Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.431
Cevap
58
Favori
58.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaT35

quote:

Orijinalden alıntı: dustnbones

Merhaba
    Ben 3 tane birden sipariş etmiştim arkadaşlara gümrüğe filan hiç takılmadı sizin gerçekten şanssızlığınız olmuş

Bilgisayardan seyredebilmek için şöyle birşey buldum ama ben çalıştıramadım bir de siz deneyin isterseniz

There are some pre-requisites:
    You need the APK from the original post in this file (or any other version of the APK you want to use) - save it somewhere like the desktop or somewhere you will remember it's location
    You need to install Google Chrome
    You need to install Google ARC Welder:https://chrome.google.com/webstore/detail/arc-welder/emfinbmielocnlhgmfkkmkngdoccbadn
    Once you have Google Chrome and ARC Welder installed you're basically good to go

STEPS:
    Launch ARC Welder
    Click the '+' icon 'Add your APK'
    Configure the options for the 'Small ants camera' app - I found 'Landscape' and 'Maximized' to work best for me
    Click 'Launch App'
    App will launch in window and login as normal (I used my Mi account details) - no need to downgrade the camera firmware as this works with the latest version available!! :)

bende app ı açıyor ve Çince bir ekranda takılı kalıyor.

Arkadaşım merhaba, Ben de 2 veya 3 sipariş vermek istiyorum ama cevabına ulaşamadığım bir sorum var. Telefondaki aplikasyonu ile tüm kameraları görüntülüyebiliyoruz değil mi?
    Yorumlardan birinde sadece bir kamera görüntülenebiliyor denmiş. Satıcılara sordum, birisi 32 ye kadar destek var diyor, birisi tek kamera diyor. Kafam karıştı...

Merhaba,

KOnuşma tuşa basılarak yapılıyor yani telsiz gibi bas konuş şeklinde. Ses kalitesi güzel, aktarma arasında yaklaşık olarak 1 snlik gecikme var.
    Birden fazla kamera tanıtılıyor ama hepsini aynı anda görebiliyor musunuz bilemiyorum(açıkcası ihtimal vermiyorum). Fakat hepsine gir çık yaparak bakılabilir. İlla hepsine bakıcam derseniz farklı programlarla olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için... BU haftasonu pan tilt özellikli olan IP kameralarla bunun arasında bir tercih yapıp siparişi gececeğim artık...
  • quote:

Teşekkürler bilgi için... BU haftasonu pan tilt özellikli olan IP kameralarla bunun arasında bir tercih yapıp siparişi gececeğim artık...

kayıt özelligi var ama kayıtları istedigin yerden izlemek sıkıntı kayıt önemliyse uzak dur bence
  • Selamlar webcam olarak kullanabilirmiyiz ?
  • quote:

● Karşılıklı görüşmek için dahili mikrofon ve hoparlör
    Mantıklı bir özellik evdekilerle konuşmak istiyorsunuz ama telefon ile ulaşamadınız. Bas konuş telsiz mantığı ile karşı tarafla konuşabiliyorsunuz.
    Ama sadece telefon veya tabletinizden konuşmayı siz başlatabiliyorsunuz kamerada herhangi bir başlatma seçeneği yok.

● Nerede olursanız olun telefon ve tabletiniz ile anında erişin
    Arada sırada bağlantı sorunları yaşıyor ama çok sık değil.

● Ne zaman gerek görürseniz video ve fotoğraf çekebilme imkanı
    Sorunsuz çalışıyor istediğiniz anda video çekip telefonunuza kaydedebiliyorsunuz.

● 4x zoomla her detayı keşfedin
    ● 110 derecelik geniş açılı çekim desteği
    Zoomlaması ve açısı yeterli sağa sola kaydırıp rahatlıkla görebiliyorsunuz.

● 1 dakikada kolay kurulum
    Kurulum sistemi kolay ama içinden çıkan açıklamalar Çince yinede program İngilizce çok zorlamıyor kurulumu.
    sadece hareket görmesi halinde telefona gelen mesaj uyarısı Çince karakterli ve uyarı biraz geç geliyor telefona sebebini henüz çözemedim
    Kurulum için bir Mi hesabı oluşturmanız gerekiyor.
    ● Geri sarıp izleme, gerçek zamanlı canlı izleme,micro SD(TF) desteği ile kayıt imkanı
    Şu anda ben 8lik bir kart taktım bir haftadır sürekli aktif bir sorun görünmüyor.
    Zaten sadece hareket gördüğünde kayıt yapıyor o yüzden çok sorun olacağını sanmıyorum.
    saati geri sararak önceki kayıtlara bakabiliyorsunuz.
    Canlı izleyebiliyorsunuz.

● Xiaomi AC router ile tam uyumlu, 1 Tblık harddiske direkt kayıt imkanı
    Denemedim Xiaomi router mevcut değil.
    ● Kart desteği Micro SD card 32GB'a kadar
    Ben 8 lik taktım bir haftadır duruyor. Hafıza doldu diye bir uyarı verecek mi yada öncekileri silip yenileri ile mi devam ediyor şu an için bilmiyorum.

Ben sadece android ile denedim İOS ile de düzenli çalıştığı söyleniyor forumlarda.
    Ayrıca netscan gibi programlarla IP sini belirleyip bilgisayardan da canlı olarak seyredebileceğiniz belirtilmiş şimdilik daha fırsatım olmadı ama yapınca nasıl olduğunu paylaşırım.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoLiForM -- 15 Ekim 2015; 7:58:21 >

• KoLiForM K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Önceki firmware de rtsp özelliği aktif iken tiny cam gibi farklı programlarla hareket algılama dışında ses seviyesi belli eşiği geçtiğinde uyarı verme imkanı vardı ama son firmware lerde bu özellik kapatıldı kendi app da sadece hareket algılama var. Kamera dan ses dinleme mevcut.

