Şimdi Ara

Yutkununca kulaktan ses gelmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
47.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dal kirilmasi gibi catir catir ses geliyor sadece sol kulagimda var ve 4-5 ay gibi suredir mevcut.Psikolojimi alt ust etti basina gelen var mi lutfen yardim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Var kardes bende de sakin ol

• Yalnız değilsin vende de oluyor hatta yutkunmadan da o sesi çıkarta biliyorum

Cevabı bulursan beni alıntılarmısın merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galapagoskaplumbağası -- 5 Ekim 2016; 20:08:42 >
  • hasta degilsen kulak burun bogaza git onemli bisey degil aslinda ama rahatsiz ediyorsa git. Akıntı vardır bogazinda

not:hastaysan hastalik bitince gecer onun icin dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GerçekçiAdam -- 5 Ekim 2016; 20:10:14 >
  • Uzun sure kulaklık takıyor musun?

Cevap evetse uzun sure kulaklik takmaktandir. Artık kulaklıktan müzik dinlemekten vazgeç bir süreliğine ve burnunu parmağınla tıkayıp yutkun. Kulakların tıklandığında tekrar yutkun 20 dk felan ayni şeyi tekrar et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 5 Ekim 2016; 20:12:26 >
  • Bendede var, sağırmı olacagız

• Duymada sıkıntı yok.Sadece bu ses var.Kulakici kulakliktan sonra peydah oldu bunlar.

• Doktora gitmeyi düşündün mü ?

https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/
  • Bende de terleyince oluyordu. Kulak kirlerinden kaynaklıdır muhtemelen. Yutkunurken kıkırdak vb oynayıp zara değiyordur.

Dört gün boyunca günde iki defa kulağına gliserin damlat sonra temizletmeye kbb ye git. Hiç bir şeyin kalmaz.
  • Ay kıyamam psikolojisi altüst olmuş kulağından pıt sesi geliyor diye off ne büyük acı allah düşmanıma göstermesin çok zor işin be kardeş bu acıyla yaşanmaz
  • hastalık hastası konuyu açan arkadaş herhalde
  • kulakla oynayınca içinde tuhaf bi takır tukur sesde geliyosa bi ara bende de oldu,herhalde kirler içinde tıkanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doktora git bir baksın hem takıntın geçer rahatlarsın
  • Ya arkadaş şuraya bi şey yazdık.Olayı küçümseyen mi dersin, çok titiz olduğumu söyleyen mi dersin.4-5 aydır yaşıyorum diyorum ve fikir almak istedim bunun neresi yanlış.Burası onun için var değil mi?Lütfen olayla alakası olmayan gereksiz yere post kasmasın.

• Bu ses kirden östaki borusu tıkanıklıkligindan vs. Meydana gelebiliyor. KBB uzmanına görünün teşhisi o koyacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkeste yok mu zaten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qrolica -- 6 Ekim 2016; 3:17:22 >
  • Umarım kir çıkar tam 1 sene önce temizletmiştim.

• murderx06 kullanıcısına yanıt
    Kendimi bildim bileli var.

• Bende de 4-5 aydır var o ne olacak?Banyo sonrası olan ses gibi sürekli kulağımda su var sanki.

• Don't worry. Be happy. Kardeş bende de vardı o dediğinden. Kulak biraz akıntı yapmıştı daha sonra. Bi süre sonra geçti diikat et kendine.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.