Şimdi Ara

Yamaha Yzf-R25 Aldım Soruları alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonunda isteiğim motoru aldım öncelikle burada bana yardımcı olan arkadaşlar vardı hepsine tek tek teşekkür ederim.

Sorularınız varsa alabilirim

• CBR 250'ye ve Kawasaki ninja 250sl'e kıyasla ne diyebilirsiniz hocam?

Boyunuz kilonuz kaç? Sele yüksekliği uzun mu?

Yedek parça durumu nasıl?

Vibrasyon?

En çok merak ettiğim konuda frenler nasıl? Ayrıca abs var mı r25lerde? Varsa sizinkinde var mı ve bir faydasını gördünüz mü?
  • Kawasakiye göre kıyaslama yapamayacağım fakat Cbr 250 'ye göre daha kalıplı , daha agresif, çift silindir olması, performans olarak Cbr 250den daha iyi, ve Cbr 250'ye göre hakimiyeti biraz daha zor.

182 boyundayım sele yüksekliği gayet iyi.

Titreşim hernekadar beni çok fazla rahatsız etmesede var. Artçım yüksek devirlerde titreşimi hissettiğini söylüyor.

Frenler bana göre iyi. Arka fren çok kötü olmasada biraz zayıf. Abs malesef yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcExpertt

Kawasakiye göre kıyaslama yapamayacağım fakat Cbr 250 'ye göre daha kalıplı , daha agresif, çift silindir olması, performans olarak Cbr 250den daha iyi, ve Cbr 250'ye göre hakimiyeti biraz daha zor.

Titreşim hernekadar beni çok fazla rahatsız etmesede var. Artçım yüksek devirlerde titreşimi hissettiğini söylüyor.

Frenler bana göre iyi. Arka fren çok kötü olmasada biraz zayıf. Abs malesef yok.

elciklerde aşırı bir vibrasyon yok değil mi ? uzun bir yola gidecek olsanız güvenebilir misiniz?

2. motorum yüksek ihtimalle R25 olacak

• Elciklerde hissetmedim şuana kadar. Kesinlikle güvenirim ama lastikleri değiştirmek şartıyla

Allah gönlünüze göre versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: evaportian

quote:

Kawasakiye göre kıyaslama yapamayacağım fakat Cbr 250 'ye göre daha kalıplı , daha agresif, çift silindir olması, performans olarak Cbr 250den daha iyi, ve Cbr 250'ye göre hakimiyeti biraz daha zor.

elciklerde aşırı bir vibrasyon yok değil mi ? uzun bir yola gidecek olsanız güvenebilir misiniz?

2. motorum yüksek ihtimalle R25 olacak

Usta ilk motorun neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    İlk motorum R25 daha önce burada konusunu açmıştım ilk motor olarak almalımıyım diye. Ama ilk defa motor kullanmıyorum arkadaşlarımın motorunu fırsat buldukça kullanma imkanım olmuştu ama hem bayağ zaman oldu hemde çokta fazla sürmedim.
  • quote:

İlk motorum R25 daha önce burada konusunu açmıştım ilk motor olarak almalımıyım diye. Ama ilk defa motor kullanmıyorum arkadaşlarımın motorunu fırsat buldukça kullanma imkanım olmuştu ama hem bayağ zaman oldu hemde çokta fazla sürmedim.

Senin konularını full okudum hocam onu yukarıdaki arkadaşa sordum

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam Alıntıyı görmemişim

• İlerde cbr250 veya r25 almayı düşünüyorum ama boyum 1.71 ayaklarım bu iki motorda yere değermi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyu 1.70 olan arkadaşım bindi motora parmak uçları degiyordu

• PcExpertt kullanıcısına yanıt
    O zaman bana gelmez gibi ya. peki bir şekilde alçaltmak mümkünmü motorları

• O konuda bilgim yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Senin konularını full okudum hocam onu yukarıdaki arkadaşa sordum

Cbr 125 alacağım hocam alıştıktan sonra hızlıca 250ccye geçmek istiyorum

• PcExpertt kullanıcısına yanıt
    Benim boyumda 1.70 ama pamak uçlarım falan değil ayaklarım tam olarak yere değiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilay61

İlerde cbr250 veya r25 almayı düşünüyorum ama boyum 1.71 ayaklarım bu iki motorda yere değermi acaba?

Motorun altında nasıl duracağını merak ediyorsan bu siteyi ziyaret et hocam..

http://cycle-ergo.com/

@PcExpertt Masa içi kasa projen efsane olmuş. Hala aynı düzende devam ediyor musun?
    Konu dışına çıktığım için özür. Demeden edemedim
    R25 hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim :^)

• mesmeyut kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim evet hatta daha da geliştirdim fakat paylaşmak için bir türlü fırsatım olmadı

• mesmeyut kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bakıcam hemen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.