Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.843
Cevap
43
Favori
331.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 11.2 yapacağım...
  • ulen biz hala 2.1 kullanıyoruz
  • şükrü hocam coşmuş,güle güle kullanasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

Hayırlı olsun hocam

Ben 11.2 yapacağım...

Ahmet ustad yakisir sana, bende 11.2 yapmak isterim ama arka duvarin yarisinda ust kat merdiven girisi var, left surround back oblik duvarda duruyor, rear high olarak iki hop. koysam yine left rear high oblik duvarda duracak. Hem gorsel olarak hemde ses olarak cok uygun gozukmuyor, bu sebeple baska bir cozum bulana kadar 9.2'ye devam. Sesin bu kadar farkettigini bilseydim cok daha once bu hop,lari alirdim, neyse artik...

quote:

şükrü hocam coşmuş,güle güle kullanasın

Tesekkurler Tamerege

quote:

ulen biz hala 2.1 kullanıyoruz

sayin Eresgu umarim sizde istediginiz gibi bir sistem kurarsiniz...

• selam,

electroworld de yamaha rxv-661 i 999 tl ye veriyolar nasıl fiyat acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

Oda iyi ben kulaklık kullanıyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: knggizmo

selam,

electroworld de yamaha rxv-661 i 999 tl ye veriyolar nasıl fiyat acaba?

861 in o fiyatlara satıldığı oldu o sebeple bence yüksek fiyat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

.eresgü koptum buna yaaa....bu arada şükrü hocam hayırlı olsun.güle güle kullanın.
  • az kaldı bi centır alıcam da 5.1 parası centır fiyatı
  • herkese selamlar yamaha rxv 465 in ekranında o an kullanılanin dsp efekktinin ismi yerine (7 ch enhancer gibi),input isminin(digitürk, bluray gibi)yazması için ne yapabilirim?Çünkü input ismi 2-3 saniye görünüyor dsp efektte geçiyor tekrar. yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

Yine Yamaha olarak bir ilke öncülük ediyoruz... 9.2

(hikayesi de şöyle..

Dün hastanedeki odamda bilgisayara baktım Onkyo forumunda Karadenizliler ile Adana'lılar konuşuyor, front high ve front wide için.. Benim de elimde hanımın verdiği liste var, domates, salatalık, ananas gibi şeyler alınacak...Düşündüm markete giderken bir de surround hop. alayım diye. Sebze-meyve arabada sıcaktan bozulmasın diye de önce benim elektronik mağazasına gittim Bose'lara baktım 161'in tipi hoşuma gitti ve aldım...)

Notebook'tan da setup'ını yaptım...

hayırlı olsun ,
    manavdan domates,salatalık alır gibi cihaz alıyorsunuz valla
    gözümüz yok Allah daka çok versin,iyi dinletiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

hayırlı olsun ,
    manavdan domates,salatalık alır gibi cihaz alıyorsunuz valla
    gözümüz yok Allah daka çok versin,iyi dinletiler.

quote:

Orijinalden alıntı: zapatero
    bu arada şükrü hocam hayırlı olsun.güle güle kullanın.

Arkadaşlar çok teşekkürler.

Feelulive, Arabistan piyasası Türkiye'den çok farklı, vergi yok, petrol çok. Bu sebeple burada alışveriş rahat oluyor, düşünmüyorsun.

Şu anda Z11'e toplam 9.2 ve bir çift Soavo1 olmak üzere 11.2 hop. takılı, son bir çift hop. girişi boş kaldı. Onu da üst kata hop. alarak doldurayım diyorum, bakalım önümüzdeki günlerde kafama yatan birşeyler olursa 13.2 yaparak sistemi tamamlarım.

quote:

Orijinalden alıntı: adnanz

herkese selamlar yamaha rxv 465 in ekranında o an kullanılanin dsp efekktinin ismi yerine (7 ch enhancer gibi),input isminin(digitürk, bluray gibi)yazması için ne yapabilirim?Çünkü input ismi 2-3 saniye görünüyor dsp efektte geçiyor tekrar. yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler...

