Şimdi Ara

XP Açılışındaki ''Hoşgeldiniz'' yazısını değiştirmek istermisiniz?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
121.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika Birşey denedim:D
  • Bomba bomba çok saol...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powerx*

11 Karakterli olma Saçmalığı'da neren çıktı . Biz hergün WİNDOWS İçinde yatıp kalkıyoruz 11 Karakterli olmasına gerek falan'da yok .

...

ilk okuduğumda bana da saçma gelmişti. 11 karakter meselesi..
    ama denemedim. büyük ihtimal sorun çıkartmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: cok_yasa_kamil

quote:

Orjinalden alıntı: Powerx*

11 Karakterli olma Saçmalığı'da neren çıktı . Biz hergün WİNDOWS İçinde yatıp kalkıyoruz 11 Karakterli olmasına gerek falan'da yok .

...

ilk okuduğumda bana da saçma gelmişti. 11 karakter meselesi..
    ama denemedim. büyük ihtimal sorun çıkartmaz

denedim 14 karakter falan yaptım bu sefer ilk harfleri almadı ekrana yazıya belli bi bölüm ayırıyo. Powerx arkadaş demekki birazdaha windowsla yatıp kalkması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberiaster -- 21 Ekim 2008; 21:43:49 >

• Teşekkürler. İlginç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Old_Town

esas şu ilk açılışta çizgilerin geçtiği ekranı nasıl değiştireceğiz.. oraya çok gıcık kapıyorum hem rengi simsiyah aslında msconfig den kapatabiliyorum ama oraya daha güzel bişeyler koymak lazım

Evet ya. O sayfanın çözünürlüğü düşük olduğundan olsa gerek Microsof Windows XP yazısı ve pencere logosu çok çirkin görünüyor. Bu sayfadaki çözünürlüğü ya da sayfanın kendisini değiştirmenin yolunu bilen ve paylaşacak olan varsa çok makbule geçer.
  • O ekranı tamamen kaldırsak daha iyi ama nasıl?
  • selam...

denedim ama...

HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows NT\ CurrentVersion\ Winlogon
    altındaki 'UIHOST' değerine çift tıklayın ve burdaki 'logonui.exe' yi 'mylogonui.exe'
    olarak değiştirin.

uihost yok ki..:(

xp pro SP II

.....nasıl yapabilirim... uihost yok....
  • Güzel paylaşım, teşekkürler...

Sağlıcakla,
  • ben küfür yazmıştım bide baktım tam 11 harf olmuş

cuk oturdu anıcanız :)

yalnız geri almaya üşeniyom bi akrabanın yanında pc yi açarsam rezil olduk

ee ben şimdi bunu becerince ustamı oluyom ? ama ben kendimi hep acemi sanıyordum
  • Niye 11 karakter?
  • başlığa cevap=

"ISTEMEM".
  • slm arkadaslar dediginizi yaptim fakat bu sefer laptop um benden sifre istiyo...ltf yardim
  • Masaüstü bilgisayarımda uygulayayım ben bunu.Teşekkürler.
  • quote:

bahtiyaraziz
    quote:

Orjinalden alıntı: Old_Town

esas şu ilk açılışta çizgilerin geçtiği ekranı nasıl değiştireceğiz.. oraya çok gıcık kapıyorum hem rengi simsiyah aslında msconfig den kapatabiliyorum ama oraya daha güzel bişeyler koymak lazım

Evet ya. O sayfanın çözünürlüğü düşük olduğundan olsa gerek Microsof Windows XP yazısı ve pencere logosu çok çirkin görünüyor. Bu sayfadaki çözünürlüğü ya da sayfanın kendisini değiştirmenin yolunu bilen ve paylaşacak olan varsa çok makbule geçer.

Boot Ekranı değiştirmek ve sistem bakım programı. Shareware

• quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Selam arkadaşlar alıntıdır sizlerle paylaşmak istedim...!!!!Acemiler uraşmasın!!!

1-)http://delphi.icm.edu.pl/ftp/tools/ResHack.zip (Buraya tıklıyoruz ve programı indiriyoruz..)

2-) yukard verdiğim programı çalıştırın açılan ekranda ''Files'' tuşuna ardından ''open'' tuşuna
    basın ve C:/WINDOWS/system32/logonui.exe dosyasını açın.

3-)Aşşağıdaki resimdeki yola gidin
    ve burdaki ''Hoşgeldiniz'' yazısını istediğiniz gibi değiştirin.(Örnek: Yinemi Sen!)

XP Açılışındaki ''Hoşgeldiniz'' yazısını değiştirmek istermisiniz??

NOT: Hoşgeldiniz Yazsıs kaç karakter ise yazacağınız yazıda o kadar olmalıdır yani
    11 karakterlik bi yazı yazın.

4-) ''Compile script'' tuşuna basın ve ''files'' tan save as seçin ve ''mylogonui.exe''
    olarak C:/WINDOWS/system32/ altına kaydedin.

5-) programı kapatın.

6-) Başlat/Çalıştır/regedit yazın ve enter diyin sora sırası ile.

7-) HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows NT\ CurrentVersion\ Winlogon
    altındaki 'UIHOST' değerine çift tıklayın ve burdaki 'logonui.exe' yi 'mylogonui.exe'
    olarak değiştirin.

8-) Registry'i kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

.. alıntı bu. Gerçek bilgilere ulaşmak istiyorsanız tnt.depo ya bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Selam arkadaşlar alıntıdır sizlerle paylaşmak istedim...!!!!Acemiler uraşmasın!!!

1-)http://delphi.icm.edu.pl/ftp/tools/ResHack.zip (Buraya tıklıyoruz ve programı indiriyoruz..)

2-) yukard verdiğim programı çalıştırın açılan ekranda ''Files'' tuşuna ardından ''open'' tuşuna
    basın ve C:/WINDOWS/system32/logonui.exe dosyasını açın.

3-)Aşşağıdaki resimdeki yola gidin
    ve burdaki ''Hoşgeldiniz'' yazısını istediğiniz gibi değiştirin.(Örnek: Yinemi Sen!)

XP Açılışındaki ''Hoşgeldiniz'' yazısını değiştirmek istermisiniz??

NOT: Hoşgeldiniz Yazsıs kaç karakter ise yazacağınız yazıda o kadar olmalıdır yani
    11 karakterlik bi yazı yazın.

4-) ''Compile script'' tuşuna basın ve ''files'' tan save as seçin ve ''mylogonui.exe''
    olarak C:/WINDOWS/system32/ altına kaydedin.

5-) programı kapatın.

6-) Başlat/Çalıştır/regedit yazın ve enter diyin sora sırası ile.

7-) HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows NT\ CurrentVersion\ Winlogon
    olarak değiştirin.

8-) Registry'i kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

.. alıntı bu. Gerçek bilgilere ulaşmak istiyorsanız tnt.depo ya bakın.

Fenâ hort olmuş yanlız 5 senelik

• Yok arkadaş, ben orjinalini severim. Ama faydalı bir konu olmuş gerçekten de.
  • ben tnc xp sp3 kullanıyorm olmadı hoş geldiniz yazısı yok
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.