Şimdi Ara

XP Açılışındaki ''Hoşgeldiniz'' yazısını değiştirmek istermisiniz?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
121.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güzel deneyeceğim.
  • Olmuyor diyen arkadaşlar. Sol taraftaki ağaç menünün artı tıklarının açık olduğundan emin olun. Ağaç menü sola doğru kayınca açılacak kısım kalmamış gibi görüyor ve key değiştirecek alanı göremiyor olabilirsiniz.

İşte benim açılış ekranım

XP Açılışındaki ''Hoşgeldiniz'' yazısını değiştirmek istermisiniz??

• MERABA ARKADAŞLAR BEN DENEDİM HİÇ BİR DEĞİŞEN OLMADI ÜSTÜNE BİLGİSAYAR DURACAK DERECEDE YAVAŞLADI AÇILIŞINDA DEĞİŞİKLİK OLUYOR AMA YAZI DEYİL ADMİNASTÖR GİRİŞİ YAPTIRIYOR BENİM BİLGİSAYARIMDA PAROLA YOK BUNU YAPTIM PAROLA DEDİ NEYSE BEN SİSTEMİ GERİ YÜKLEDİM TAMAMEN DÜZELTTİM
    YİNEDE ARAKDAŞIMIZIN EMEĞİNE SAĞLIK
  • Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Bu konunun ilgi görmediğine şaşrdım doğrusu...

amatörler uğraşmasın demişya ondan rağbet görmemiş
  • Konu sahibi forumdan ebediyyen yasaklanmayı, kasten destek olanları da şiddetle uyarulmayı de hak ediyor...

İnsanların başlarını hiç yoktan yere ağrıtmak çok faydalı bir tutum, değil mi? Aferin size aferin...

Muhtemelen bunun bir tuzak olduğunu bilemeyenler çıkacaktır, bu arkadaşlarımız için belirtelim;
    Sözkonusu yöntemle Windows'un başlangıç yazısının değişmesi arasında hiçbir bağ ve alâka yoktur..!

Bilgisayarlarınıza uzaktan erişim sağlamak maksadıyla tertib edilmiş bir başlıktır.

Gereken cezânın tolerans gösterilmeksizin verilmesini dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim işletim sistemim windows 8 fakat hiç biryerde bulamadım Windows 8 için ekran yazısı değiştirme yani hoşgeldiniz yükleniyor filan? yardımcı olabilirmisinİ?
  • Paylasim icin tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.