Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

XP Savaşları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1276 Mesaj
    Arkadaşlar şu 4 farklı XP sürümünün avantajları/dezavantajları nelerdir? Bi tartışalım, kendimiz için en iyi olanı bulalım.

- XP Professional
    - XP Home
    - XP Media Center
    - XP 64-Bit

Ben bilgim kadarıyla Media Center diyorum çünkü XP Professional üzerine kurulu ve tam bir multimedya işletim sistemi. 64 ram'la bile takır takır çalışıyomuş. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2641 Mesaj
    walla ben son 1 yıldır Xp pro kullaniyorum fazlaca detayini arka plan olaylarini bilmiyorum ama sistem yeterli degilse biraz hiz problemi yasatabiliyor.. onun disinda göze hos gelen bir tarafi var..digerlerini kullanmadim.. ama herzaman yeni eskiden daha iyidir..bence...
    |
    |
  • Binbaşı
    1908 Mesaj
    diğerlerini biliyorumda bu XP Media Center ne yaw var mı böle bişi?
    |
    |
  • Yarbay
    3514 Mesaj
    ileride bunları birleştiren bir işletim sistemi yaparlar belki..
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    Phenix hocam media center Win Xp ye fazladan ek olarak daha cok tema daha cok masaüstü resimleri daha çok ses paketleri bir kaç 3d oyun eklenmiş hali daha yeni özelliklerde var media player eklentileri falan fila işte ...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    walla cel 300 a (479 oc) 256 ram pc 133 20 gb samsung disk (7200 rpm) ta xp proyu çatır çatır çalıştırıyorum daha kitlenmedi bile
    |
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1408 Mesaj
    Güzel...
    |
    |
  • Binbaşı
    1908 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by X-s-@-r-i-o</i>
    <br />Phenix hocam media center Win Xp ye fazladan ek olarak daha cok tema daha cok masaüstü resimleri daha çok ses paketleri bir kaç 3d oyun eklenmiş hali daha yeni özelliklerde var media player eklentileri falan fila işte ...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

win xp plus yani ilginç...
    adamlar harbi işini biliyo yaw

bu arada konu kaynamış ama xp ile xp pro arasında bi iis bir remote management miydi neydi farkı vardı o kadar
    |
    |

• Binbaşı
    1276 Mesaj
    ee xp ler hakkında bu kadar mı biliyoruz
    |
    |
  • Teğmen
    229 Mesaj
    Valla windows 10 kullanıyorum çatır çutur 16gb ramle. 10 numara beyler ekran kartımda gtx 980 siz bilmezsiniz ama The Witcher 3 Battlefield 4 GTA 5 (Siz gta3 ü daha yeni gördünüz demi?) falan gep ultrada hiç kasmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Asus H110M-A - Intel Core i7 6700 "Skylake" 3.4GHz Quad Core - 16GB Corsair Vengeance 2133MHz DDR4 - 8GB NVIDIA GeForce GTX 1070 FTW Gaming ACX 3.0 - Corsair 550W VS - 80PLUS - Toshiba 2.5" 500GB
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Crazybeko

Valla windows 10 kullanıyorum çatır çutur 16gb ramle. 10 numara beyler ekran kartımda gtx 980 siz bilmezsiniz ama The Witcher 3 Battlefield 4 GTA 5 (Siz gta3 ü daha yeni gördünüz demi?) falan gep ultrada hiç kasmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3555 Mesaj
    Vay be konuyu açan 2001 üyesi burda 2001 doğumlular var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.