B

Onbaşı
16 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet arkadaşlar ben bu sene Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandım. Okul bulunduğu yer itibariyle özel yurtlara 1 aktarma uzak, kyk yurtlarına ise 2 aktarma uzak. Okula yakın bir tane yurt var o da Süleymancı yurdu (Bu tarz yerlere yanaşmak istemiyorum kesinlikle). Ev baktık ama pek bir sonuca ulaşamadım. Sizden ricam Yuvacık/Başiskele civarında oturan varsa bana yardımcı olması. Burada okuyan ya da bu sene benim gibi yeni başlayacak olanlarda var ise onlarında tavsiyelerini bekliyorum. Hiçbir yardımı olamayacak olanlarda UP’larsa çok yardımcı olurlar. Şimdiden teşekkürler.

EDİT: Sorun çözüldü özelden veya buradan destek olan herkese teşekkürler.
Evet arkadaşlar afedersiniz ama ben bir halt yedim.
Sene başından beri mimarlık veya endüstri mühendisliği istiyodum. İstediğim okulda gelmedi ve herkesin sıralamanı ziyan edersin , işsiz kalırsın gibi telkinleri beni bu mesleklerden soğuttu. Bilgisayar mühendisliği yazacakken gerek mezun bilgisayar mühendisi tanıdığım gerekse mühendislik yapan diğer tanıdıklarımın laflarına bakarak bir şuursuzluk yapıp listeye sağlık yazdım. Birazda üstümde istediğim okulda istediğim bölümü alamayacak olmanın verdiği daralmayla bunu yaptım. Şimdi içim içimi kemiriyo acaba ne gelcek ne olcak diye sizden ricam tercih listeme bakıp bir yorum yapmanız nerenin gelceğine dair.
SIRALAMAM: 20722 MF


KOÜ DİŞ EN YÜKSEK SIRALAMAYA SAHİP OLANI GEÇEN SENEKİ SIRALAMASI 18950
EVET BEYLER,BAYANLAR SONİC’İ GÖRMÜŞ BULUNMAKTAYIZ SONUÇLARA AZ KALDI.


Arkadaşlar sizden ricam iyimser kötümser nasıl düşünüyorsanız düşünün bana az çok bir sıralama söylemeniz Hedefim İtü Endüstriydi ama gelcek gibi gözükmüyor Ytü Endüstri sizce mümkün mü ?

Tyt
Türkçe:30 (Kontrol etmedim kötü senaryo olarak 30 dedim hatırlamıyorum işaretlediklerimi)
Sosyal:15
Matematik:33.5
Fen:18

Totalde:96.5 ama üç aşağı beş yukarı oynama ihtimali var

Ayt:
Matematik:32.5
Fen:31.25

Totalde:63.75

Obp:83
Olan varsa atar mısınız? Teşekkürler şimdiden
Arkadaşlar ısınan yüzeylerin ısınmasıyla oluşan basınç farkından oluşan etkiyle bu dönme olayı olmuyor mu
Evet arkadaşlar ösym sınavda çıkacak sorularla kitaplardaki soruların bağdaşmadığını öğrencilere gol atılmaya çalışıldığını söyleyerek kazanımları açıkalayacağını söyledi sizce bu durum bir şeyleri etkiler mi,etkilerse nasıl etkiler ? Ve kazanımların içeriği ne yönde olur mesela elektrikte hangi başlıktan soru gelceğini biliyor olacak mıyız ? Görüşleriniz nelerdir gelin konuşalım,tartışalım.
Arkadaşlar nihat bilginin hiç bir kitabını çözmedim ve fiziğimde bitti sayılır tekrar için kitap alcam sizce nihat bilgin denemesiyle kitabını çözmüş kadar verim alır mıyım kitap mı deneme mi ?
Arkadaşlar tyt sosyal için bana bir yol gösterebilcek var mı konuları kavrayabileceğim kaynak veya youtube kanalları neler ve ne kadar zamanda biter. (Mfyim)
Merhaba arkadaşlar iki senedir forumu takip ediyorum hesabımda yeni daha önce hiç konu açmamıştım.Biraz yardıma ihtiyaç duyduğumu düşünerekten bu konuyu açmaya karar verdim.
50k dan mezunum hedefim İtüde iyi bir mühendislik veya olursa daha iyi yerler.Sıkıntım denemelerdeki netlerimden kaynaklanıyor tytde 105-110 civarlarında gezmeye başlamışken şuan 90 civarına düştüm bir kaç denemedir bu pek sorun değil düzenli deneme çözmeye başladığımda düzeleceğini düşünüyorum (sınav düzeyininde etkisi olabilir) ancak aytde gerçekten sınavın sonuna kadar durmakta zorlanıyorum yapamıyorum tytde geometriyi çok rahat yaparken aytde yapamıyorum düzenli olarak ayt çalışmama rağmen netlerim 50-55 civarında seyrediyor sizce nasıl bir rota izlemeliyim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 30
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 706
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.111 (Bu ay: 419)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 451 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.