Sayın adnanz, setup'tan kolaylıkla yapılabiliyor diye hatırlıyorum, remote'ta option tuşu da olabilir, kitapçıkta detaylı açıklıyordu.

• Şükrü Bey hayırlı olsun. Duvar kağıdı yerine kablodan duvar olmuş sizinkisi. Hanım faktörü ev lojman diye ses etmiyor sanırım ama bu iş yurda dönünce de böyle gider umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasif@

Şükrü Bey hayırlı olsun. Duvar kağıdı yerine kablodan duvar olmuş sizinkisi. Hanım faktörü ev lojman diye ses etmiyor sanırım ama bu iş yurda dönünce de böyle gider umarım

Teşekkürler, aynen öyle, hanım burada pek karışmıyor ama bir şekilde Türkiye'ye dönersek o kadar rahat olamam. Aslında planımı yaptım, bahçe katındaki geniş odayı 11.2 yapacağım, yanındaki daha küçük odayı da 5.1 veya 7.1, orta kattaki salona da Z11 B speaker'ları koyacağım (şu andaki setup ile Soavo1'ler)... Ama kabloların hiç gözükmemesi gerekir....buradaki rahatlık mümkün değil tabii, WAF devreye girer

• Şükrü hocam eline sağlık.güle güle kullan.benimde kafamın takıldığı şey Bose hop.in oraya nasıl montajlandığı? uzun iş hakikaten.hem boydan hem işin süresinden hehehehe
  • Vallahi bendeki 876'yıda size göndereceğim zira hakkını veremiyor gibi hissediyorum. Z11 ancak bu kadar hakkıyla kullanılabilir herhalde. Hatta sizin gibi kullanan bir ikinci kullanıcı varmıdır merak etmiyor değilim.
  • valla @ahmet ustad duymasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 10 Mart 2010; 11:29:46 >
  • Bende Şükrü hocanın hem ameliyat yapıp, hem de zaman isteyen böyle bir hobiye nasıl zaman ayırabildiğini merak ediyorum doğrusu.Şu Grey's Anatomy dizisini seyrediyorum, ordaki doktorların hayatını, daha doğrusu özel hayatlarının bile olamadığını görünce,Şükrü hoca bizi doktorum diye kandırıyor gibime geliyor.
    Şaka bir yana hakkaten helal olsun Şükrü bey.çok yönlü biri olduğunuzu sanıyorum ve sizi takdir ediyorum.
  • Sevgili Zapatero Turkiye'de olsam bu kadar zaman ayirmam mumkun degildi ama Arabistan ortami farkli. Burada calisan yabancilar icin oyle sistem kurulmus ki, insan sadece isini yapiyor gunluk hayatin hicbir angaryasi yok. Askeri guvenlikli site icinde elektrigi, suyu odenen dayali doseli lojman veriyorlar. Evdeli her tadilat icin site yonetimi eleman yolluyor, zaman kaybi olmuyor. (the_cantan'in soyledigi duvara hop astirmak en kolayi, cagiriyorum destek biriminden birini artik Baglades'limi, Hint'limi kim gelirse merdiveni getirip montaji yapiyor. Gerekli olmadigi halde 3-5 tl (turk lirasi karsiligi) verincede cok mutlu ayriliyorlar)

Cocugu okuluna yine sitenin servisleri goturup getiriyor, calisan kadin ile. O tip isler icinde zaman kaybi olmuyor.

Zaten calisan kadinlar bizim ulkedeki calisan kadinlar gibi ah uh demeden calisiyorlar, ev de hanim icinde cok rahatlik oluyor.

Boyle olunca da hobilere zaman kaliyor.

Altanpsx onerin icin cok tesekkurler ama biliyorsun Yamaha olmazsa olmaz...

Son olarak bugun gidip zone speaker'i olarak Bose 201 alsam mi diye dusunuyorum, kitapligin icine koyacagim icin boyutlari uygun geldi... Boylece Z11'in arkasinda bosa giden hop. baglantisi kalmayacak... (201'i gerekirse daha sonra 9.2'yi 11.2 yaparken surround olarak da kullanabilirim)

• Yaş kurtarsa üni sınavlarına girip doktor olurdum bu saatten sonra
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.