Yüzbaşı
08 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
192.950 km de şuan aktif olarak işe gidip gelmek için kullaniyorum.

Sahibinden uzerinden ulaşınız ilan no 761833938

Yakıtı az yaksın ve rahat olsun diyorsanız bu arac tam size göre.

43 litrelik simit tank vardır.
Lpgyi 3.40tan alıyorum sakin kullanımda 24-25 kuruşa kadar düşüyor. İçime sinmediği için 2018 aralık ayında brc enjektörleri sıfırı ile değiştirdim.

Ön iki lastiği 2019 yaz ayında hankooktan 0 olarak degiştirdim.
Arka iki lastigin durumu %70dir.

Arac üç yıldır bende kazası belası olmadı. Sadece park halinde arkadan birisi dokundurduğu için bagajda nokta hata ve sağ arka stopta ince çatlak vardır son fotograflarda gorebilirsiniz hiçbir şeye engel değildir.

Benden önce ki sahibi iki adet kazaya karışmış 5664 sorgusunda bu gözüküyor. Fotoğraflarda görebilirsiniz.

İş nedeniyle telefonlara cevap veremeyebilirim öncelik mesajdır.

Not: Fotoğraflarda belli olmamış ön kaputta güneş yanığı bulunmakta.

Ekspertiz raporu aracı alırken ki tarihe aittir. Harici bir şey söz konusu değildir.

İyi günler..

Merhaba 500-750 bandinda beni uzmeyecek ikinci el projeksiyon bakıyorum mesafe 3,5mt den bunlari yaziyorum ve size danısıyorum cunku bilgim 0.
Merhabalar forumu biraz gezdim herkes 4000-5000 bandında urun inceleyip tanıtım yapıyor. Bizim gibi dar gelirliler sinema odası yapmasın mı 😁

Tavsiye istiyorum maksimum 500 tl

Belki diger kullanicilarin da işine yarar
Selam arkadaşlar, abilerim.

Aracım 2004 astra G kasa Lpgli. Arac seyir halinde çekişten düşüyor ve stop ediyor. Devir cok duzensiz videoda da gordugunuz gibi devir dustugu zaman stop ediyor. Ve bu arızayı sadece abs ışığı yandığında yapıyor. Ayrıca Hararet yükselmiyor.

Sorunuma yardımcı olabilecek ve İzmir içinde beni yönlendirebileceğiniz usta varmı? Teşekkürler İyi Forumlar..

Video 1: hareket debriyaja basılıp devir dustugunde stop ediyor

http://dhbr.co/bs5d

Video 2: km gostergesi, abs ısığı ve hararet göstergesi

http://dhbr.co/bs5e
Alinik 205 40 17 lastik
Merhaba herkese iyi günler.

Ablam için bir araba bakıyoruz maksimum 12- 13.000₺ ye kadar kredi çekilip alınıcak aklımda iki adet araç var fakat piyasa fırladığı için denk getirmek baya zorlaşmış

Dusundugumuz

1- Twingo (tek kapı olması düşündürücü)
2- 1.25 fiesta flair, fun

Yani bayan bineceği için derli toplu bir şey bakıyoruz önerilerinize açığız teşekkürler
Bunedir
İyi gunler

opel astranin uzerinde takili gelen philips car 400u degistirmek istiyorum 100-150 bandinda auxu olan bir teyp ariyorum bugun degistiricem yardim
7.92 tekne yaptirdik yesil belgeli evrakli plaka ariyoruz %20 si kullanilmamis 6.90 a kadar kullanilmis 8 metreye kadar olabilir yardim
Sabahtan beri baglanamiyoruz bulundugumuz bolgede kimsede yok izmirde oturanlar ne durumda cekiyormu wifiniz
Hakkında
Meslek: http://twitter.com/velibozdag
Forum İmzası:
Work Hard'
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC-
Otomobil
Ford
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 909
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 30.142 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 532 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.