Şimdi Ara

Yarışma:Monster ABRA A7 Şık ve İnce Oyun Bilgisayarı İncelemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
15.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet başarılı bence , baya da emek harcamis arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu daha çok beğendim.

yalnız monster ' a iletin lafımı şu tasarımı biraz değiştirsinler 1950 ' lerde çıkan ilk bilgisayarlarda aynı tasarımdaydı onu bir hatırlatın. bu nedir Allah aşkına ? içine isterse uzaya gidicek parça koysun dışına bakarmısın insanın başına oturası gelmiyor bu nedir yahu ? 1000 liralık bilgisayarlar bile daha güzel gözüküyor. Koskoca monster bunu ayarlayamıyor mu ? yada monster koskoca bir yer değil mi ?
  • Güzel
    ama sony forever <3
  • eliine sağlık güzeel inceleme.........
  • Bf4 Ultrada oynarken sorun yaşıyor musunuz? 22 Fpsde akıcılık ne kadar etkileniyor BF4'te?
  • Gerçekten güzel inceleme beğendim.
  • Eline ve emeğine sağlık hocam güzel bir inceleme olmuş bir Abra A7 kullanıcısı olarak dediklerine ve yazdıklarına aynen katılıyorum...Isınma sorununu soran arkadaşlar için söylüyorum ben işlemciyi %80 e düşürdüm ve far cry 3 oynuyorum şu an. Turbo fan devreye bile girmiyor diyebilirim oda sıcaklığım hep 21 bu arada onu da belirteyim :)
  • harika bir inceleme olmus.

ram ve ekran kartini begendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir inceleme olmuş. Emek verildiği belli oluyor. Yarışmada başarılar dilerim.
  • ellerine sağlık güzel bir inceleme olmuş
  • gayet başarılı bir inceleme olmuş, artıları ve eksilerini tek tek belirtmeniz, ki genelde sesten şikayetçi olunuyor monsterlerde onu bile iki farklı serisinde bile karşılaştırmıssınız gerçekten başarılı bir inceleme olmuş emeğinize sağlık..
  • Güzel bir inceleme, eline sağlık.
  • incelemeyi okumadım ama emeğe saygı +rep
  • Eline sağlık, kendi resimlerini de eklemeni bekliyoruz.
  • Biraz geç oldu ama sonunda inceleme yazınızı baştan aşağıya okudum;alacaklar,almayı düşünenler ve benim gibi bu Monster Abra A7 notebook hakkında pek bilgi sahibi olmayanlar için gerçekten iyi bir kaynak incelemesi(yazısı) olmuş,elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quard -- 21 Mayıs 2014; 1:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mèrt

Bf4 Ultrada oynarken sorun yaşıyor musunuz? 22 Fpsde akıcılık ne kadar etkileniyor BF4'te?

Hocam umarım yardımcı olmuşumdur.
  • Monster laptoplar barebones oluyor degil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quard kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum yorumlarınız için...
  • Harika bir inceleme, açıkçası ilgilenmediğim bir alan olduğundan çok okuyamadım bütün incelemeyi, ama resimlerle öyle güzel destekleyip parmak basmışsın ki konulara konudan alakasız biri bile seve seve sonuna gelebilir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.