile dilemeden araca binmeye baslayinca en azindan bir ozur borclu degil misiniz sizi bekliyotum ailemle burada cikmak icin dedim. Ne var bunda dedi biri birseyler almaya gittik markete, herkes park etmis dedi. Herkesin park etmesi sizi hakli cikarmaz dedim ayrica dort kisisiniz biriniz bekleseydiniz olmaz miydi, olurdu olmazdi cekip gittiler sonra. Polis karakoluna gittim yakindakine, carsidaki karakola gidin dediler.

Ben mi anlamakta zorlaniyorum, insanlar nasil bu kadar piskin oluyor, polis neden olaya karismiyor, birbirimizi vurmamizi bekliyor, bilemiyorum.
Arkadaslar uzaktan ogretimde dersleri dinlemek icin ve bazen sorf yapmak icin masaustu bilgisayara ihtiyacim var, cok para harcamak istemiyorum, ama 500-600e alacaklarin cop diyorsaniz biraz daha yukari cikabilirim.

Sizce asagidaki bilgisayar nasil, kendim toplayamam cunku hic bilgim yok.

http://www.hepsiburada.com/exper-active-130t-celeron-1037u-1-8ghz-2gb-320gb-windows-8-masaustu-bilgisayar-p-BD601492

Ya da bana kendisi toplayip satan gittigidiyor vb. Guvenilir bir urun onerir misiniz...
Arkadaslar yeri burasi mi bilmiyorum ama uyarirsaniz oraya acayim. Avea faturamda 24 lira bir icerik servisi ucreti vardi. Bu ne diye aradigimda 11899a uye olmussunuz haftalik 12 lira dediler, dedim nasil uye olmusum cevapbyok. Size 3 eylulde mesaj gelmis diyorlar, o zaman bende size mesaj atayim sizin istediginiz disinda 100lira borcunuz olsun dedim. Mh israrla 11899u arayin diyor, parayi tahsil eden sizseniz ben niye 11899ile ugrasiyorum.

Btk uzerinden sikayet yazdim, 3 eylulde waptan abonelik baslattigim ifade ediliyor, sikayetvarda onlarca benim durumda olan var. Bana dokunan 24 liradan ote yapilan haksizlik adam beni abone yapip benden para aliyor. Btkya yazili sikayet disinda yapabilecegim birsey var mi?
Bu sayfa, sadece alisveris yapmak amaciyla uygun (puan,indirim kazandiran) kredi karti sahiplerinin yardimina ihtiyaci olanlarin mesajlarini yazmalari amaciyla acilmistir. Diger baslik altinda, alisveris yapacak kisilerin mesajlari, kredi karti arzinda bulunan kisilerin mesajlari arasinda kayboldugundan acilmistir.
Alisveris ceki kismina mesaj yazmak icin telefonun son 4 hanesiji soruyor telefon numarami nasil degistirebilirim
Palio 1.2 dynamic mi pandami cok muallakta kaldim pandanin piyasasi yok biliyorum ama 2011model ve km si dusuk,palio daha rahat satiliyor asagidaki iki arac arasinda kaldim acikcasi panda da yirmiye bitakirim diyor palio hic dusmuyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-temiz-aile-araci-66-binde-187541271/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-memurdan-50000-de-temiz-panda-acil-188044464/detay
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 653
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 15.496 (Bu ay: 161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.