Şimdi Ara

Red Dead Redemption GOTY & Undead Nightmare Türkçe Yama (Xenia, Ryujinx & Yuzu) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
52
Favori
79.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam lutfen ps3 icin de el at. Valla ingilizce anlasam yalvarmam çarpık ingilizceyle haritada bombos geziyorim senaryodan hic bir sey anlamiyorum .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xenia Kurdum Ryzel 3 1200 8 gb ram RX 570 de baya kasıyor yamasız xbox series S de oynayacağım artık bayadır bekliyordum bu yamayı Rdr 2 1080p De bitirdim ama bunu oynayamıyorum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilim90 -- 20 Nisan 2022; 1:40:30 >
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Merhaba, yama yayınlandıktan sonra ufak bir Xenia rehberi en azından RDR için yapabilirsen çok sevinirim. Ayarlarını çözemedim. Oyuna giriliyor fakat kafamı çeviriyorum oyun donuyor 30 fps'ten 7-8 lere falan düşüyor. 1660ti ve ryzen 5 2600 kullanıyorum. Birde yama aşağı yukarı ne zaman yayınlanır tarih verebilir misin?

• eriknr02 E kullanıcısına yanıt

Tarih veremem ama paylaşacağım zip dosyası içindeki "Beni Oku" adlı metin belgesinde tüm detaylar yazacak, hatta ayrıca depth of field özelliğini kapatıp oyunun açılış ekranını atlamanıza yarayan bir yama da paylaşacağım, isteğe bağlı tabii ama kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayrama çıksa iyi olur hocam.

• helal usta sayende oyunu rahat oynayabileceğiz inşallah

• Ben elendim :) pc de oyun kasma yaptı xbox series S için satın aldım bayada indirim var 21 tl xbox store da , Yamayı Bekleyenler için Keyifli oyunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CriminaL277_

Tarih veremem ama paylaşacağım zip dosyası içindeki "Beni Oku" adlı metin belgesinde tüm detaylar yazacak, hatta ayrıca depth of field özelliğini kapatıp oyunun açılış ekranını atlamanıza yarayan bir yama da paylaşacağım, isteğe bağlı tabii ama kesinlikle tavsiye ederim.

Hocam son durum nedir

• Sabırsızlıkla bekliyoruz hocam son durum nedir, rapor verebilir misiniz?

• Hocam yama iptal mi ?

• kendisine mesaj attım cevap da vermedi ters giden bir durum olabilir hayatın da.

• Bir sıkıntı yoktur umarım.

• Selam.

Hayatımda bir sorun yok çok şükür ama çözdüğünü sandığımız teknik sorun Chapter 1 diye adlandıracağım kısmın sonlarına doğru yine patlak verdi. Sorunu çözeceğiz, Deftones™ ve ben "başaramadılar, altından kalkamadılar, zor geldi, bıraktılar" dedirtmeyiz hiçbir şekilde. Zaten bu zamana kadar yayınlayamadığım, iptal ettiğim hiçbir yama olmadı. Bunu da yayınlayacağım.

Durumdan biz de hiç hoşnut değiliz, metin gözükmemesi sorunu çıkınca bizim de bütün motivasyonumuz gidiyor. Deftones™'in yaptığı metin paketleme aracında köklü değişiklikler yapması ve benim de her hatadan sonra bütün oyunu baştan, her görevdeki metinleri görecek şekilde tekrardan oynamam gerekiyor. Bu, süper zaman, dikkat ve enerji isteyen bir şey. Yapacak bir şey yok, sadece sabır etmeniz lazım, ne yazık ki düşündüğünüz kadar kolay olmuyor her şey. Zaten bu zamana kadar neden kimsenin bu oyuna yama yapmadığı veya yarım bırakıp iptal ettiği de bunun kanıtıdır.

Çıkış tarihi vermiyorum, vermediğim hâlde bile zaten yamayı bir türlü yayınlayamadığım için hiç rahat edemiyor ve sürekli kafaya takıyorum. Sizden rica edeceğim tek şey konudan sürekli olarak gelişmeleri sorup atmış olduğunuz gibi özel mesaj atmayıp sabırlı bir şekilde beklemenizdir. Kendimi hiç iyi hissetmiyor, çok baskı altında kalmışım gibi hissediyorum. Uygun gördüğüm zaman kayda değer gelişmeleri vereceğim. Yayınlayacağıma dair söz verdim evet, yayınlayacağız da. Üzerinde çalışıyoruz.

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Teknik sıkıntılar sürecin psikolojik boyutunu cidden çok etkiliyor. Allah sabırlar versin. Hem ısrarlı çabalarınızın karşılığını görmek hem de beklentilere karşılık vermek çok zor, sizi anlayabiliyorum. Umarım her şey güzel olacak, bu tip süreçler genelde mutlu sonla biter. Zaten projede çalışan programcı arkadaş çok inatçıdır, o işin ardını bırakmaz.

• Büyük bir heyecanla ve sabırla bekliyorum bu yamayı Tekrardan kolay gelsin.

• Kolay gelsin, takipdeyiz.

• En azından yama'nın beta sürümünü paylaşabilirsiniz. Yama tamamlanana kadar onla idare etmiş oluruz.

• Bayadir sessiz burası son durumlar ne acaba

• Sanırım test süreci hâlen devam ediyor. Teknik sorunlar süreci uzatıyor demişti CriminaL277_ en son.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.