Şimdi Ara

XXX: The Return of Xander Cage

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz ay Columbia Pictures tarafından yapılan açıklama da XXX filmlerine yeni bir üye katılacağı ve bu filmin adının XXX: The Return of Xander Cage olacağı belirtilmişti.

Filmin yapımcılığını Joe Roth, yönetmenliğini Rob Cohen ve Vin Diesel’in yapması beklenen filmin muhtemel çıkış tarihinin 2010 olduğu açıklandı. Cohen’in yaptığı açıklamaya göre filmin senaristleriyle bir araya geldiklerini ve 2010 yılının yaz aylarına bu filmi yetiştirmek için çalışmalara bağladıklarını ifade etti.

ayussualfa sitesine tesekkürler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Vin Diesel varsa olay bitmiştir zaten...Bu aynı zamanda "Return of Yelena" olsun isteriz
  • Yeni filme hazırlanırken

XXX: The Return of Xander Cage
  • Bu filmin konusu boks filan mı, konusu ne bunun?

Bu arada konu başlığı epey eski kalmış.Film 2017 de vizyona giriyor, filmin oyuncu kadrosu iyi.
  • Bomba gibi
  • İlk filmlerini pek beğenmemiş hatta sıkılarak zar-zor bitirmiştim. Ancak bu film kıtlığında fragmanı izleyince film hoşuma gitmeye ve umut vaad etmeye başladı. Ekledim listeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be ilk film efsanedir o araba sahnesi müzikler vs.
  • vin diesele gıcık oluyorum.Film çekimlerinde hep sorun yaratıyor kendini begenmiş ve kalın kafalı biridir

• çok geç kaldılar
    adamlar yaşlanıyor sonra çıkartıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

3d geliyor iyi haber
  • quote:

İlk filmini sevmemiştim, bu filmi de izlemem diyordum ancak fragmanda Donnie Yen'i görünce fikirlerim değişti.

Bu arada ilk filmde Xander Cage rolüyle Vin Diesel varken 2. filmde yok, Ice Cube, Samuel L. Jackson gibi başka elemanlar var. İlk iki filmin birbiriyle alakalı konu bağı filan yok galiba Ki 2. filmi izledim mi izlemedim mi onu da hatırlamıyorum. İlk filmi kesinlikle izlemiştim tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 4 Kasım 2016; 3:57:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

3d geliyor iyi haber

Hocam bana göre 3d çok gereksiz, en baba efektli filmde bile bir iki sahne dışında artısı yok ve gözü baya yoruyor + parasında değilim ama boşa para

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

3d geliyor iyi haber

Hocam bana göre 3d çok gereksiz, en baba efektli filmde bile bir iki sahne dışında artısı yok ve gözü baya yoruyor + parasında değilim ama boşa para

ben 3d bluray ıso indiriyorum yani safkan bluray + pop-out yani dışarı taşma efektleri her an olsa beyin dayanmaz önemli olan derinlik ve sanki ordaymışsın filmi sen yönetiyorsun hissi ben 3d'yi çok seviyorum ben lg pasif 3d cinema led tv kullanıyorum ve parlaklık düşük gibi sorunum yok gözlükler şeffaf ve tv,nin yeterli contrast oranı var + gerçek 100hz panel kullandığım için tadından yenmiyor

• Donnie Yen varmış filmde daha ne olsun, her türlü izlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Engineer

Donnie Yen varmış filmde daha ne olsun, her türlü izlenir

+ Tony Jaa da var. Kadroyu ve fragmanı sevdim.

•  XXX: The Return of Xander Cage
  •  XXX: The Return of Xander Cage
  • bu da mi 3D yeter bee
  • tam 4DX'lik bu film
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.