Şimdi Ara

Yakuza 0 Türkçe Yama (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
26
Favori
128.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Level dergisini okurken şimdi yeni fark ettim bu oyunu PlayStation 4 slim sahibiyim bu oyunun tüm serileri psde var ama Türkçe yok. pcde Türkçe oynamanin keyfini çıkarın arkadaşlar. Ne yapalım oyunu anlamadan oynayacağım psde 84 lira bu arada steamda 60 lira . İlk oyunu alacagim.
  • Vallahi helal olsun, elinize sağlık. Oyunda o kadar çok diyalog var ki bazen okumaktan yorulup geçiveriyorum, siz üşenmeyip yan görevleri bile çevirmişsiniz.

• Tebrik ederim harika bir iş çıkarmışsınız.
  • - YAKUZA 0 UPDATE V3.2-PLAZA güncellemesini indirip kurun. https://www.skidrowcodex.net/yakuza-0-update-v3-2-plaza/

- YAKUZA 0 UPDATE V4-PLAZA güncellemesini indirip kurun. https://www.skidrowcodex.net/yakuza-0-update-v4-plaza/

bunları indirmek kurmak ölüm

- yakuza0.reg dosyasını çalıştırın ve çıkan uyarılara Evet seçeneği ile onay verin.

- Türkçe yamayı kurun. Yama kurulumunda oyunun kurulu olduğu dizin otomatik olarak bulunacak ve Kur düğmesi aktif olacaktır.

- Yama kurulumundan sonra arşivdeki Yakuza0.exe dosyasını oyun klasöründeki dosya ile değiştirin.

bunları yapıp oyunu türkçe yapmayı başaranlara devlet mayiş bağlamalı valla hak ediyorlar

• 3.2

4.0 güncellemelerini yaptım

reg dosyası düzenledim

türkçe yamayı kurarken hact.par dosyası bulunamadı veya uyumlu değil yazısı çıktı

bi yamanın kurulumunu bu kadar zor yapmakla yamayı yapmamak arasında bi fark yok

• İlerleyen bölümlerde Goro Majima'nın sahip olduğu Grand'ın önünde paraçantası tanioka diye bir adam açılıyor ondan para saçmayı öğreniyoruz ve para yatırma diyaloglarına giriyoruz bir kaç diyalog sonrasında onaylıyoruz para yatırmayı ve sonraki diyalog geçilmiyor oyun öyle takılı kalıyor devam etmek için kapatıp açmak gerekiyor internetten biraz bakmaya çalıştım ama oyunla ilgili bir hata değil sanırım tr yamadan kaynaklanıyor olabilir yama güzel bir yama takdir ediyorum bir hata görünce paylaşmak istedim

• irgamkevar İ kullanıcısına yanıt

Hatırladığım kadarıyla bu sorunun düzelmesi için media.rar'dan wdr.par'ı atmak gerekiyor oyunun dosyalarına (ana konudaki OneDrive linkindeki rar).

• Hocam merhaba setupın açılmış şeklini yani yama dosyalarını paylaşırsanız xbox gamepasse de yamayı yapabiliriz

• zaykeNN Z kullanıcısına yanıt

Upgrade dosyalarını ne yazık ki indiremiyorum. Temin ettiğin sitenin linkini verir misin ?

• Hocam siz cmd ekranını yapabildiniz mi? Bende xcopy kısmında "unable to create directory" hatası veriyor.

• gamepass ile türkçe oynamak mümkün mü?

• donanımhabere bakın çoğu oyun gamepass ile türkçe yama şeklinde oynanabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Norance

Hocam siz cmd ekranını yapabildiniz mi? Bende xcopy kısmında "unable to create directory" hatası veriyor.

cmd ile yapmak zor sen dh forumunda zartzurt456 diye biri var onun şekli ile yaparsanız cmdsiz şekilde hatasız yaparsınız

• VİRUS BULAŞTI İNDİRMEYİN V kullanıcısına yanıt

Her halde nisan şakası. Öyle olması lazım çünkü...

• Ben yamayı çok uğraşarak kurdum sizlere de anlatayım.

Öncelikle xbox game pass sürümü için çok yol dendim olmadı mecburen korsan indirdim. Burada dikkat etmeniz gereken konu CPY sürümünü indirmek onu indirmek için ise update lerin verildiği sitede CPY sürümü var 20gb lık olan onu indirin kurun.

Güncellemeleri indirip kurmadan önce reg dosyası ayarını yapın sonra reg dosyasını çalıştırın.

Sonra güncellemeleri indirin kurun.(Güncellemenin içinden çok fazla rar dosyası çıkıyor o rar dosyalarının ilkine sağ tık yapıp buraya çıkar deyin içinden çıkan setup u kurun sonrasında PLAZA klasöründeki dosyalarla crack yapın. Her iki update inde sırasıyla crack ini yapın.)

Ardından steam versiyonundaki türkçe yamayı kurun.

Sonra korsan versiyondaki yakuza0.exe yi oyunun kurulu olduğu yere atın gelen değiştirme uyarısına evet deyin.

Ardından medya dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atın gelen uyarıya evet deyin.

Hayırlı uğurlu olsun :D menü İngilizce ama oyun içi Türkçe...

• SubZeroWins S kullanıcısına yanıt

Bu kadar uğraşacağına keşke satın alsaydın. İndirimde 15 liraya düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Bu kadar uğraşacağına keşke satın alsaydın. İndirimde 15 liraya düşüyor.

Hocam gamepass de var diye almamıştım. Gamepass e de yama zor da olsa yapılıyor bu oyun için olmadı mecburen uğraştık :D

• SubZeroWins S kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun. Çok güzel ve uzun bir oyun. Parasını hakediyordu.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.