Şimdi Ara

yağ bezesi için ameliyat olmayın sirke yokediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
6
Favori
222.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onlar para kazanma derdinde,sizede ameliyat izi hatıra kalıyor
    ilaç sektörü hastalıklar bile dünya para düzeni için kuruldu

bitki tedavisi gibisi yok,şifalı bitkiler kitabında yazıyor,sirke test edildi yüzde yüz geçiriyor

üzüm sirkesi,beze döküp yağ bezesine 2 günde bir,1 saat kompres yapın,toplam 1 hafta sürsün,beze yumuşar ve kılcal kanallar açılır,iltihap kılcallardan akar gider
    ama kana iltihap karışınca çok az sıcaklık ateş yapabiliyor çok sorun değil,grip olmuş gibi

sonra 1 hafta mola verinki ateş düzelsin.sonraki hafta yine uygulayın

toplamda 2 haftada tamamen yok oluyor

ameliyata 3000 tl istedıler.sirke 1.5 tl ve iz yok

• EXXCALIBUR kullanıcısına yanıt
    EXXCALIBUR demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: EXXCALIBUR

saç dökülmesine manda dışkısı kesin çözüm

hocam ben 9 aydır kafama sürüyorum manda dışkısı bazen de oral olarak uyguluyorum bazen de cildim için maske yapıyorum bazen de anal olarak insertasyon yapıyorum ama bir gelişme göremedim neden olabilir
  • Hangi kitapmış bu? Konuyla alakasız ama bende bir bilgi paylaşayım. Gömlek koltuk altları deo stick ve ter ile çok kötü bir iz oluyor ve kesinlikle ne yaparsam hangi deterjanı kullanırsam kullanayım geçmiyor. Elma sirkesi ve karbonat kullanarak %80 başarı sağladım:)
  • anlamadım şimdi senin başına mı geldi bu durum ve sen bunu uyguladın mı bunu?
  • saç dökülmesi için olanı verir misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saç dökülmesine manda dışkısı kesin çözüm
  • deneyeceğim güzel konu
  • quote:

hocam ben 9 aydır kafama sürüyorum manda dışkısı bazen de oral olarak uyguluyorum bazen de cildim için maske yapıyorum bazen de anal olarak insertasyon yapıyorum ama bir gelişme göremedim neden olabilir
  • Hocam azıcık bir şey ufak bir it dirseği var alt göz kapağımda. Onu da geçirir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

quote:

hocam insertasyon işlemini nasıl yapıyorsunuz daha detaylı açıklar mısınız? ss de atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

quote:

Üstadım bu derece yapılan uygulamalardan etkin bir sonuç alınamamasının tek bir sebebi olabilir; Kinsey ölçeği değerlendirmesinde 5 veya 6 derecelerde ölçümlenme ihtimaliniz..
  • aynısı bana oldu 2 cerraha gıttım ıkısıde sehırde ünlü
    bipom dedıler.o ne dedım ıyı huylu yag bezesı dedıler
    kesıp alırız 3000 tl dedıler...tabı ıkısıde aynı demedı fıyatı..bırı 3000 tl dedı

ya sirkeyi bilmiyorlar.ya ıslerıne gelmıyor.yada tıp adı altında presedur amelıyat yapıyorlar

ben denedım beze kalmadı

hatta fızık tedavıcı kılcal tıkanmıs kalın derı altı yag bırıkmıs dedı

sıfalı bıtkı kıtabında sirke yazıyordu..ben hep deneme yanılma yaparım

kesın ıse yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn It To The Ground

anlamadım şimdi senin başına mı geldi bu durum ve sen bunu uyguladın mı bunu?

evet denıze gırerken tısort cıkaramıyordum..bende 4 yıldır beze var.2 once ve gecen sene 1 er doktora gıttım
    bu sene fızık tedavıcıye gosterdım.hepsı kesın amelıyat dedıler
    sirke olayını 2 ay once buldum..işe yaramaz sandım.hatta kılcal açıcı ilaç iç dedı eczanem

bende sirke kolay dıye tv karsısına yatıp,sırkelı bezı ustune kompres yaptım

beze yarım saat sonra pamuk gıbı yumusuyor.cok bastırmayın iltihap rıskı olur

ben az bastırıyorum hafıf hafıf dengelı,yaklasık 10 saat sonra bıraz vucutta ısınma hıssedebılırsınız..o iltihap oluyor kana karısıyor.tıpkı grip olunca ateslenme gıbı..

ama gecıyor sorun olmuyor.o ateslenır gıbı olma durumunu ılk yapınca anlayamadım sonra anladım..sirke kılcalları açıyor,beze o yuzden ufalıyor

• kırmızı üzüm sirkesını
    bır selpaga bolca dök,ve selpagı sıkma

onu beze ustune koy yarım saat dursun...ılk basta boyle yap...ıkı gun sonra yıne yap..ıkı gun sonra yıne...kuculdugunu yumusadıgını anlarsın elleyınce
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam beze büyüklüğü ne kadardı tarif edebilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Hocam beze büyüklüğü ne kadardı tarif edebilir misiniz ?

eni boyu 6 cm kadar,yukseltısı 2 cm kadar,nerden baksan 2 veya 3 yemek kasıgı yag cıkardı

bu resımdekıne benzıyordu

yağ bezesi için ameliyat olmayın sirke yokediyor

keşke ise baslamadan ss cekseydım,işe yaramaz sanıyordum..3 seansta kılcallar acıldıktan sonra kuculmeye basladı

hemen işe yarıyor.öyle uzun beklenmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 21 Haziran 2017; 15:6:53 >

• Iyi guzel alternatif tip da yag bezesinde neden iltihap olsun ki

• aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de iki tane yağ bezesi var biri bacağımda biri karnımda olmak üzere fakat boyutlari küçük el ile iyice yoklamak gerekiyor bulmak için. Bu durumda kullanmak işe yarar mı veya zararı olur mu diye düşünmekteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ConyMarsona

Iyi guzel alternatif tip da yag bezesinde neden iltihap olsun ki

galiba kılcal acıyor,yag bezesı kuculdugune gore,derı altından bır yere akıyor

tahmınım kana karısıyor,oda ıltıhap yapabılır

cunku ben ılk seferde bıraz bas agrısı vucutta sıcaklık hıssettım ateş yaptı gıbı..ıltıhap grıp oluncada oyle oluyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Hocam bende de iki tane yağ bezesi var biri bacağımda biri karnımda olmak üzere fakat boyutlari küçük el ile iyice yoklamak gerekiyor bulmak için. Bu durumda kullanmak işe yarar mı veya zararı olur mu diye düşünmekteyim

deri 1 saatte sirkeyi emer gozeneklerden emıyor ıltıhaplı bezedekı kılcalı acması lazım işe yarar sendekı ufak zaten
    bendekı buyuktu,avucun yarısını dolduyordu

ama su an ellesemde beze yok,dumduz oldu
  • arşivime bakıcam bazen hatıra ıcın resım saklıyorum,yandan cekılen ustsuz fotoda beze olan yer ss cıkarsa atarım

şu an ceksemde duz orası..onemlı olan gecen senekı fotoya ulasmak
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.