Şimdi Ara

Yakuza 0 Türkçe Yama (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
26
Favori
128.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bu yama sadece ana hikayemimi tr yapıyor yan etkinlik ve menüler ingilizce mi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yalnızca menüler İngilizce

• one drive linkini tekrar yükler misiniz link kırık sanırm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yamayı kurmuyor dosya halinde yama yokmu kopyalıyıp yapıştıralım

• bu kadar kompleks bir türkçe yama nasıl yapılır vay arkadaş.

Ne yapsam olmuyor bi şu eksik bi bu eksik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverMinds -- 23 Nisan 2021; 13:2:59 >
  • Koniçiwa K kullanıcısına yanıt
    Linki kopyalayıp yeni sekmede açın. Otomatik olarak inmeye başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam sürümünde sıkıntısız çalışıyor. Menü ve yetenek açıklamaları dışında her şey Türkçe.

• Son link kırık. Düzeltebilir misiniz ?

• ŞU MESAJ BAŞA MI SABİTLENİR NE YAPILIR YA.

LİNKLER KIRIK FALAN DEĞİL 2 ÜSTTEKİ MESAJI OKUYACAK KADAR ÜŞENGEÇ MİSİNİZ

REFLİ LİNK OLDUĞU İÇİN AÇMIYOR. LİNKİ KOPYALAYIP EDGEDEN YAPIŞTIRIP İNDİRİN

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Şimdi bu yama sadece ana hikayemimi tr yapıyor yan etkinlik ve menüler ingilizce mi ?

Menü, oyun içi yönetilebilen dükkan ve kulüpler gibi yerlerin yönetim yerleri, ince detayları tamamen İngilizce sadece yan görevler ve ana görevler Türkçe doğru bilgi verelim lütfen.

• FurkanKacuru F kullanıcısına yanıt
    Linki kopyalayıp yeni sekmede açın. Otomatik olarak inmeye başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun süredir gördüğüm en rezil yama işi

kelimeler düzgün çevrilmek yerine çevirmenin kafasına göre çevrilmiş

örn(kendine dikkat et olan bir yer Allah'a emanet ol diye çevrilmiş)

yabancı dil bilmeseniz bile yabancı dilde oynamanızı öneririm ortamın havasının içine ediyor yama

• Emeğiniz için teşekkürler.

• bana yardımcı olabilecek var mı ben beceremedim çünkü

• midplus M kullanıcısına yanıt
    Tam olarak neyi beceremedin hocam?
  • Ellerinize sağlık, yama çok çok başarılı. Gün itibarı ile başladım oyuna :)

• Yakuza 0 Türkçe Yama

sinematik ingilizce açıldı yardım edermisiniz. Herşeyi doğru yaptım steamden oynuyorum. dosyaların bütünlülüğünü doğrulayıp tekrar kurdum ama yine olmadı. (edit:çözdüm oyunun dosyalarından yammayı kaldır dosyasını açıp yamayı kaldırıp bütünlülüğünü doğrulayıp yeniden yükledim çalıştı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKacuru -- 20 Haziran 2021; 13:50:13 >
  • buradan tüm mağdur olanlar adına yazıyorum.

La arkadaş iyi güzel tr yama yapmışsın ama yaptığın işi millete zulüme çevirmişsin.

çevirdiğin dosyaları exe halinde paket yapmışsın iyi güzel de onun yanında verdiğin dosyaları karmon çorman işi çorbaya çevirmişsin madem işi çorbaya çevireceksin niye exe paketlemekle uğraştın ki verseydin herkese dil dosyalarını millet kendi kopyala yapıştır yapsaydı. yakuza0.reg dosyası oluşturmuşsun içine milletten oyun dosyasının yolunu göstermesini istiyorsun la arkadaş kurulum exende manuel ekleme varya orda adam oyunu ekleyince yolu alıp yakuza0.reg dosyasını oluştursana

bir link daha vermişsin bunu sonradan oyun içine atın diyorsun la arkadaş madem elle atacaktık exe olarak niye paketledin kurulumu tr yamanın içine sonradan verdiğin bu dosyayı da koysana kurulum yaparken o sonradan elle atılacak dosyayı da eklesene, la arkadaş bir link vermişsin yüz kişi yazmış link bozuk diye herkese tek tek linke tıklamayın kopyalayıp tarayıcıya yapıştırın diyeceğine dosyayı adam gibi bir siteye upload edip linkini değiştirsene.

La arkadaş türünün son örneğimisin senin gibi dar kafalı biri nasıl türkçe yama hazırlamış hayret doğrusu

senin bütün bu çorbaya çevirdiğin işi tek tıkla çözmek mümkün ama nerde sende o kapasite

millete zulüm olmuşsun.

emek hırsızlığı olmasa dil dosyalarını alıp kendim paketliyecem millet tek tıkla kurup tek tıkla kaldırsın diye.

bide tr yama kurulumuna 20 saniye koymuş 4 başlığa adını yazmış 20 saniye bekletiyorsun milleti, yetmemiş birde progress bar koymuş bir saat kurulum beklettiriyorsun milleti 5 saniyelik dosya yapıştırmak için.

la arkadaş neyse gerisine terbiyem müsaade etmiyor siz anladınız....

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.