Şimdi Ara

Red Dead Redemption GOTY & Undead Nightmare Türkçe Yama (Xenia, Ryujinx & Yuzu) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
52
Favori
79.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

RTX 3080 TI ve 5950x işlemci ile ben 30 FPS sabit alıyorum. Oyun sadece 720p çalışıyor 1080p olarak açamadım. Açınca SPU hatası veriyor. Ama normal bu ayarda 4 saat hatasız oynadım baya ilerledim hikayede. Oyunun keşke 1080p versiyonu olsa ne güzel olurdu :( Ekran kartının %40 kadarını kullanıyor.

• @Mesutzgvn Deftones™ 1080p ile oynayabiliyor. Xenia versiyonunuz eskiyse güncelleyin ve exe uzantısının olduğu hedefteki sonu "config.toml" ile biten dosyayı not defteriyle açıp "draw_resolution_scale_x" ve "draw_resolution_scale_y" değişkenlerinin yanındaki değeri "2" olarak değiştirin, "vsync" değişkeninin yanındaki değeri "false" olarak değiştirin, not defterini kaydedip kapatın.

Ek olarak ise oyun sırasında F6 tuşuna basarak Post-processing ekranını açabilir ve görüntüye keskinlik katma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

@MortoZorto Kesinlikle öyle, hakkını veremeyiz.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 21 Mart 2022; 1:30:11 >
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Kral, ben rpsc3 kullanıyorum. Sadece rdr oynuyorum.

Hocam dediğinizi yaptım beklemedeyim, iban koymayı unutmayın konuya

• @Mesutzgvn Xenia versiyonunu tavsiye ederim, RPSC3'e göre çok daha stabil ve performansı yüksek. Yamayı da Xenia uyumlu yapacağız zaten eğer yamayla bir kere daha oynamayı düşünüyorsanız.

@Bay Virgül IBAN paylaşmaktan vazgeçtim, Deftones™ bu yamaya benden daha çok emek verdi ve ben daha az emek vermiş biri olarak, 380.000 kelimelik devasa bir oyunu tek başıma çevirmiş dahi olsam, yaptıklarının yanında küçücük kalır, o yüzden paylaşmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 23 Mart 2022; 0:31:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminaL277_

@Mesutzgvn Xenia versiyonunu tavsiye ederim, RPSC3'e göre çok daha stabil ve performansı yüksek. Yamayı da Xenia uyumlu yapacağız zaten eğer yamayla bir kere daha oynamayı düşünüyorsanız.

@Bay Virgül IBAN paylaşmaktan vazgeçtim, Deftones™ bu yamaya benden daha çok emek verdi ve ben daha az emek vermiş biri olarak, 380.000 kelimelik devasa bir oyunu tek başıma çevirmiş dahi olsam, yaptıklarının yanında küçücük kalır, o yüzden paylaşmayacağım.

Hocam yama süreci nasıl gidiyor varmı bir sıkıntı ?

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt

Testler devam ediyor, küçük bir teknik sorun var onunla da ayrıca ilgileniyoruz.

• Mortal PC M kullanıcısına yanıt

İyi günler . Acaba banada İSO dosyasını atarmısınız?

• Tr yamada çalışacak iso dosyası paylaşabilecek biri var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

Tr yamada çalışacak iso dosyası paylaşabilecek biri var mı ?
    Dm attim
  • Oyunu oynamaya başlamıştım xenia üzerinde fena değil, rpcs3 ise kötüydü. Tr çeviri geliyor görünce beklemeye karar verdim rdr2 oynayalım ilk önce :)

İyi haberleri bekliyorum kolay gelsin.

• quote:

Testler devam ediyor, küçük bir teknik sorun var onunla da ayrıca ilgileniyoruz.

Test süreci bitmek üzeri mi hocam 1 aydır güncelleme girilmediğine göre. :)
  • @raytreyz Teşekkürler, iyi oyunlar olsun.

