Şimdi Ara

Yapı Kredi World Kart Aidat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Play kredi kartım var, Yapı Kredinin sisteminde öğrenci olarak gözüktüğümden kart aidatı almıyorlar ama limitim 1000 tl. yükseltmek için sistemlerinde öğrenciliğimi silmem gerektiğini söylediler ama sildirirsem de aidat almaya başlarlar. World kartın aidatın nasıl kurtulunur?

• day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Eko kart var, bildiğim kadarıyla aidat yok onda ama internet bankacılığına kapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 20 Mart 2016; 20:53:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

Eko kart var, bildiğim kadarıyla aidat yok onda ama internet bankacılığına kapalı.

Ciddi mi? İnternet bankacılığına kapalı mı?
    Bankanın internet sitesinden dediğim kartın özelliklerine bakın isterseniz, müşteri hiz. aradığınızda da teyit edersiniz bir daha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

Bankanın internet sitesinden dediğim kartın özelliklerine bakın isterseniz, müşteri hiz. aradığınızda da teyit edersiniz bir daha.

Bu kartı çok araştırdım, böyle bir kısıtlama hiç duymadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • play kredi kartınızın yerine tebden aidatsız kredi kartı alabilirsiniz hatta forumu okuyunca enpara vs de var sanırsam. yani o kartla duygusal bir yakınlaşmanız yoksa değişitriverin gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovelek -- 22 Mart 2016; 13:16:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovelek

play kredi kartınızın yerine tebden aidatsız kredi kartı alabilirsiniz hatta forumu okuyunca enpara vs de var sanırsam. yani o kartla duygusal bir yakınlaşmanız yoksa değişitriverin gitsin

World kredi kartı çok puan kazandırıyor. Nerdeyse her 100 tlye 10 tl puan kazanıyorum, Cepteteb kredi kartım da var ama hiç puan kazandırmıyor.
  • iyiymiş. özel kampanyaları mı takip ediyorsun yoksa herhangi bir alışverşte 10/100 gelmesi süper
  • ovelek kullanıcısına yanıt
    Yapı Kredi Cüzdan uygulaması her ay world üye iş yerlerine dair kampanya yapıyor.

• Eko kart internet şubesi var hocam benim sanal kartlarım bile var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Worldün o kadar bir özelliği kalmadı axess patlattı bu aralar ama çöp...Bende world gold var aylık6k işlem yapıyoruz 10 tl atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencerr

Worldün o kadar bir özelliği kalmadı axess patlattı bu aralar ama çöp...Bende world gold var aylık6k işlem yapıyoruz 10 tl atıyor

Axess'e başvurdum ama 10 dakika sonra sonuç geldiğinde başvurumu reddettiler. Yapacak bir şey yok. World ekoya başvurdum bir de bonus flexiye başvurdum. hangisi daha iyi olursa onunla yola devam ederim.
  • Bende aksesten çıkacam 109 tl kart aidatı geldi artık geride ödemiyorlarmış aidatları. ya daha düşük aidatlı karta geçecem yada kart işinden vaz geçecem. Aidatsız kartlarda film taksit olmuyor onlarda olsa ücret alıyorlar vatandaş gittikçe yanlızlaşıyor her önüne gelen vatandaşı seviyor artık kimi kime şikayet edecez bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadoluparsı

Bende aksesten çıkacam 109 tl kart aidatı geldi artık geride ödemiyorlarmış aidatları. ya daha düşük aidatlı karta geçecem yada kart işinden vaz geçecem. Aidatsız kartlarda film taksit olmuyor onlarda olsa ücret alıyorlar vatandaş gittikçe yanlızlaşıyor her önüne gelen vatandaşı seviyor artık kimi kime şikayet edecez bilmem.

Bir haftadır world eko kullanıyorum. İnternetten alışveriş yaptım, kampanyalara katıldım. Hatta 40 tl puan kazandım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hocam world eko konusunda biraz bilgilendirebilir misiniz rica etsem, bazı sorularım var:

- Sanal kart ücretsiz şekilde açabiliyor muyuz ?
    - Benim için ek taksitler önemli, ek taksitler için ücret ödeyip alabiliyor muyuz ?
    - Sadece ilk yıl aidat yok sonraki yıllar var gibi şeyler duyuyorum doğru mudur ?
  • ulutashus kullanıcısına yanıt
    Sanal kart ücretsiz, ek taksit olmuyor ama onun dışında taksitlerlendirmelerde sorun yok, hiçbir şekilde aidat yok, sözleşme de bu şekilde zaten. Kampanyalarda da normal worldden hiçbir farkı yok. kesinlikle alın.
    Anladım hocam teşekkür ediyorum. Bu arada yapı kredi sitesinden ek kampanya ve taksitlerle ilgili şöyle bir ibare gördüm ama detaylandırmamışlar. Acaba tek seferlik olarak ekstra taksit veya kampanyalar için cüzzi ücretler ödeyerek mi yoksa astarı yüzünden pahalı bir ücret mi merak ettim doğrusu.

"Dilerseniz World Eko kartınız ile bankanızın belirlediği kampanyalara SMS ile kayıt yaptırıp, belirli bir ücret karşılığında ek taksit, öteleme, Worldpuan ve indirim kampanyalarından faydalanabilirsiniz."
    internet şubesinde cüzi bir şey karşılığı 3 aya kadar taksit yaptırabiliyorsunuz ama mesela 2+2 taksitlendirme şeklindeki kampanyalarda sadece 2 taksit veriyor, diğer 2 taktisi yapmıyor.
  • Anladım hocam, benim için en kritik konu puanlardan falan ziyade taksitler aslında. Ama aidat ödemek istemiyorum, bankalara ödenen ücretlere çok kılım. Olmadı beklediğim taksit imkanlarını bulamazsam o zaman normal worldcard'a geçirebilirim diye düşünüyorum artık.
    Taksit sizin için önemliyse cepteteb kredi kartı alın. Aynı zamanda aidatsız ve bonus logolu, taksit sıkıntısı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.