Şimdi Ara

Yarışma:Monster ABRA A7 Şık ve İnce Oyun Bilgisayarı İncelemesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
15.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lotus_

Monster laptoplar barebones oluyor degil mi?

Evet kendilerininde bu konuda samimi bulduğum bir yazısı mevcut isterseniz pm olarak yollayabilirim.
  • Başarılar hocam. Emeğinize sağlık.
  • İncelemeniz gerçekten güzel olmuş.Emek harcayıp uğraş vermişsiniz.Ayrıca cihazlar arası ses kıyaslaması yapmanız incelemeye ayrı bir incelik katmış.
  • Elinize sağlık, güzel inceleme. Bende bu cihazın video incelemesini yaptım :)
    Hatta bi öneri; çanta ve adaptörün resimlerinide ekleyebilirsiniz, incelemenizin kapsamı dahada genişler.
  • çok detaylı bir inceleme olmuş başarılar.
  • Dostum A7 ile A5 arasinda klavye isiklandirmasi disinda ne gibi bir fark var? A5 in hoparloru daha mj kotu ? Bu arada videolarin mobilde acilmiyoe youtube ayarindan duzenlersen iyi olur. Tasarim olarak sence A5 mi A7 mi daha guzel ? Bir de hangisi daha ince ? Telefondan baglandigim icin detayli bakamiyorum suan bilgilendirirsen sevinirim. Basarilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

Dostum A7 ile A5 arasinda klavye isiklandirmasi disinda ne gibi bir fark var? A5 in hoparloru daha mj kotu ? Bu arada videolarin mobilde acilmiyoe youtube ayarindan duzenlersen iyi olur. Tasarim olarak sence A5 mi A7 mi daha guzel ? Bir de hangisi daha ince ? Telefondan baglandigim icin detayli bakamiyorum suan bilgilendirirsen sevinirim. Basarilar.

Klavye ışıklandırması dışında biri 17'' biri 15''... A5'te bildiğim kadarıyla birden fazla kasa var ben kalınlığını yazayım hepsinin

ABRA A5 V1.1.1

16.7~43.1 (H) mm

ABRA A5 V2.1

1.46" inch

ABRA A7 V1.1

17.5~44 (H) mm

Bence hoparlör konusunda A5 biraz daha iyi... Tasarım olarka A7'nin hoş bir tasarımı var bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Times

quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

Dostum A7 ile A5 arasinda klavye isiklandirmasi disinda ne gibi bir fark var? A5 in hoparloru daha mj kotu ? Bu arada videolarin mobilde acilmiyoe youtube ayarindan duzenlersen iyi olur. Tasarim olarak sence A5 mi A7 mi daha guzel ? Bir de hangisi daha ince ? Telefondan baglandigim icin detayli bakamiyorum suan bilgilendirirsen sevinirim. Basarilar.

Klavye ışıklandırması dışında biri 17'' biri 15''... A5'te bildiğim kadarıyla birden fazla kasa var ben kalınlığını yazayım hepsinin

ABRA A5 V1.1.1

16.7~43.1 (H) mm

ABRA A5 V2.1

1.46" inch

ABRA A7 V1.1

17.5~44 (H) mm

Bence hoparlör konusunda A5 biraz daha iyi... Tasarım olarka A7'nin hoş bir tasarımı var bence...

Birden fazla kasa oldugunu bilmiyordum sagol dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakizil

çok detaylı bir inceleme olmuş başarılar.

Teşekkür ederim. Yorumunuz benim için çok değerli...
  • tebrik ederim güzel inceleme başarılar :)
  • Şimdiye kadar, yorum atmış olan cevap verdiğim ve vermediğim herkese destekleri için teşekkür ederim.
  • İncelemeyi yararli buldum ve her acidan degerlendirmissin eline saglik :)

• Öncelikle teşekkür ederim düşünceleriniz için.. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalıştım. Beğendiğinize sevindim. :)
  • The Times kullanıcısına yanıt
    Ne oldu yarışma
  • Açıklanmadı henüz, bende açıklanmasını bekliyorum.
  • A7 de turbofani tusla kontrol edemiyor muyuz ?

• Arkadaşlar monster abra a7 v3 güncel windows 7 64 bit driverlerini nerden bulabilirim.birde notebook un sesi az çıkıyor win 7 kendi kendine bi driver yükledi.ek olarak cinema hd falan aplikasyonları varmış monsterler için onları nerden bulabilirim.
  • The Times kullanıcısına yanıt
    abicim ne güzel bir inceleme yapmışsın öyle eline sağlık çok uğraşmışsın belli : )
  • 4.4 cm incemi ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.