@Bıyıklı Bey Maalesef biraz daha beklemeniz gerekiyor, bu küçük teknik sorunun daha büyük bir sorun olduğunu fark ettik. Duruma göre yamayı yayınlayacağım zaman beta versiyon olarak yayınlayabilirim. Kayda değer bir gelişme veya haber olunca yazacağım.

• quote:

@raytreyz Teşekkürler, iyi oyunlar olsun.

@Bıyıklı Bey Maalesef biraz daha beklemeniz gerekiyor, bu küçük teknik sorunun daha büyük bir sorun olduğunu fark ettik. Duruma göre yamayı yayınlayacağım zaman beta versiyon olarak yayınlayabilirim. Kayda değer bir gelişme veya haber olunca yazacağım.

Valla hocam gözümüz kulağımız sende yıllardır yama yapilmadi şu oyuna hali hazır da rdr2 bitmişken devamin da ne oluyor merak ediyoruz betaya da razıyız hiç önemli değil bir kaç yer ingilizce kalması kimseyi rahatsız etmez bu kadar beklendikten sonra

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt

Sorun birkaç yerin İngilizce kalması değil, bazı görevlerde oyun içinde çıkan alt yazılar düpedüz gözükmüyor. Boş zamanlarımızda ilgileniyoruz, sanıldığı kadar kolay değil bu oyuna yama yapması, o yüzden sabır ve anlayış bekliyorum. Uygun gördüğüm zaman yayınlayacağım.

• Merhaba.

Dün gece itibariyle ilk oynanış bitti ve metinlerin gözükmemesi için muhtemel bir çözüm bulduk. Tertemiz ikinci oynanışa hafta sonu başlayacağım, oyunu %100'leyemesem de %100'e yaklaşacak şekilde, her detayını görecek şekilde bitireceğim. Gözükmesi gereken bütün metinler gözükürse yayınlayacağım, gözükmezse haber veririm, farklı bir çözüm üretip metnin gözükmediği yeri öyle kontrol edip yayınlarım yamayı.

Şimdilik haberler böyle, gelişmeler olunca yazacağım, iyi günler.
  • quote:

Merhaba.

Dün gece itibariyle ilk oynanış bitti ve metinlerin gözükmemesi için muhtemel bir çözüm bulduk. Tertemiz ikinci oynanışa hafta sonu başlayacağım, oyunu %100'leyemesem de %100'e yaklaşacak şekilde, her detayını görecek şekilde bitireceğim. Gözükmesi gereken bütün metinler gözükürse yayınlayacağım, gözükmezse haber veririm, farklı bir çözüm üretip metnin gözükmediği yeri öyle kontrol edip yayınlarım yamayı.

Şimdilik haberler böyle, gelişmeler olunca yazacağım, iyi günler.
    İşin büyük bir kısmı bitmiş o zaman hocam anlamadığımız kadarıyla bu yükün altından güzelce kalkıyorsunuz tebrik ederim

Hocam elinize sağlık ortada büyük bir emek var, ps3 versiyonunu başkaları sahiplenecek diye çıkarmayı düşünmüyorum yazmışsınız. Menüye, creditse vs kendi isimlerinizi koyarsanız o çalabilecek kişiler o dosyalara ulaşmakla uğraşmaz, biz de ps3ümüzde red dead redemption 1 türkçe keyfine varabiliriz. Lütfen ps3 kullanıcılarını göz ardı etmeyin, zaman bulabilirseniz ps3e de uyarlayın. Kolay gelsin.

• @Bıyıklı Bey Teşekkürler.

@gaming54 Uğraşırlar. Çok üzgünüm ama yapacak bir şey yok, konsolların kendisinde çalışacak versiyonlar yapmayacağız. Mucize olur da oyunu PC'ye çıkarırlarsa PC uyumlu versiyonu yapabiliriz anca.

Nası yani ben sırf bu oyuna yama yapılıyor diye. Ki daha önce kendimde uğraştım. Hadda konusu felanda açmıştım. Ps3 satmadım. Şimdi bu yama ps3 de oynanmayacakmıyım ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.