Şimdi Ara

Yardım! CD-rom olmayan laptopa korumalı CD'yi kurmak (securom)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oxford'un çok güzel bir sözlüğünü aldım. Yanında CD'si de var. Ancak laptopumda Cd okuyucu yok. Bu nedenle eski bir bilgisayarda cdnin imajını alıp laptopumda kurdum (cdnin üstünde key de var ama kurarken sormadı). Ama maalesef programı açmak istediğimde " please insert the original disc instead of a backup (1000). please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=copy&c=1000 for further, more detailed information." hatasını alıyorum.

Kesinlikle korsan bir iş yapmıyorum. Parasını verip aldım. Sadece cd-rom olmadığı için bu sıkıntıyı çekiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Bir şekilde bu programı bilgisayarıma kurmak istiyorum. Bu arada sözlük: English-English-Turkish Oxford Wordpower Dictionary

Şimdiden teşekkürler.

• PowerISO, Daemon Tools gibi programlar kullanmayı deneyin. PowerISO hafif olduğundan kullanırım. Sanal sürücü oluşturacaksınız ve bu sanal sürücüye belirttiğiniz imaj dosyasını yerleştireceksiniz.

• Harici bir usb ile bağlanan cd/dvd okuyucu alabilirsiniz.

• sreylare kullanıcısına yanıt

daemon tools ile imaj alıp denedim zaten. Kopya cd ile olmaz diyor. Orjinali istiyor.

• Son çare o ama sonuçta yazılım işleri, bir yolu olmalı. Şu zamanda bunun dışında harici bir cd okuyucuya ihtiyacım olmayacak. Artık cd kullanılmıyor. O yüzden bir çözüm bulabilirsem iyi olacak. Cevap için teşekkürler.

• @potti34 hocam özel mesaj alamıyorum şuan. Buradan yazabilir misin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portakallı enginar -- 28 Eylül 2022; 16:37:18 >
  • Bilgisayarcıdan harici dvd yi ödünç al genelinde var. Onunla kurulumu yap sonra teşekkür ve iade et.

• direkt3d D kullanıcısına yanıt

Ödünç vermezlerde parasıyla bilgisayarı verirse kurup verirler ücret karşılığında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;

Kullandığın sanal sürücü programlarında veri aktarım modu PIO ve DMA seçimleri yapılabiliyorsa değiştirip deneyebilirsin. (programın içinden veya aygıt yöneticisinden)

Kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.