Şimdi Ara

Yarın Bir Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git

Yarın Bir Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz?

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2021)
Giriş
  • Suriyeliler ya da afganlar parti kurarsa ona vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıçdaroğlu yada İmamoğlu aday olursa Erdoğan yada Ali babacana veririm. (Muhtemelen Ali babacana veririm ama kılışdar olursa kesin erdoğana veririm oyumu.)

Mansur yavaş yada Meral akşener aday olursa ikisinden birine veririm.

• seçeneklere memleket partiside eklenebilir bence

• Burda Asıl sıkıntı akp ye verilen oylar değil, oy vermeyeceğim diyenlerin oranı, bu ülkede yönetiminden memnun olmayıp, yada kötü gördüğü şeyleri düzeltmek için elinde bulunan tek insiyatif olan oyu kulnamamak bence daha vahim bir sorun.

• Oy vemeyeceğim diyen süper zeka Z kuşağı : Ok oy vermeyin. 50 yaşına kadar ana babanızın eline bakarsınız o zaman...

• Kesinlikle AKP'ye atacağım, bu halka istikrar şart.

• Ak Parti Tabiki..

• iyi parti.

eğer cb seçiminde istediğim ve benimsediğim aday (aklımda biri var. ekmeleddin gibi...) chp çıkarırsa , benimsemediğim ve görüşlerimin teğet geçmeyeceği chp ye bu seferlik fix basacam.

reisin karşısına sağlam birisi çıkmalı ve yaz dönemine denk gelirse ekreme sahiplendiği gibi sahiplenip oy kullanılmalı.(ben kocaelinde ikametgah ediyordum. gönlüm ekremin kazanmasından yanaydı. ha belki beylikdüzü nü iyi yönetmiş olabilir.(beylikdüzüne gitmem gerekmişti ve orayı çok beğenmiştim)istanbul u o kadar da iyi yönetemediğini kanaatindeyim.(sanırım içerideki akplilerle baş edemiyor. sabote ediliyor ayrıca beni ilgilendirmez))

• zamanında da tayyip-bahçeli çok takışmışlardı. şimdi kanka oldular 

• Oy vermeyeceğim = Kendimi temsil eden bir siyasi parti göremiyorum

Böyle düşünen çok var. Gerçek Atatürkçü, çağdaş, halkı düşünen ve ülkeyi kalkındırabilecek bir parti istiyor insanlar. Böyle bir parti kurulursa en az %10 oy alacaktır. İlgililerin dikkatine...

• Türk siyasetinde artık akp diye bir parti yok, recep tayip erdoğan diye biride yok, bitti artık o defter kapandı geçmiş olsun. 20 sene bunları sırtımızda taşıdık, bir 20 sene dahamı taşıyacağız, akıl var mantık var.

• Büyük ihtimal oy kullanmayacam.

Kullanırsamda muhalefete atıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dxdiag36 -- 14 Ağustos 2021; 10:0:23 >
  • Burda oy vermicem diyen ergen tipler, Akplilerden daha büyük ihanet içerisindeler.

• M.İnceye vericem galiba , hdp var oldukça chp ye benden oy yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle akp ye verirler

ben oy kullanmıyorum ama bu girişteki grafiği kim hazırladıysa türkçe sıfır

oy vermicem degil vermeyeceğim olacak bunu düzeltin bir de grafik hatalı chp nin şansı hiç yok.

işin garibi burada yazışanlar hep aynı kişiler olduğundan bir kendi çalıp kendi oynama durumu var

bu kadar süredir yazıyorum tek akp li görmedim

sanırım sizi pek takan yok 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.