Şimdi Ara

Yaprak jiletle tıraş olan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.229
Cevap
53
Favori
251.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferroburak

Sırasıyla şunlara konuyorlar:

Yaprak jiletle tıraş olan var mı?

Çift uçlu, tek uçlu jilet taşıyıcı

Dedem bunla oluyor hepde sinek kaydi oluyor adam

• arkadaşlar bu arada.. berberlerde/kuaförlerde sakın ola sakal traşı olmayın.. en sağlıksız şey.. avrupada berberlerde sakal traşı olmak zaten yasak.. aids, hiv, hepatit hepsi oralarda bulaşıyor.. herkes temiz değil sonuçta.. benden söylemesi..
  • ben bu jilet taşıyıcının wilkinson marka olanından buldum memnunum,siz kullananlar kalitelerini bulabildinizmi ,bulduysanız adı ne ve nereden aldınız
  • cımbızla tek tek çekiyorum

traş olmaktan nefret ederim

genelde sakallı gezerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

ben bu jilet taşıyıcının wilkinson marka olanından buldum memnunum,siz kullananlar kalitelerini bulabildinizmi ,bulduysanız adı ne ve nereden aldınız

Ben ebaydan tek uçlulardan getirtecem sen nereden aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferroburak -- 30 Mart 2010; 23:29:35 >
  • quote:

Jilet takılıyor, mütiş bişey ama ortalığı kan götürüyor. Hemen parçalıyor kesiyor çok tehlikeli

Salla bakalım nasıl olsa pek bilen yok.
  • yaş 14 8. sınıfa gidiyorum haftada 1-2 kez traş oluyorum (sorun bende galiba)
    image]http://beautycosmetic.biz/images/gillette_fusion_2.jpg[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntas -- 30 Mart 2010; 23:35:59 >
  • Şu adamda iyi koleksiyon var bir göz atın:
    http://www.antrak.org.tr/~ta2cip/razors.html

Ha birde bu jiletlerin büyük çoğunluğu kapalı yerde durursa 100 sene kalsa bir şey olmuyormuş kalite çelik anlayacağınız.

Sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

Aynen bunlar süper, 3 bıçaklı ve tahriş etmiyor, üstelik fiyatıda uygun... Ben bi bıçağı en az 1-1.5 ay kullanıyorum..

• Bimden aldığım manS değiştirilebilir başlıklı tıraş bıçağını(oynar başlıklı) kullanıyorum. Blue3 falan yanında halt etmiş. Fiyatı 7 lira, 1.40 tl ise 4 tane başlık.. tavsiye ederim..
  • her gün oluyorum lanet olsun 3 kaç sene oldu yaw..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2160p

Ferroburak,

BUnlara bildiğimiz jilet mi takılıyor? Yani ustura görevi mi görüyor bunlar? Acayipmiş he. Hoşuma gitti.

Evet özellikle çift uçlu olanlar çok daha güvenli.
  • 1 liraya aldığım çift uçlu:
  • Ben de tıraş olmaktan uyuz oluyordum ta ki fırçayla köpürte köpürte çift uçluyla sinekkaydı tıraş olana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferroburak -- 30 Mart 2010; 23:52:18 >
  • 5 jilet 1-1.5 liraya satılıyor 1 jilet 1 hafta gidiyor ekonomik Neyse haberiniz olsun
  • 18 yaşın altındakilerin kullanması sakıncalı olabilir. Birde bununla tıraş bıçağında olduğu gibi yüze bastırma olayı yok sadece sürteceksiniz birkaç kez tıraş olunca öğreniliyor bastırma hareketi yaparsanız mesuliyet kabul etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferroburak -- 30 Mart 2010; 23:58:42 >
  • çift uçluyada

tek uçluyada aynı jileti takıyoruz dimi

çift uçlu dediğimiz jiletin 2 tarafıylada mı kesim yaptırıyor bize?
  • Arkadaşlar İngilizce birkaç video var ilgilenen varsa onları koyayım bayağı eğlenceli ve öğretici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: owin

çift uçluyada

tek uçluyada aynı jileti takıyoruz dimi

çift uçlu dediğimiz jiletin 2 tarafıylada mı kesim yaptırıyor bize?

Hayır hocam tek uçlu jiletin ucu daha kalın yaprak jilete göre. Derby (Azmüsebat) bu jiletleri dünya çapında satıyor birde perma-sharp var Türkiye'de satılan ikisi de iyi anladığım kadarıyla. Perma-sharp kullanıyorum şimdilik.

evet iki ucuyla da kesiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferroburak -- 31 Mart 2010; 0:57:38 >
  • Olayı çözerseniz (zor olsa yüzümü keserdim bu gözlüklerle..) 15 dakikada damat tıraşı kısaca bu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.