Şimdi Ara

Yağmur ve altyapı gerçeği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
4.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kugutex

Acilen istanbula 80 yılından sonra gelen herkes geri gonderilmeli. İstanbul eski haline getirilmeli. Yoksa istersen paris belediyesini getir bir şey yapamaz bu sehre.

Bir deprem olsa ülkenin ekonomisi çökecek.

İstanbul bu nüfusu kaldırmıyor. Ama böyle büyük bir müdahale de mümkün olamaz kanımca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

Acilen istanbula 80 yılından sonra gelen herkes geri gonderilmeli. İstanbul eski haline getirilmeli. Yoksa istersen paris belediyesini getir bir şey yapamaz bu sehre.

İstanbul bu nüfusu kaldırmıyor. Ama böyle büyük bir müdahale de mümkün olamaz kanımca.

Evet bende lafın gelişi dedim. Ama olsa ne güzel olurdu.

• Hep cehapenin suçu...

Yoksa fetömüydü?
  • O kadar yaptıkları yollarla övünürler, al bir yağmurda olan rezilliğe bak.
  • Anası ağlatılmış Doğanın intikamı da böyle oluyor işte. sadece bizim ülkemiz değil bütün dünya aynı bokun peşinde betonlaşıyor doğayı yok ediyor sonrada yumurta kapıya gelince VİYYAKK gülsek mi ağlasak mı bilmiyorum bir böcek kadar aciz ve güçsüz ama bir o kadarda küstah her boku biliyorum diyen bu canlıların haline.
  • doğanın ağacların yeşilliğin nekdar önemli olduğu birkere daha kanatlandı.eğer doğayı yok edersen havayi kirletirsen birgün dünya hava durumları değişir ve ilerki yıllarda dahada değişcek.önelemler alınmalı heryer inşaat oluyor ve gitgide dahada kötü olcak böyle giderse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

Anası ağlatılmış Doğanın intikamı da böyle oluyor işte. sadece bizim ülkemiz değil bütün dünya aynı bokun peşinde betonlaşıyor doğayı yok ediyor sonrada yumurta kapıya gelince VİYYAKK gülsek mi ağlasak mı bilmiyorum bir böcek kadar aciz ve güçsüz ama bir o kadarda küstah her boku biliyorum diyen bu canlıların haline.

BÜTÜN DÜNYA ŞEHİR PLANLAMA KRİTERLERİNİ GÖZDEN GEÇİRMELİ.
    İklim şartları değişiyor bunu göz önüne alıp acil önlemler alınmalı aksi halde tüm dünyada sürekli olarak benzer durumlar yaşanmaya devam edecek.
  • Yağmur ve altyapı gerçeği
  • İstanbulunda altyapısı zaten ahım şahım değil. Lakin ki CHP olsa şu an İstanbul kalmamıştı. En ufak yağmur da İzmir ne halde görüyoruz. AKP Belediyeciliği kötünün iyisidir.
  • Adam gibi normal bir günümüz yok yemin ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

İstanbulunda altyapısı zaten ahım şahım değil. Lakin ki CHP olsa şu an İstanbul kalmamıştı. En ufak yağmur da İzmir ne halde görüyoruz. AKP Belediyeciliği kötünün iyisidir.

Ona buna çamur atmayın işinizi yapın efenim. Vergilerin hakkının yarısını verseniz yeter. Çiçek böcekle bitmiyor belediye işleri.

• 18 Temmuz Yağmur Darbesi

Yağmur ve altyapı gerçeği
  • Vallahi bundan sonra yerel seçimlerde FETÖ'cü Kadir Topbaş hazretlerine oy veren haindir.

• BİNALİ'DEN İLK RESMİ AÇIKLAMA GELDİ ŞOK ŞOK ŞOK

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Ben ne dedim ?

• haydarali34 kullanıcısına yanıt
    100 yıllık metrolar vs akpnin dünyaya meydan okuyan beton projeleri

25 yıla yakındır istanbul belediyesi sizde.

bu mu şimdi hizmet?

insan biraz utanır be.

izmir felan olsaydı bülbül gibi şakıyordunuz şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoobEater -- 18 Temmuz 2017; 14:11:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Dünyada doğal afet olmasını ülke iktidarına bağlayan , fakat iktidarı hüloğ diye aşağılayıp cahil kesim diyen tek parti ve savunucuları kimdir

A)chp

B)chp

C)chp

D)hepsi

CHP'li olmadığım için üzerime alınmıyorum da, yine de insanın aklına bir soru geliyor; dünyada 65 kg yağış düşüp de her defasında ortalığı sel götürmesine sebep olan, biçimsiz ve uygun olmayan inşaatlara izin verilerek afet yaşanmasına sebep olan, insanların mal ve can kaybına uğramasına neden olan kimdir ?

a)CHP

b)CHP

c)AKP idaresindeki belediye

d)"Hatırlarsanız geçtiğimiz senelerde Londra'ya da yağmış ve Londra metrosunu da su basmıştı"

e)Allah ediyi

Cevap veriyorum e şıkkı hüllllllovğ

• Hava Durumu ; meteolojiden bu Sabah aldığımız bilgilere göre , CHP'lilerin yıllardır beklediği yağmur bugün yağacak 😂😂

• quote:

Dediğiniz yapilsa ekonomi batar. Yapilan milyonluk konutlari kim alacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.