Şimdi Ara

XIII - Classic Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
5
Favori
4.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Font desteği Deftones™ tarafından sağlanmıştır. 2019'da tarafımca yapılan yama iptal edilip bütün oyun yeniden yerelleştirilmiştir.

İndirme Linki İçin Tıklayınız

Notlar:

• Oyun 640x480 çözünürlüğündeyken bazı metinlerde taşma hatası olabiliyor. Bu çözünürlüğün üstündeki çözünürlüklerde herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

• CD, Steam ve GOG versiyonlarında sorunsuzca çalışmaktadır.

• Kurulum talimatları ve diğer bütün detaylar zip dosyası içindeki "Beni Oku" adlı metin belgesinde yazmaktadır.

Ekran Görüntüleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 23 Mart 2024; 0:16:50 >

• Yorumlarınız için teşekkürler. Maalesef Remake'i dünyanın en kötü oyunları arasına girecek kadar rezil bir oyun. Ne pazarlamayı doğru yapabildiler, ne adam akıllı iletişim kurabilip verdikleri sözü tutabildiler ne de tutkuyla yapılmış bir iş ortaya koydular. Classic'in kalitesinde olsaydı komple baştan çevirdiğim hâlini Remake'e de aktarırdım inanın ki, fakat oyun böylesine rezil ve dandik olunca vaktime ve uğraşmama bile değmiyor. İsteyen olursa metinleri bu yamadan Remake'e birebir aktarabilir, ben kendim ama orijinal oyunun ve çizgi romanının hayranı olarak özellikle hayal kırıklığına uğradım ve Remake için (en azından güncellemelerle düzelene kadar, ki o da şüpheli) kesinlikle uğraşmam. Remake'in geliştiricisi Playmagic'in CEO'su olan "Giuseppe Crugliano" adlı şahısın, kendisinin "Remake'e güncelleme vere vere çok iyi bir noktaya getirdik ya, oyundan şu an çok keyif alıyorum şahsen" gibisinden gayriciddi ve düpedüz yalan tweeti üzerinehttps://www.youtube.com/watch?v=Znv01WyJI_c&feature=youtu.be şu videoyu tweet olarak atınca beni Twitter'dan banlamasını da ekleyeyim. Yani hem rezalet iş ortaya koyuyorlar, hem eleştirileri ciddiye almayıp insanlarla dalga geçercesine yalan tweet atıyorlar, atılan tweetin saçmalık olduğunu kanıtlayınca da banlıyorlar. İnanılmaz.
  • Elinize sağlık, teşekkürler

• Ellerinize sağlık XIII - Classic Türkçe Yama 

• Gönül isterdi ki Remake'i doğru düzgün bir oyun olarak çıksaydı da bu yama da ona uyarlansaydı. Hayallerimizle oynadılar anca. XIII - Classic Türkçe Yama 

Klasik sürümü bir kaç gün önce GOG üzerinde ücretsizdi, kaçıranlar üzülmesin Steam üzerinde de 3,79 TL şuan. En azından arşivinizde bulunsun.

Yamayı yapan arkadaşa tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.XIII - Classic Türkçe Yama 

• Yorumlarınız için teşekkürler. Maalesef Remake'i dünyanın en kötü oyunları arasına girecek kadar rezil bir oyun. Ne pazarlamayı doğru yapabildiler, ne adam akıllı iletişim kurabilip verdikleri sözü tutabildiler ne de tutkuyla yapılmış bir iş ortaya koydular. Classic'in kalitesinde olsaydı komple baştan çevirdiğim hâlini Remake'e de aktarırdım inanın ki, fakat oyun böylesine rezil ve dandik olunca vaktime ve uğraşmama bile değmiyor. İsteyen olursa metinleri bu yamadan Remake'e birebir aktarabilir, ben kendim ama orijinal oyunun ve çizgi romanının hayranı olarak özellikle hayal kırıklığına uğradım ve Remake için (en azından güncellemelerle düzelene kadar, ki o da şüpheli) kesinlikle uğraşmam. Remake'in geliştiricisi Playmagic'in CEO'su olan "Giuseppe Crugliano" adlı şahısın, kendisinin "Remake'e güncelleme vere vere çok iyi bir noktaya getirdik ya, oyundan şu an çok keyif alıyorum şahsen" gibisinden gayriciddi ve düpedüz yalan tweeti üzerinehttps://www.youtube.com/watch?v=Znv01WyJI_c&feature=youtu.be şu videoyu tweet olarak atınca beni Twitter'dan banlamasını da ekleyeyim. Yani hem rezalet iş ortaya koyuyorlar, hem eleştirileri ciddiye almayıp insanlarla dalga geçercesine yalan tweet atıyorlar, atılan tweetin saçmalık olduğunu kanıtlayınca da banlıyorlar. İnanılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 4 Nisan 2021; 0:5:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eline sağlık kral yama için. Oyunu da bana hediye ettiğin için ayrıca teşekkürler.

• Las Vegas Valisi L kullanıcısına yanıt

Rica ederim hiç önemli değil, umarım oyundan keyif almışsındır. XIII - Classic Türkçe Yama 

• quote:

Orijinalden alıntı: CriminaL277_

Rica ederim hiç önemli değil, umarım oyundan keyif almışsındır.  

Efsane oyun valla. Remake ile çöp etmişler yapımı ne yazık ki.

• teşekkürler, ellerinize sağlık

• Rica ederim.

15 Kasım 2021 Güncellemesi: Deftones™ sağ olsun oyunun fontlarını düzenledi ve oyun artık Türkçe karakterlerin tamamını destekliyor. Ekran görüntüleri ve indirme linki için ilk sayfaya bakabilirsiniz.

• Bu mükemmel yama ile oyunu komple bitirdim, oyun zaten müthiş yamada mükemmel olunca ilk kez sonuna kadar oynadım ve hiç sıkılmadım.

• SerdarS. kullanıcısına yanıt

Güzel yorum için teşekkür ederim, keyif almana sevindim. XIII - Classic Türkçe Yama 

• @CriminaL277_ 13 Eylül'de XIII Remake'e büyük bir güncelleme gelecekmiş. Sanat tasarımından yapay zekasına kadar yeniden düzenlendiği söyleniyor. Haberdar etmek istedim hocam.

XIII - Classic Türkçe Yamawww.bolumsonucanavari.com
    XIII Remake için Eylül'de Büyük Bir Güncelleme Geliyor
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-XIII_Remake_icin_Eylulde_Buyuk_Bir_Guncelleme_Geliyor-114390.htm
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt

Evet haberim var, hatta Microids'in YouTube'daki videosuna da yorum yapmıştım ama yine de teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Umarım en azından Classic versiyonunun yerine geçebilecek bir versiyona dönüşür.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Oyunu kurtaramayacaklarına emin olmama rağmen sırf bu haber için sepete ekledim. Eğer unutmazsam indirimler bitmeden alacağım. Bu oyunun Remake sürümü böyle olmamalıydı, üzdü..

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Ben indirimde 1 liraya aldım

• MustafaY7ce kullanıcısına yanıt

Nereden aldınız bilmiyorum ama doğru ise güzel fiyata almışsınız.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Steam Cadılar Bayramı İndiriminde

• Ellerine sağlık aga çok güzel yama olmuş XIII - Classic Türkçe Yama XIII - Classic Türkçe Yama 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi texnogamer -- 18 Ocak 2023; 12:42:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.