Şimdi Ara

YARDIMA İHTİYACIM VAR LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar afedersiniz ama ben bir halt yedim.
    Sene başından beri mimarlık veya endüstri mühendisliği istiyodum. İstediğim okulda gelmedi ve herkesin sıralamanı ziyan edersin , işsiz kalırsın gibi telkinleri beni bu mesleklerden soğuttu. Bilgisayar mühendisliği yazacakken gerek mezun bilgisayar mühendisi tanıdığım gerekse mühendislik yapan diğer tanıdıklarımın laflarına bakarak bir şuursuzluk yapıp listeye sağlık yazdım. Birazda üstümde istediğim okulda istediğim bölümü alamayacak olmanın verdiği daralmayla bunu yaptım. Şimdi içim içimi kemiriyo acaba ne gelcek ne olcak diye sizden ricam tercih listeme bakıp bir yorum yapmanız nerenin gelceğine dair.
    SIRALAMAM: 20722 MF
    YARDIMA İHTİYACIM VAR LÜTFEN

KOÜ DİŞ EN YÜKSEK SIRALAMAYA SAHİP OLANI GEÇEN SENEKİ SIRALAMASI 18950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beberat13 -- 17 Ağustos 2018; 20:11:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Gözünüzü seveyim hadi be :/

• Kocaeli Universitesi dis hekimligi

• hocam yanlarında sıralamalar yazsa bir şey derdik, kimse teker teker sıralamalarına bakıp sana cevap vermez maalesef
  • karataym kullanıcısına yanıt
    En korktuğumda orda takılması hocam ya :(

• axlrose. kullanıcısına yanıt
    Bir tek kocaeliyi ekleyebildim hocam konu uzamasın diye fotoğrafın üstünede yazamıyorum telefondan

• Neyse dogudaki tiplari yazmamissin.1 kisi daha eledik.

Dis gelir bence hocam.Kurtulusunuz yok gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOÜ Diş GELMİŞ BİLEEE

• Diş hayirli olsun hocam

Aciklaninca hortlatirsiniz bu konuyu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne dişi ne hayırı ya :(

• Kurtarıyorum seni kardeşim.

MERKEZİ YATAY GEÇİŞ YAPARSIN CANINI SIKMA.
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Zaten onu düşünüyorum hocam teşekkürler ilginiz için acaba bu geçiş sadece 1. Sınıfın sonunda mı oluyor eğer yapamazsam sene kaybetmeden geçme gibi bir şansım yok mu biliyor musunuz

• 20770 bnmde

• quote:

Orijinalden alıntı: Beberat13

Zaten onu düşünüyorum hocam teşekkürler ilginiz için acaba bu geçiş sadece 1. Sınıfın sonunda mı oluyor eğer yapamazsam sene kaybetmeden geçme gibi bir şansım yok mu biliyor musunuz
    Git rahat rahat tatilini yap kardeşim. HAZIRLIK SINIFINDA BİLE YAPABİLİRSİN. Ortalama ile geçiş değil bu bende yanlış yeri yazdım(aynı üniversite farklı bölüm yazdım son anda) hazırlık sonrası yazın değiştireceğim kırık obp ile ciddi başarı elde edemez isem.

1. sınıf sonunda olan ortalama ile yapılan yatay geçiş bu merkezi olan sınav puanına göre her sınıfta hakkın var hazırlık dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 19 Ağustos 2018; 18:28:28 >
  • eskovwını kullanıcısına yanıt
    Siz ne yazdınız hocam diş ihtimali ne

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Hocam hazırlıkta geçilmiyor diye biliyorum tekrar araştırıyım hazırlıkta geçme şansım varsa isteğe bağlı hazırlık okurum sene kaybetmeden yatay geçiş yapıp gitceğim yerde hazırlığı atlarım. Cidden bunalıma girdim nasıl böyle bir aptallık yaptım bilmiyorum. Ne tatil kaldı ne bir şey. Hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden dikkatimi dağıtamıyorum başka bir şeye.

• Beberat13 B kullanıcısına yanıt
    bnm buyuk ıhtımal gata askerı tıp gelecek

ya kocaeli diş gelir turmazsa haccetepe cng gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskovwını -- 19 Ağustos 2018; 18:47:37 >
  • Beberat13 B kullanıcısına yanıt
    ceng muhendıslerı ne dedı

• quote:

Orijinalden alıntı: Beberat13

Hocam hazırlıkta geçilmiyor diye biliyorum tekrar araştırıyım hazırlıkta geçme şansım varsa isteğe bağlı hazırlık okurum sene kaybetmeden yatay geçiş yapıp gitceğim yerde hazırlığı atlarım. Cidden bunalıma girdim nasıl böyle bir aptallık yaptım bilmiyorum. Ne tatil kaldı ne bir şey. Hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden dikkatimi dağıtamıyorum başka bir şeye.
    Geçiliyor Ocak ve Ağustosta açılıyor başvurular Ocakta geçersin istersen yazın geçersin hazırlığı bitirip sana kalmış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.