Mobilden olduğu için biraz eksik yazım olmuş olabilir.

• KoLiForM K kullanıcısına yanıt
    1-evet ses dinlenebiliyor
    2-sesi de algılıyor ve uyarı gönderiyor bende
    3-herhangi bir boğukluk filann yok ses net
  • quote:

1-evet ses dinlenebiliyor
    2-sesi de algılıyor ve uyarı gönderiyor bende
    3-herhangi bir boğukluk filann yok ses net
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoLiForM -- 15 Ekim 2015; 7:59:10 >
  • Ben evde güvenlik amaçlı kullanıyorum.

Koyacağınız mesafeye bağlı olarak çocuğun hareketlerini algılayıp size mesaj atabilir.
    Online olarak da rahatlıkla takip edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

kayıt özelligi var ama kayıtları istedigin yerden izlemek sıkıntı kayıt önemliyse uzak dur bence

Evet önemli, bakıcı için kuracağım sistemi dolayısıyla bütün gün kayıt yapsın istiyorum. Akşamları gerekirse rahatlıkla izleyebileyim istiyorum.
    Aslında Xiaomi çok güvendiğim bir marka ama yazılanlardan sanki ürün daha tam oturmamış gibi hissediyorum. Muhtemelen şu an kullanıcı yorumlarına göre sürekli güncellemeler yapıyorlardır ama benim vaktim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Evet önemli, bakıcı için kuracağım sistemi dolayısıyla bütün gün kayıt yapsın istiyorum. Akşamları gerekirse rahatlıkla izleyebileyim istiyorum.
    Aslında Xiaomi çok güvendiğim bir marka ama yazılanlardan sanki ürün daha tam oturmamış gibi hissediyorum. Muhtemelen şu an kullanıcı yorumlarına göre sürekli güncellemeler yapıyorlardır ama benim vaktim yok.

bütün gün kayıt yapar sorun yok ama izlerken ben sıkıntı cekiyorum istedigin saate alıp izlemek zor kafasına göre hareket ediyor sık sık güncelleme alıyor ama degişen bişey yok

• Selam.

Bende yeni siparis verdim.

Sirekli sd karta kayit yapmasi durumunda izlemek icin karti alip bilgsayara takmak sart mi ? Uygulama uzerinden izlenebiliyormu?

Routerve 1tb disk ile deneyen varmi ?

• Merhabalar. Bende cihazı arkadaşım İçin aldım ve sorunsuz kurdum. Ancak bir sorunum var. Görüntüyü telefondan bağlanıp izlerken görüntü geri kalmaya başlıyor ve izledikçe bu aralık sürekli artıyor. Bu sorunu yada çözümünü bilen var mı?

Düzeltme: yalnızca hd görüntüde yapıyor. Arkadaşın telefondan kaynaklanabileğini düşünüyorum. Telefonu t50.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genctoprak -- 17 Ekim 2015; 1:11:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu kameradan bir tane aldim. Genel olarak guzel cihaz. Konuyu acan arkadasa tesekkurler. Rus forumlarindan bilgisayardan izlemenin, telnet i acmanin, saat dilimini degistirmenin yollarini ogrendim bir firsatim olursa yazmam istiyorum.

• @dustnbones Xiaomi bu modelini inceleyen türkçe kaynaklar içinde tek siz inceleme yazmışsınız teşekkürler öncelikle.

Cihazı yazlık evde kalacak köpek için güvenlik amaçlı kullanmayı düşünüyorum, internet imkanı kısıtlı olduğu için avea jet modem almayı düşünüyorum, cihaz sanırım normal telefon vs gibi modeme wifi şifresi ile bağlanıyor aynı mantık ile. Güvenlik kamerası sistemleri ile ip vs almıyor diye düşünüyorum.

Benim size asıl sormak istediğim 1 gb paket paket ile uyarıları takip etmek istiyorum. Telefonunuza hareket algılandığı anda uyarı geldiği zaman ortalama kaç mb lık bir video gönderiyor. Hareketi algıladığı kadar mı yoksa direk canlı yayını mı aktif ediyor onu. ayarlardan Xiaomi uygulamasının harcadığı mb miktarı ve gelen uyarı sayısına göre ortalama bir değer söyleyebilir misiniz? Malum jet modemler 12 yada 24 ay taahhüt ile veriyorlar o yüzden ilk başta doğru seçim yapmamız gerekiyor. Teşekkürler tekrardan.

• d4hi kullanıcısına yanıt
    150 kb lık 6 saniyelik videolar telefonuma indirip kontrol ettiklerim
  • quote:

150 kb lık 6 saniyelik videolar telefonuma indirip kontrol ettiklerim

teşekkürler 1 gb paket işimi hayli hayli görecek.
  • selam arkadaşlar...

bende aliexpressden aldım cihaz güzel.. 2 cihazı 2 ayrı telefondan izlemek istiyorum.

1 telefonda herşey ok. ama 1 camerayı 2 telefonda kuramıyorum.. şifre hatası veriyor. hangi şifre hatası bu anlayamadım. yardımcı olabilecek var mıdır? varsa çok makbule geçer..
  • Uygulama tamamen ingilizce oldu. Artık telefonun dilini değiştirmeye gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: infazci captain

Uygulama tamamen ingilizce oldu. Artık telefonun dilini değiştirmeye gerek yok.

Apkmi editor ile tr ye ingilizce yi copy paste ediyordum. Dil ayarı ile oynamadiyordum. Bunu ilettiğini iyi oldu apk editör ile uğraşma son veririm. Vakit olsa trklestirme ile uğraşırdim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.