Şimdi Ara

İTÜ Siber Güvenlik Mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İTÜ Bilgisayarın programıyla neredeyse birebir aynı, iki tane falan ehb dersi eksik onların yerine de çok sırıtmayan siber güvenlik dersi koymuşlar. eğer seçmelilerde daha genel seçmeliler ceng core seçmeliler alınabiliyorsa itü'de ikinci bir bilgisayar mühendisliği açılmış. Artık bilgisayar mühendisliği olmadı diye yapay zeka yazmak zorunda değilsiniz TOP6'dan bir okul ikinci ceng bölümünü açmış hayırlı olsun

programa şuradan ulaşabilirsiniz sayfanın en altında: Siber Güvenlik Mühendisliği (itu.edu.tr)

• itü ceng olmuyorsa adres belli.

• saçma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • caginyks2025 kullanıcısına yanıt

hem de baya saçma. saçmalığın daniskası ama itü alıştık. adamlar zaten ceng kontejnanını arttırmışken 35 kişi arttırsalar tüm sorun çözülecek gidip başka bir bölüm daha açmışlar. olsun top6 ceng isteyen kardeşlerime itünün saçma sapan işletilmesi yüzünden ikinci bir ceng bölümü çıkmış oldu. sorgulamaya gerek yok.

• Hacettepe CS - Hacettepe AI ilişkisinin aynısı olmuş da cidden neden var olan csleri artırmak yerine spesifik bölüm açıyorlar? Ya da bu kadar ihtiyaç var mı ki sektörde (cidden bilmediğimden soruyorum) ? Derslere baktım aynısını ben seçmelilerde secure Programming, kriptografi alarak yapabilirim sadece cyber engineering design kısmım eksik olur. Ha ben yine güzel ceng gelmiyorsa yazardım da en baştan alan sayısının azalması pek iyi hissettirmezdi bana

• Leopard76 kullanıcısına yanıt

yok. itü maalesef aşırı hırs yaptı şu yks sıralamalarında en üstte daha fazla gözükmek için. bunun umarım tek sebebi budur. başka sebebi varsa çok üzücü olur. şu yazdığım ilk cümle çok daha mantıklı sebep olarak :D sorgulamaya gerek yok miss gibi cengi çekebilirler itü cenge giremeyenelr. İTÜ Siber Güvenlik Mühendisliği 

• Bizde ai'cılar cs'den sadece 1 seçmeli alabiliyor muhtemelen benzer bir şey olacak

• 5kdan yazılır mı

• yltyy kullanıcısına yanıt

gelmez ki

• Infernix kullanıcısına yanıt

3.7kdan gelir sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi de çıkıp bu bölümü açıp ders programını hazırlarken biz ne yapıyoruz dememiş ya şaka gibi

• Infernix kullanıcısına yanıt

yapay zeka 4kdan kapamıstı bu ondan daha kotu bence

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt

Verin hocam itu qs 80.ligini hemen çabuk diye dusunmuslerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratsastaja -- 19 Temmuz 2024; 22:7:35 >
  • İTÜ Siber Güvenlik Mühendisliği

• kalem mühendisliği tawsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EE72A9658 -- 19 Temmuz 2024; 22:54:13 >
  • Uçlu mu kurşun mu uçluda çap yapıp kurşun da oluyomuş diyolar ama

• Tiptıp kullanıcısına yanıt

keçelide giriş maaşları 7 bin (günlük)

• Onu unutmuşum hocam çok sağ olunİTÜ Siber Güvenlik Mühendisliği 

• bilkent ctis vs itü cse

• yltyy kullanıcısına yanıt

si ti ay es acımadan alır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.